Kernel MIUI A10 destekli Chaeyoung Kernel Surya (Poco X3 NFC için en iyi oyun performansı)

Marjinal Kul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
10
Eline sağlık hocam.
pubg mobil oynuyorum 45 fps alıyorum ama fps düşüsü fazla yaşıyorum poco x3 nfc kullanıyorum ısınma olabiliyor ısınma olduğu zaman çok fazla drop giriyor kasmada oluyor telefon sıcaklığı 39 falan çıkıyor cihaz 1 senelik bir de ve bu yöntemleri 10t yaparsam bunlar geçer mi?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Eline sağlık hocam.
pubg mobil oynuyorum 45 fps alıyorum ama fps düşüsü fazla yaşıyorum poco x3 nfc kullanıyorum ısınma olabiliyor ısınma olduğu zaman çok fazla drop giriyor kasmada oluyor telefon sıcaklığı 39 falan çıkıyor cihaz 1 senelik bir de ve bu yöntemleri 10t yaparsam bunlar geçer mi?
Evet konudaki yöntemi yaparsanız sabit 45 fps alabilirsiniz. Bir tık üste gidip magisk modülü ile 90 fps kilidini açarsanız 90 fps de oynatır. Tavsiyem magisk modülü ile kilidi açıp 60 fps oynayın 90 bu cihaz için biraz fazla. Oyun oynarken ısınma ve pil tüketimi bir tık artar ama sabit 50-60 fps arası oynayıp oyundan keyif alırsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok karışık ya ben hiç anlamadım bilgisayara indirmem gereken dosya nedir? Sanırsam telefonu bilgisayara bağlayacağım m o şekil değil mi?
Bilgisayar sadece BL kilidi açmak ve TWRP yüklemek için gerekli onun harici şart değil.
BL kilidiniz açıksa direkt konudaki bağlantıdan TWRP kurun ve dosyaları indirip başlayın.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Evet konudaki yöntemi yaparsanız sabit 45 fps alabilirsiniz. Bir tık üste gidip magisk modülü ile 90 fps kilidini açarsanız 90 fps de oynatır. Tavsiyem magisk modülü ile kilidi açıp 60 fps oynayın 90 bu cihaz için biraz fazla. Oyun oynarken ısınma ve pil tüketimi bir tık artar ama sabit 50-60 fps arası oynayıp oyundan keyif alırsınız.

Bilgisayar sadece BL kilidi açmak ve TWRP yüklemek için gerekli onun harici şart değil.
BL kilidiniz açıksa direkt konudaki bağlantıdan TWRP kurun ve dosyaları indirip başlayın.
Video'lu rehber olursa çok iyi olur hocam

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
kafeinsiz, başkan kernel şarj tüketir demişsin o yüzden sormak istedim stormberker v4 kerneli hakkında bilgin var mı şarj konusunda iyi denilmiş yüklemeye değer mi ? Ayrıca kullandığım romda resimdeki widget yok manuel yükleme yapılabilir mi bilgin var mı bu konuda ?

Ekli dosyalar

• IMG_20220425_155342.jpg
    IMG_20220425_155342.jpg
    128,6 KB · Görüntüleme: 17

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz, başkan kernel şarj tüketir demişsin o yüzden sormak istedim stormberker v4 kerneli hakkında bilgin var mı şarj konusunda iyi denilmiş yüklemeye değer mi ? Ayrıca kullandığım romda resimdeki widget yok manuel yükleme yapılabilir mi bilgin var mı bu konuda ?
Çift tıkla ekran kilitleme varken neden onu kullanıyorsunuz ki? Widget konusunda bilgim yok maalesef. StormBreaker kernel eski sürümleri sorunlu en az sorunlu olanı V8 o da çok geride kaldı.

Video'lu rehber olursa çok iyi olur hocam
Bence de güzel olur ama maalesef pek vaktim yok aslında YouTube kurulum videosu dolu. Onlardan faydalanabilirsiniz.

Dikkatli okuyup adım adım ilerlenirse aslında çok kolay işlemler.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
kafeinsiz, widget hallettim güncel stabil (oyun için değil) kernel var mi sorunsuz ? Poco x3 için

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz, widget hallettim güncel stabil (oyun için değil) kernel var mi sorunsuz ? Poco x3 için
Poco X3 NFC miui için en güncel kernel CY 22 şubatta güncellendi en son. Onun harici destek veren yok.
CY 2 gün önce yeni bir sürüm yayınlamış ama tam bilgi yok. Yüksek ihtimalle MIUI için yedek alınarak test edilebilir.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
kafeinsiz, stormberker v4 kurmustum daha önce bataryaya faydası olmuştu ciddi şekilde evet eski sürüm ama a10 a kurmayi planliyorken sorunlu dedikten sonra kurmadım ne gibi sorunlar mevcut kernelde acaba

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz, stormberker v4 kurmustum daha önce bataryaya faydası olmuştu ciddi şekilde evet eski sürüm ama a10 a kurmayi planliyorken sorunlu dedikten sonra kurmadım ne gibi sorunlar mevcut kernelde acaba
Uzun zaman önce denemiştim şu an Poco X3 NFC kullanmıyorum aslında kullanıp deneyimleyin en iyisi hangisi işinizi görüyorsa onla devam edin.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular