Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

tsg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
mi5s
Konular
0
çok sağol hocam

Yurdasiper15

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaiomi Mi5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Mi5 32 gb kullanıyorum MIUI GLOBAL 8.1 Kararlı 8.1.2.0 (MAAMIDI) yüklü şuanda şubatta güncelleme gelmiş 8.2 olmuş fakat ben güncelleme yapmak istediğimde telefon güncelleme yok diye uyarı veriyor ne yapmam lazım ? şimdiden teşekkürler...

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Mi5 32 gb kullanıyorum MIUI GLOBAL 8.1 Kararlı 8.1.2.0 (MAAMIDI) yüklü şuanda şubatta güncelleme gelmiş 8.2 olmuş fakat ben güncelleme yapmak istediğimde telefon güncelleme yok diye uyarı veriyor ne yapmam lazım ? şimdiden teşekkürler...
ayarladan bölgeyi hindistan yapıp güncellemeyi tekrar kontrol edin, 8.1.4.0 MAAMIDI güncellemesi gelecektir güncelledikten sonra son sürüm V8.2.2.0.NAAMIEB güncellemesi gelecektir. :)

Yurdasiper15

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaiomi Mi5
Konular
0
Çok teşekkür ederim deniyorum hemen :)

autechre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
redmi note 3
Konular
10
cihazda orjinal global resmi rom yüklü fake rom değil ayarladan bölgeyi hindistan yapıp tekrar güncellemeyi kontrol edin son sürüm v8.0.3.0 güncellemesi mevcut cihazınızın.

selam hocam dediğinizi yaptım dünden beri deniyorum ama hala güncelleme yok uyarısını alıyorum.bootloader kilidiyle mi alakalıdır? tşkler

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
selam hocam dediğinizi yaptım dünden beri deniyorum ama hala güncelleme yok uyarısını alıyorum.bootloader kilidiyle mi alakalıdır? tşkler
aleyküm selam hayır hocam BL kilidi ile alakalı bir durum değil ayarladan telefon hakkında kısmından bir ekran görüntüsü atın bakalım,cihazda BL kilidi açık değil sanırım.

autechre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
redmi note 3
Konular
10
aleyküm selam hayır hocam BL kilidi ile alakalı bir durum değil ayarladan telefon hakkında kısmından bir ekran görüntüsü atın bakalım,cihazda BL kilidi açık değil sanırım.

buyrun hocam,BL kilidinin açık olup olmadığını bilmiyorum açıkcası telefon imei kayıdı da yapılmadı henüz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
buyrun hocam,BL kilidinin açık olup olmadığını bilmiyorum açıkcası telefon imei kayıdı da yapılmadı henüz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
orjinal global resmi rom yüklü cihazınızda BL kildini açık olup olmadığını sorgulamak için telefonu fastboot moduna alın (güç tuşu ses kısma tuşu ile) usb kablo araçılığıyla bilgisayara bağlayın alın sonra bilgisayarımdan başlat - cmd ekranına gelin şu komutu verin.
fastboot oem device-info yazın cıkan mesajda

device unlocked : true yazarsa bootloader kilitli değıldır false yazarsa kilitlidir.

Kildiniz açıksa son sürüm romu indirip mi flasla cihazı fastboot moda alıp kurabilirsiniz.64 bit bir mi flaslla 64 bit bir bilgisayarla
Kilit açık değilse forumdaki MI5 bölümünde MI5 için unlock konusu var orayı inceleyebilirsiniz.

autechre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
redmi note 3
Konular
10
orjinal global resmi rom yüklü cihazınızda BL kildini açık olup olmadığını sorgulamak için telefonu fastboot moduna alın (güç tuşu ses kısma tuşu ile) usb kablo araçılığıyla bilgisayara bağlayın alın sonra bilgisayarımdan başlat - cmd ekranına gelin şu komutu verin.
fastboot oem device-info yazın cıkan mesajda

device unlocked : true yazarsa bootloader kilitli değıldır false yazarsa kilitlidir.

Kildiniz açıksa son sürüm romu indirip mi flasla cihazı fastboot moda alıp kurabilirsiniz.64 bit bir mi flaslla 64 bit bir bilgisayarla
Kilit açık değilse forumdaki MI5 bölümünde MI5 için unlock konusu var orayı inceleyebilirsiniz.
tamam hocam deneyeyim çok teşekkür ederim

mazluMerve

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mazlum
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Diğer cihazlar için güncelleme yayınlandıkça güncellenecektir. (unutursam hatırlatın :) )
Mi 5s için güncelleme ne zaman çıkacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt