Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
arkadaşlar mi4 için hala neden otadan miui8 güncellemesi gelmiyor ? size geldimi otadan yoksa başka şekildemi yuklediniz yardımcı olur musunuz? glabal sürüm için

bazı arkadaşlarda otadan direk güncellme gelmiş bende mi4 kullanıyorum banada gelmedi güncelleme şuan miui'nun sitesinde yetkili arkadaşlar mi4 için v8 global stable rom yayınlayıp geri kaldırmışlar bu verdiğim romu yükleyen arkadaşlar var sitede sıkıntı olmadığını söylüyorlar isterseniz aşşağıda verdiğim v8 global stable romu indirip deneyin v8 yayınladığında mi flasla tekrar kurabilirsiniz.

zulkarneyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
redminote 3g
Konular
4
redmi note 3g kullanıcısıyım halen miu7 kullanmak zorunda kalıyorum..v8 e yükselttiğimde şebeke çekim gücü yarıdan fazla düşüyor tabiri caiz se : çatıyı görünce şebeke gidiyor :)
xioami eu dan güncelliyorum.
stable a hiç geçiş yapmadım malum pc diriverları görmüyor.var mı bunun bir çözümü her hafta v8 e geçiyorum sonra tekrar v7 ye geçmek zorunda kalıyorum.redmi note3g kullanalar varmı acaba? onlarda durum nedir

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Mİ4 4G-LTE için uyumlu değil midir MİUİ8?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
cantara arkadaşım Mİ4 4G-LTE için mi8 çıkmadı mı şuan?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
cantara arkadaşım Mİ4 4G-LTE için mi8 çıkmadı mı şuan?

Hocam aslında yayınlanmıştı ama anlam veremediğim bir şekilde rom geri çekildi. Kullanan arkadaşlarımızdan her hangi bir olumsuz geri dönüş olmadı dolayısıyla bu tarz geri çekilmelerde genel olarak söylenen "romda sorun var" kalıbı bu rom için pek uygun değil bana göre. Umuyoruz kısa süre içinde yeniden güncellenerek yayınlanacaktır.

Eğer yüklemek isterseniz arkadaşlarımız forumda paylaşmışlardı. Dilerseniz yükleyebilirsiniz.

macrinus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
13
Hocam aslında yayınlanmıştı ama anlam veremediğim bir şekilde rom geri çekildi. Kullanan arkadaşlarımızdan her hangi bir olumsuz geri dönüş olmadı dolayısıyla bu tarz geri çekilmelerde genel olarak söylenen "romda sorun var" kalıbı bu rom için pek uygun değil bana göre. Umuyoruz kısa süre içinde yeniden güncellenerek yayınlanacaktır.

Eğer yüklemek isterseniz arkadaşlarımız forumda paylaşmışlardı. Dilerseniz yükleyebilirsiniz.
Ben bu geri cekilen romu yukledim. Surekli galeri durduruldu hatasi aldim. Ben de tekrar betaya gectim.
Telefon mi 4 wcdma

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
cantara teşekkürler bilgilendirme için.

ConsGabriela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uyum Türk
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
bazı arkadaşlarda otadan direk güncellme gelmiş bende mi4 kullanıyorum banada gelmedi güncelleme şuan miui'nun sitesinde yetkili arkadaşlar mi4 için v8 global stable rom yayınlayıp geri kaldırmışlar bu verdiğim romu yükleyen arkadaşlar var sitede sıkıntı olmadığını söylüyorlar isterseniz aşşağıda verdiğim v8 global stable romu indirip deneyin v8 yayınladığında mi flasla tekrar kurabilirsiniz.

Şimdi bunu bende indiriyorum mi4 lte kullanıcısıyım fakat mi flashla yükleme işini bilmiyorum anlatır mısınız?

Üst Alt