Yardım Miui Mesajlaşma ve Arama Uygulaması yardım ?

toksoz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
REDMİ NOTE 12 P
Meslek
Esnaf
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 10.3.2
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 9 T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi 9 T Pro cihazım var ama arama ve mesajlaşma uygulaması google'ın uygulamaları bunlar yerine xiaomi mesajlaşma ve arama uygulamasını nasıl yaparım değerli cevaplarınızı bekliyorum.

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Xiaomi Arama ve Mesajlaşma uygulamasını kullanabilmek için farklı ülke romu (Hindistan vs.) kurmanız gerekiyor başka yolu yok.

Son düzenleme:
Oyla:

ereeennn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
11
Xiaomi arama ve mesaj uygulaması üzerinde yapabildiği özelliklerin, tekrar kullanıma alınacağı belirtildi. MIUI arama arayüzünde kullanıcılar, çağrıları kayıt altına alabiliyordu. Bu nedenle arayüz geniş kullanım kitlesine sahipti. 2020’nin sonuna kadar özelliklerin kullanıcılara geri kazandırılacağının sözü verildi.
Evet ben de okumuştum onu, MIUI arama ve mesajlaşma uygulamaları 2020'nin sonuna doğru tekrar geri gelecek arkadaşlar canınızı sıkmayın. Xiaomi'nin Avrupa ve diğer bölgelerden özel izinler aldığı söyleniyor. Eskisi gibi tekrar kullanabileceğiz.

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Xiaomi Arama ve Mesajlaşma uygulamasını kullanabilmek için farklı ülke romu (Hindistan vs.) kurmanız gerekiyor başka yolu yok.
Selamlar hiç uğraşmayın derim redmi değilde xioami cihaz alıp kullanın ben xioami mi 9 kullanıyorum full özellik Google ile ilgili hiç bir arama SMS yok

Oyla:

NorkrAx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
RnNote12Pro5G
Konular
18
Evet ben de okumuştum onu, MIUI arama ve mesajlaşma uygulamaları 2020'nin sonuna doğru tekrar geri gelecek arkadaşlar canınızı sıkmayın. Xiaomi'nin Avrupa ve diğer bölgelerden özel izinler aldığı söyleniyor. Eskisi gibi tekrar kullanabileceğiz.
Hocam bir kaynağınız var mı? Emin olmak istiyorum da :D. Cidden Google uygulamaları çok canımı sıkmaya başladı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar hiç uğraşmayın derim redmi değilde xioami cihaz alıp kullanın ben xioami mi 9 kullanıyorum full özellik Google ile ilgili hiç bir arama SMS yok
Bu durum Redmi veya Xiaomi marka fark etmiyor. Global sürümlerde hep Google uygulamaları var. Yoksa ben mi yanlış biliyorum..?

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Ben de bunun gibi bazı şeylerden şikayetçiydim, Endonezya ve Hindistan romlarında Xiaomi'nin Google yerine kendi uygulamaları olduğunu ve bu ikisinden birini yüklemekten başka çare olmadığını anlayınca Hindistan romunu yükledim ve çok memnunum.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bu durum Redmi veya Xiaomi marka fark etmiyor. Global sürümlerde hep Google uygulamaları var. Yoksa ben mi yanlış biliyorum..?

Mi modellerinde özelliklede ana modellerde kesinlikle kendi uygulamaları oluyor. Bölge yada yazılım farketmiyor.

Oyla:

NorkrAx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
RnNote12Pro5G
Konular
18
Mi modellerinde özelliklede ana modellerde kesinlikle kendi uygulamaları oluyor. Bölge yada yazılım farketmiyor.
Arkadaşımda Mi Note 10 Lite vardı da kendi uygulamaları yoktu Google'ın vardı. Şaşırdım doğrusu.

Oyla:

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi 9 T Pro cihazım var ama arama ve mesajlaşma uygulaması google'ın uygulamaları bunlar yerine xiaomi mesajlaşma ve arama uygulamasını nasıl yaparım değerli cevaplarınızı bekliyorum.
boot loader kildi açıksa mi flash tool ile hint romuna geçin. ben öyle yaptım, google uygulamaları gidip kendi uygulaması geliyor, bu şekilde ses kaydı v.s de yapabiliyorsunuz. bu iş apk kurmakla olmuyor maalesef ama dediğim yöntem çok ama çok kolay. biraz araştırın.

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Bu konunun çözümü forumda zaten var.Cihazda root varsa google uygulamalarını miui yapabiliyorsunuz.

Oyla:

Umutoktay1903

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Hocam bu haber redmi serileri içinde geçerli mi yoksa yeni çıkacak redmi serileri için mi?

Oyla:
Üst Alt