Soru MIUI Can'dır, Mi ise Canan mıdır?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bugüne kadar neredeyse yüklemediğim/denemediğim Rom kalmadı...Max 2 zamanında en iyi rom Sayın Escobar1945 hocamın yapmış olduğu EPIC romdu...sonrasında ise Greeshan Efendinin romu açık ara en iyi romdu...haftalık güncelleme vermesi önemliydi, global beta bazlıydı...
Xiaomiye ilk geçtiğimde, Android dünyasında geliştirici ve yazılım konusunda bana göre ilk 10 arasında sayabileceğim Üstadım, Sayın Codered hocam bana EU Beta dan başka rom tanımadığını söylediğinde, burun kıvırmıştım, kendisinden bu vesile ile Özür diliyorum...
AOSP Romlar ise Marshmallow den bu yana hep sıkıntılı, buglu...bir aralar Brezilyanın MIUI Fan sitesi de muhteşem özellikli romlar yapmaya başlamıştı ve tüm forum benim tavsiyelerime uyarak, bu romu yüklemişti..
Kimsenin Asla ve asla benim önerdiğim romu yüklemeli gibi bir mecburiyeti yok...forumda zaman zaman okuyorum...her romu denedim ama EU ya geri döndüm...biliyorum ki, herkes, herkesin iyi dediği romu mutlaka denemek istiyor ve sonrasında EU ya geri dönüyor...doğrudur da bu yapılan, diğerlerini görmeden, Eu nun kıymetini anlamak mümkün değil...

Benim MIUI Can'dır, Mi ise Canan, EU Beta ise damarlarda (Cihaz'da) akan Kan'dır sözlerimden çok kişi nedense rahatsız oluyor
( Ki bu Sözün patenti Sayın jokerinabisi Recep hocama ait, ben sadece biraz değiştirdim, kendisine buradan tekrar teşekkür ederim)

Eu Beta dışında gerçekten de daha iyi bir Rom var mı, lütfen aydınlatınız beni (haftalık güncelleme alması şart) ve benim bu sloganımdan neden rahatsızlık duymaktasınız? Teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Aramıza katılan yeni EU Rom'cular kimler acaba?

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Mtz olayı çözülürse bi daha eu'nun yüzüne bakmayacak bir kullanıcı olarak, tüm eu kullanıcılarını çin beta / stabil Romlarına davet ederek, o akan kanı durdurmak istiyorum :D çin romu denediniz mi hiç (:

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mtz olayı çözülürse bi daha eu'nun yüzüne bakmayacak bir kullanıcı olarak, tüm eu kullanıcılarını çin beta / stabil Romlarına davet ederek, o akan kanı durdurmak istiyorum :D çin romu denediniz mi hiç (:
Hayır hocam, Allah yazdıysa bozsun inşallah

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

foe44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 5
Konular
1
Arkadaşlar çok uzun süre önce root rom atma işlemlerini yapmıştım samsung telefonumda. Uzun süredir uzağım bu konulara. Konudan da anladığım kadarıyla arkadaşlar çok çeşitli romları kullanmışlar. Bende mi 10t var. Zil sesi ile bildirim seslerini ayrı ayrı ayarlayabiliyordum samsungtayken. (örneğin gelen çağrı sesi en sonda tüm bildirim sesleri kısıkta veya kapalı şeklinde) Şu anki kendi orjinal yazılımında bu mümkün değil. Bir de adaptif 144 hz seçeneği kasma yapıyor arada. Ekranı sürekli sabit 144 hz'e sabitleyebileceğim (bataryadaki düşüşü göze alarak) ve yukarıda bahsettiğim bildirim seslerini ayarlayabileceğim bir rom önerir misiniz? Xiaomi.eu'da bu mümkün müdür? Cihaz garantili henüz bootloader açılmadı. Bu sebepten bozacam garantiyi.

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Miui can, Mi canandır. Hayatımda teknolojik ürün alma konusunda konusunda verdiğim en doğru karardır Mi. Ve tabi ki Miui.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui can, Mi canandır. Hayatımda teknolojik ürün alma konusunda konusunda verdiğim en doğru karardır Mi. Ve tabi ki Miui.
Keşke hiç tanımasaydım diyorum kendilerini, bağımlılık yaptı :D

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Benim uzun suredir alma hevesim vardi. 5-6 yil once telefoncuma dedim getirtin su tellerden adamlar guzel cihaz yapiyor diye. Yurt disi bekledim telcime gelince almaya basladim. Aile de 2 note 8 1 mi9t birde note 9s var buyuyerek devam ediyoruz. :)

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Mi ve Miui konusunda sizlere katılıyorum. Yıllar süren Samsung işkencesinden sonra hayata dönemi sağlayan markadır Xiaomi.
Ne var ki Miui12 ile iyice ortaya çıkan yazılım beceriksizlikleri ve bir zamanların F/P ürünü olan Amiral gemisi cihazlara şimdilerde küçük bir servet ödemek zorunda bırakılmak beni iyice soğuttu.
Zaten bugünlerde başka bir çekik gözlü, bana sürekli göz kırpıp duruyor..
Şeytanın sanki hiç işi yok. 8=) giggle~~

Oyla:

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Miui çok seviyorum ama işte AOSP romlarda aklımı çok kurcalıyor şu an AOSP rom kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım. Hızı falan da iyi ama nedense MIUI arayüzüne de garip bir sempatim var anlamadım gitti :D

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Mi ve Miui konusunda sizlere katılıyorum. Yıllar süren Samsung işkencesinden sonra hayata dönemi sağlayan markadır Xiaomi.
Ne var ki Miui12 ile iyice ortaya çıkan yazılım beceriksizlikleri ve bir zamanların F/P ürünü olan Amiral gemisi cihazlara şimdilerde küçük bir servet ödemek zorunda bırakılmak beni iyice soğuttu.
Zaten bugünlerde başka bir çekik gözlü, bana sürekli göz kırpıp duruyor..
Şeytanın sanki hiç işi yok. 8=) giggle~~
Kim hocam o başka çekik gözlü?

Oyla:
Üst Alt