Rom MIUI 9 - 8.1.11 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 57
  • Görüntüleme 8K

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Bu sürümü denedim nerdeyse hiçbir değişiklik yok notification shade hızlı yanıt özelliği kaldırılmış birde volte sorunu var

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar bu güncelleme oreo güncellemesiymiş ama oreo yenilikleri gelmedi mi? Birde Android 7 den 8 geçtik wipe factory falan yapmak gerekir mi?
Hayır hocam Oreo güncellemesi değil Xiaomi cihazlarda mi6 ve Mi A1 cihazlar için mevcut şuan Oreo güncellemesi cihazı sıfırlamakta fayda var tabi isterseniz yapabilirsiniz.

OrtancaEnişte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğuş
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hayır hocam Oreo güncellemesi değil Xiaomi cihazlarda mi6 ve Mi A1 cihazlar için mevcut şuan Oreo güncellemesi cihazı sıfırlamakta fayda var tabi isterseniz yapabilirsiniz.
Benim cihaz mi6 dostum beni biraz bilgilendirir misin rica etsem? Ben global stabil kullanıyordum beta yı merak etip geçtim ama bildirim çubuğu hızlı yanıt dışında çok bir fark görmemiştim bu güncelleme ile oda gitti. Hangi sürüm daha stabil sence ona geçeyim kalsın öyle.

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Ben kararlidan betaya geçiş yaptım. Bildirimlerle kısa yolları ayıramıyor muyuz betada?

ayberkackgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayberk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
bende Spotify de boyle bir sorun oldu ve bazi wp bildirimlerinle üstte bildirim cubugunda 1 kisiden mesaj gelmesine rağmen iki tane wp simgesi çıkıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Benim cihaz mi6 dostum beni biraz bilgilendirir misin rica etsem? Ben global stabil kullanıyordum beta yı merak etip geçtim ama bildirim çubuğu hızlı yanıt dışında çok bir fark görmemiştim bu güncelleme ile oda gitti. Hangi sürüm daha stabil sence ona geçeyim kalsın öyle.
Romlar cihazdan cihaza farklılık gösterebiliyor kullandığım cihaz Mi4 hem kararlı hemde betayı romu kullandım uzun süredir beta rom kullanıyorum kararlı romdan daha performanslı diyebilirim stock romdan memnun değilseniz diğer costum romları deneyebilirsiniz xiaomi.eu rom gibi.
bende Spotify de boyle bir sorun oldu ve bazi wp bildirimlerinle üstte bildirim cubugunda 1 kisiden mesaj gelmesine rağmen iki tane wp simgesi çıkıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Güncellemeyle alakalı bir sorundur muhtemelen.

Üst Alt