İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam işte şu anda en sorunsuz cihazlar hangileri ise o cihazlar ilk güncelleniyor. Bir kullanıcı olarak zamanında ben de en önce niye benim cihazım güncellenmiyor diye söyleniyordum, sonradan sorun yaşayınca erken güncelleme yerine en sorunsuz zamanda güncellemeyi tercih ettim. Hem gördüğüm kadarıyla mi6'sı olan en önce güncellenmek istiyor, mi5s'i olan mi5'ten önce güncellenmek istiyor, oradan mi mix kullanıcıları gelip "size ne oluyor lan mi5s'çiler ilk mi mix güncellenecek filan diyorlar :) ortalık karışıyor yani. Gerek yok.
Hocam zaten normal kullanıcılar, sorunsuz olarak gelsin de ne zaman gelsin gözüyle bakıyorlar. Burada hiç sorun yok, bence de bu şekilde olmalı. Fakat hem biran önce gelsin, hemde sorunsuz gelsin gözüyle bakanlar var, bu kişiler içinde Miui 9 Beta romları kurabilirler; fakat onu da istemiyorlar. Xiaomi daha ne yapsın size demek geliyor içimden :) Herkes ister en önce ve sorunsuz gelmesini fakat, sorun çıktıysa bir kere, yapacak birşey de yok ne yazıkki. Ya bekliyecek gelince kuracaksın, yada Miui 9 Beta kuracaksın.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam işte şu anda en sorunsuz cihazlar hangileri ise o cihazlar ilk güncelleniyor. Bir kullanıcı olarak zamanında ben de en önce niye benim cihazım güncellenmiyor diye söyleniyordum, sonradan sorun yaşayınca erken güncelleme yerine en sorunsuz zamanda güncellemeyi tercih ettim. Hem gördüğüm kadarıyla mi6'sı olan en önce güncellenmek istiyor, mi5s'i olan mi5'ten önce güncellenmek istiyor, oradan mi mix kullanıcıları gelip "size ne oluyor lan mi5s'çiler ilk mi mix güncellenecek filan diyorlar :) ortalık karışıyor yani. Gerek yok.
Ben Mi Max 2 ye Android 8 (Oreo) bekliyorum 8=)haha--haha--

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Redmi Note 4 (Sd) Ota üzerinden MIUI 9 güncelledim ve yeni bir özellik geldi ama bu özellik ne işe yarar nasıl kullanılır hiç bilmiyorum, aktif ettim galeriye Vs girdim ama yine çözemedim...
Ve bu arada normal ayarlar da hiç bir yerde çıkmıyor sadece Ayarlar kısmında arama butonuna Trigger Apps yazınca görünüyor..
Bir yardım lütfen, teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende buldum onu, çalıştığına dair bi belirti yok ne olduğu belli değil, yeni mi geldi daha öncede var mı idi, oda bilinmez herhal

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Redmi Note 4 (Sd) Ota üzerinden MIUI 9 güncelledim ve yeni bir özellik geldi ama bu özellik ne işe yarar nasıl kullanılır hiç bilmiyorum, aktif ettim galeriye Vs girdim ama yine çözemedim...
Ve bu arada normal ayarlar da hiç bir yerde çıkmıyor sadece Ayarlar kısmında arama butonuna Trigger Apps yazınca görünüyor..
Bir yardım lütfen, teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonu yeniden başlatınca galeride gözüktü ama düzenlenmesi lazım çoğu yer çince halen, resim aramaya girince çince şeyler çıkıyor. Kullanışlı olabilir ilerde

zigibanda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Mi max 2 cihazıma miui 9 guncellemesi geldi mi max 2 için miui 9 a geçen varsa yardımcı olabilir mi sıkıntı sorun var mı gecmemi tavsiye eder misiniz

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonu yeniden başlatınca galeride gözüktü ama düzenlenmesi lazım çoğu yer çince halen, resim aramaya girince çince şeyler çıkıyor. Kullanışlı olabilir ilerde

Hocam Arama kısmına birşey yazınca bulabiliyor mu? Türkçe bulamasa bile İngilizce yazmayı deneyebilir misiniz?

resulginda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Mi6 8.5.1 sürümlü telefonuma an itibari ile miui 9 geldi

gokaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gokaka
Cihazım
mi 9 ocean blue
Konular
0

Aralıkta bekliyordum, Mi 6 telefonum, MIUI 9 global Karalı 9.0.1.0 sürümüne, OTA 'dan güncellendi. Hayırlı olsun.

szrgvnc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Stajyer Doktor
Konular
13
Evet telefon surumleri ile farkedebiliyor. Bazi telefonlara henuz gelmemis olabilir. Beklemede kalin :). Sirasi ile yerlesiyorlar telefonlara ben de bekliyorum mi6 icin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi 5 için ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ben şu an 8.5.3.0 kullanıyorum ama stabil sürüm

Üst Alt