Kernel MIUI A10 destekli Chaeyoung Kernel Surya (Poco X3 NFC için en iyi oyun performansı)

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Codm bilmem ama pubg icin stock kernel bu kernelden daha iyi performans veriyor. Yada altta verdiğim kernel de stock kernel a göre biraz daha iyi. İki oyunun da optimizasyon sorunu olduğu kesin farklı kerneller farklı oyunlara etki ediyor. Çok saçma. Paylaşan arkadaşa teşekkürler ederim. Codm oynayan bunu kullansın. Pubg oynayan aşağıdaki stormbreaker v8 i.

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Mevcut CY Kernel üzerine flashlasam sorun olur mu
Codm bilmem ama pubg icin stock kernel bu kernelden daha iyi performans veriyor. Yada altta verdiğim kernel de stock kernel a göre biraz daha iyi. İki oyunun da optimizasyon sorunu olduğu kesin farklı kerneller farklı oyunlara etki ediyor. Çok saçma. Paylaşan arkadaşa teşekkürler ederim. Codm oynayan bunu kullansın. Pubg oynayan aşağıdaki stormbreaker v8 i.

Paylaştıgın kerneli yükledim şimdi bir de bunu deneyelim :)

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Mevcut CY Kernel üzerine flashlasam sorun olur mu

Paylaştıgın kerneli yükledim şimdi bir de bunu deneyelim :)
Üzerine flashlayabilirsiniz. Sorun olmaz. Ekte verdiğim kerneller de baya tavsiye ediliyor. Sabun kernel 3 modeli var. Dengeli - Turbo - Ekstrem. Ben dengeli olanı deniycem. Olmadı perf olanını kurarım. Stock kernel e çok az müdahale edilmiş en stabil o. Kernel yüklerken yedekte başka kernel de indir. Biri açmazsa diğerini flashlarsın.

Sabun - Dengeli

Sabun - Turbo

Sabun - Ekstrem

Stabil stock kernel

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
StormBreaker kernel güzeldir ama bugları var. Geliştirici bunları çözmek yerine MİUİ desteğini iptal etmeyi tercih etti.
Sabun kernel ise gördüğüm en vasat kernel.
Telefonu ısıtmak için yapılmış gibi.
Poco X3 NFC için deneyebileceğiniz bütün kenelleri ben daha önce denedim. Forumda hepsi için konular var test edin bakalım. call~~

ramojjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
27

Stormbreaker kurdum ilk açılışta aşırı bug oldu sonradan düzeldi şuanlık iyi gibi oyun testlerini yazarım

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Üzerine flashlayabilirsiniz. Sorun olmaz. Ekte verdiğim kerneller de baya tavsiye ediliyor. Sabun kernel 3 modeli var. Dengeli - Turbo - Ekstrem. Ben dengeli olanı deniycem. Olmadı perf olanını kurarım. Stock kernel e çok az müdahale edilmiş en stabil o. Kernel yüklerken yedekte başka kernel de indir. Biri açmazsa diğerini flashlarsın.

Sabun - Dengeli

Sabun - Turbo

Sabun - Ekstrem

Stabil stock kernel
Suan strombeaker kerneldeyim. Biraz deneyeyim oyun performansı nasıl bakayım olmadı diğerlerini denerim.

ramojjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
27

Sabun - Dengeli

Sabun - Turbo

Sabun - Ekstrem

Stabil stock kernel
Extrem olanını kurdum çekirdek sürümünde unavaliable yazıyor olmuşmudur

Üst Alt