Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Eşim de ben de MI4 kullanıyoruz ve ikimiz de MIUI 7 stable 7.5.1.0 sürümünü kullanıyorduk. Neredeyse 1 ay önce bana ota'dan MIUI 8 güncellemesi geldi. Eşimin telefonda güncelleye girip güncellemeri kontrol et dediğimde hâlâ uygun güncelleme yok diyor. Xiaomi büyüdükçe sapıttı. Eskiden bu cins sorunlar yaşamıyorduk.

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Eşim de ben de MI4 kullanıyoruz ve ikimiz de MIUI 7 stable 7.5.1.0 sürümünü kullanıyorduk. Neredeyse 1 ay önce bana ota'dan MIUI 8 güncellemesi geldi. Eşimin telefonda güncelleye girip güncellemeri kontrol et dediğimde hâlâ uygun güncelleme yok diyor. Xiaomi büyüdükçe sapıttı. Eskiden bu cins sorunlar yaşamıyorduk.
Miui 8 güncellemesi Mİ4'ler için kaldırıldı diye biliyorum. En kısa sürede gelecektir. Bir kaç hata var diyorlar. En iyisi beklemek bende bekliyorum zaten.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Otadan bazı cihazlara güncelleme verip geri çekmiş olabilirler miuinin sitedesinde recovery romu verip geri çekmişlerdi.

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Bekleyeceğiz o zaman. Yapacak bir şey yok. Gerçi sorun olmasa çekmezlerdi diye düşünüyorum ama benim de şahsen günlük kullanımda etkileyecek karşılaştığım sorun olmadı. İlginç.

ConsGabriela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uyum Türk
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
merhaba arkadaşlar bende mi4 kullanıyorum 4.4.4 kitkatla cihaz uçuyordu marshmallowdan sonra çok kötü oldu öyle ki ısınmadan dolayı ekran sarardi eğer hala kitkat ve miui 7.1.2.0 da olanlar varsa böyle devam etsinler yoksa pişman olacaklar güncelleme gelsin gelsin diye başıma gelmeyen kalmadı 5 yıl öncede lg optimus 3d almıştım guncellemeden sonra telefon kullanılmaz hale gelmişti arayanlar ulasamiyordu hayalet çağrı olayı oldu ve lg hiç bir şekilde bu sorunu gidermedi ve benim mi4 android 6.0.1 yüklemeden önce mükemmel di ama şimdi hiç memnun değilim miui 8 gelirse ota dan yuklermiyim bilmiyorum

Tamamen katılıyorum telefonun ilk geldiği 7.00.55 yazılımını geri yüklemek istiyorum nasıl yapacağımı bulamadım bir türlü. 8.0.2 kararlı rom yüklü şu an, tel rezalet oldu donuyor kasıyor şarjı 15 dkkada bitiyor. Eğer bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun bu şekilde telefonu kullanmaktan soğudum..

ConsGabriela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uyum Türk
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
güncelliyici ve recovery üzerinden yüklediyseniz romu cihazın wipelerini yaparak sıfırlayın cihazı tekrar rom kurlumu yapınız. mi flasla yüklüyorsanız romu flas all seçenegini yükllemenizi öneririm

Cihazın wipelarını yapmak tam olarak nasıl oluyor bende telefonun ilk gelmiş olduğu yazılıma geri dönmek istiyorum

Tamay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
MI 5
Konular
0
Tamamen katılıyorum telefonun ilk geldiği 7.00.55 yazılımını geri yüklemek istiyorum nasıl yapacağımı bulamadım bir türlü. 8.0.2 kararlı rom yüklü şu an, tel rezalet oldu donuyor kasıyor şarjı 15 dkkada bitiyor. Eğer bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun bu şekilde telefonu kullanmaktan soğudum..
Google'a MIUI 7.00.55.00(KXDMICI) arattır bir kaç site çıkıyor.Kolay gelsin.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cihazın wipelarını yapmak tam olarak nasıl oluyor bende telefonun ilk gelmiş olduğu yazılıma geri dönmek istiyorum
alttaki verdigim romu indirerek cihazını fastboot moduna alıp flas all secenegi ile flaslayınız pc'nız 64 bıt ve mı flas programı 64 bıt olması lazım.forumda fastboot rom yükleme ile ilgili video ve anlatımlar mevcut.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ConsGabriela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uyum Türk
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
alttaki verdigim romu indirerek cihazını fastboot moduna alıp flas all secenegi ile flaslayınız pc'nız 64 bıt ve mı flas programı 64 bıt olması lazım.forumda fastboot rom yükleme ile ilgili video ve anlatımlar mevcut.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Yapılacak işlemleri madde madde yazmanızı rica edebilir miyim? Örneğin ben bu romu pc'ye mi yüklemeliyim? Mi flash programı ne oluyor? Sırasıyla izah ederseniz çok yardımcı olursunuz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Yapılacak işlemleri madde madde yazmanızı rica edebilir miyim? Örneğin ben bu romu pc'ye mi yüklemeliyim? Mi flash programı ne oluyor? Sırasıyla izah ederseniz çok yardımcı olursunuz.
Mi4 bölümünde videolu rehberlere göz atmanızı tavsiye ederim. Sıkça sorulan sorular konusunu da mutlaka okuyun.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

Üst Alt