Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

mrtelm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5
Konular
0
yüklemeyi nasıl yaptınız mi flash ile flash all seçeneği ile temiz kurulum yapmadısaysanız Recovery moda girerek cihazın wipelerini yapınız.Sorunuz hala devam ederse başka bir romu kurup deneyin.

Dediğin gibi wipe yaptım düzeldi. Allahtan Mi hesabım var da rehber kaybolmadı. Teşekkürler.

Ali YEL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Karayel
Cihazım
Mİ5 Prime
Konular
0
Arkadaşlar sıkıntının nedeni ö ve ş harflerinde... MIUI 9 ile beraber düzeltilmesini beklediğimiz hatalardan bir tanesi. Şimdilik geçici olarak isimleri ö ve ş harfleri ile başlayan kişilerinizin isimlerini o ve s olarak başlayacak şekilde değiştirebilirsiniz.
Sıkıntı sadece ö ve ş harflerinde değil o dan sonraki tüm harflerden. O dan sonra neye bassam o harfine çıkıyor

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Bıktım nefret ettim tükendim artık. Xiaomiden nefret ettim. Telefonu 1.5 ay oldu alalı. Bu dokunmatik beni çileden cikardi. Ne yapsam olmuyor. Sürekli dukanmatik algılamıyor 5 saniye civarı tekrar kendine geliyor. Genelde telefon isininca yapıyor. Ne oyun oynayabiliyorum ne mesaj yazabiliyorum ne internette rahatça takilabiliyorum. Servise göndermek istemiyorum. Yazilimsaldir diyorlar. Teli şarja takınca tamamen iptal oluyor sürekli dokunmatik algılamıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Servise gonderecegime kırar atarım daha iyi. Birdahada xiaominin yanına bile yaklasmam. İsyannnnn

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bıktım nefret ettim tükendim artık. Xiaomiden nefret ettim. Telefonu 1.5 ay oldu alalı. Bu dokunmatik beni çileden cikardi. Ne yapsam olmuyor. Sürekli dukanmatik algılamıyor 5 saniye civarı tekrar kendine geliyor. Genelde telefon isininca yapıyor. Ne oyun oynayabiliyorum ne mesaj yazabiliyorum ne internette rahatça takilabiliyorum. Servise göndermek istemiyorum. Yazilimsaldir diyorlar. Teli şarja takınca tamamen iptal oluyor sürekli dokunmatik algılamıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Servise gonderecegime kırar atarım daha iyi. Birdahada xiaominin yanına bile yaklasmam. İsyannnnn

yazılımla alaklı olduğunu düşünmüyorum bence servise verin her şeyine güzelce baksınlar, sonradan düzelmez hala gelirse servis size suçu atabilir

Mevlüt70

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
6
Cihazım
Xiaomi 5s
Konular
0
Merhaba benim xiaomi 5s cihazim 3 gündür play store güncellemeler i yapmıyor yeni programda indiremiyorum 492 hatası veriyor. Cihazı hem tuşla hem menüden formatladim duzelmedi. Play storeyi apk olarak tekrar yukledim yine olmadı Gmail adresini degistirdim yine olmadı kafayı siyiracam. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Mustafa Ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Ali
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
2
Hocam 26 temmuz oldu telefonum hala 8.1 ı kullanıyor mi5 pro kullanıyorum lütfen sorunu söylermisiniz global sürüm ama güncelleme almıyor ne yapmalıyım

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hocam 26 temmuz oldu telefonum hala 8.1 ı kullanıyor mi5 pro kullanıyorum lütfen sorunu söylermisiniz global sürüm ama güncelleme almıyor ne yapmalıyım
Hocam bölgeyi rusya yapıp deneyin olmazsa Hindistan olarak deneyin. Bunlar fayda etmezse romu indirip el ile yükleme yapın.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
Oncelikle gecmis olsun bence garanti firmasini iyice arastirip (basarisini etkisini hilesini hurdasini) ona gore servise gonderin mesela benim delta suan sorun yok ama olsada gondermeden 3 kere dusunurum. Firmaya gore garantiye yolla bence

GURTEK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 4C
Konular
0
Arkadaşlar Mi 4C 8.1 stabil avrupa rom kullanıyorum 4.5 g çalışmıyor güncellemede almıyor. Ne yapabilirim. Bu yeni romlardan benim cihaza uygun olanda yok zannedersem.

Üst Alt