Rom MIUI 9 - 8.1.11 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 57
  • Görüntüleme 8K

hsyn_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5
Konular
0
WhatsApp ta güncellemeden sonra bildirim sesi olarak mp3 kullanılamıyor cihazın kendi bildirim sesleri çalışıyor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali.atay16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
5
merhaba ben mi6 kullanicisiyim ve miui romlarda yeniyim. telefonumu.betaya nasil cevirebilecegm vs ile ilgili temel.bilgilere.nereden ulasabilirm yönlendirmenizi.rica ediyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Arkadaşlar bir kaç sorum var yardımlarınızı rica ediyorum;

Mi Max 2 Global v9.0.3.0 kullanıyorum. Betaya geçmek için cihazın bootloader kilidinin açık olması gerekiyor mu? Ayrıca betaya geçtikten sonra beta güncellemeleri OTA olarak alınabiliyor mu ve son olarak da güncellemeler alınıyorsa sonrasında cihaz sıfırlanıyor mu?

Teşekkürler

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
merhaba ben mi6 kullanicisiyim ve miui romlarda yeniyim. telefonumu.betaya nasil cevirebilecegm vs ile ilgili temel.bilgilere.nereden ulasabilirm yönlendirmenizi.rica ediyorum.

Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurabilirsiniz mi6 bölümüne göz atınız kurumla ilgili bootloader kilidiniz kapalı ise önemli ipuçları bölümünde Xiaomi tool ile bootlader kilidi kapalıyken rom kurma rehberi mevcut.
Arkadaşlar bir kaç sorum var yardımlarınızı rica ediyorum;

Mi Max 2 Global v9.0.3.0 kullanıyorum. Betaya geçmek için cihazın bootloader kilidinin açık olması gerekiyor mu? Ayrıca betaya geçtikten sonra beta güncellemeleri OTA olarak alınabiliyor mu ve son olarak da güncellemeler alınıyorsa sonrasında cihaz sıfırlanıyor mu?

Teşekkürler
Bootloader kilidini açmadanda rom kurabilirsiniz Xiaomi tool ile önemli ipuçları bölümünde konusu var, beta roma geçtiğiniz zaman her cuma günü güncelleme alırsınız güncellemeyi kurduğunuzda cihaz sıfırlanmaz.

Ali.atay16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile fastboot modda rom kurabilirsiniz mi6 bölümüne göz atınız kurumla ilgili bootloader kilidiniz kapalı ise önemli ipuçları bölümünde Xiaomi tool ile bootlader kilidi kapalıyken rom kurma rehberi mevcut.

Bootloader kilidini açmadanda rom kurabilirsiniz Xiaomi tool ile önemli ipuçları bölümünde konusu var, beta roma geçtiğiniz zaman her cuma günü güncelleme alırsınız güncellemeyi kurduğunuzda cihaz sıfırlanmaz.
tesekkurler.peki root yapmak xiaomi cihazlari turkiyede garanti disi birakyr mu

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
tesekkurler.peki root yapmak xiaomi cihazlari turkiyede garanti disi birakyr mu

Hayır bırakmaz eğer cihazı rootladıktan sonra cihazda kalıcı bir hasar bırakıpta servise gidip anlarlarsa cihazı garanti dışı bırakırlar bilginiz olsun.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3

Çok tesekkurler.

seckinkk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Global beta'da Volte çalışmıyor.

Bilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi max2
Konular
5
Mı max 2 rom attıktan sonra şifre sorma işini kaldırmak için cihazımı bulu iptal etmem yeterli mi arkadaşlar bide iptal etmem durumunda ekstra sorun yaşar mıyım cihazı bulamama dışında ..

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Mı max 2 rom attıktan sonra şifre sorma işini kaldırmak için cihazımı bulu iptal etmem yeterli mi arkadaşlar bide iptal etmem durumunda ekstra sorun yaşar mıyım cihazı bulamama dışında ..
MI hesapı şifresinden bahsediyorsanız rom atmadan önce MI hesapınızdan çıkış yapıp öyle rom kurulumu yapın.

Üst Alt