Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Mutlu38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi5
Konular
3
Bende 8.2.1.0 MAGMİDL diye bir rom var telefon mi5s bu fake rom mu acaba?
Fake degil hocam global istikrarlı rom isterseniz bi ekran resmi atın daha garanti söyleyelim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shero35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şeref
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Yeni aldığım mi5s de ayarlardan güncelle diyince güncelleme yok diyor ne yapmam gerekli yardımcı olabilecek varmı ?

Mutlu38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi5
Konular
3
Şuan hangi sürümde

Shero35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şeref
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Yeni aldığım mi5s de ayarlardan güncelle diyince güncelleme yok diyor ne yapmam gerekli yardımcı olabilecek varmı ?
Şuan hangi sürümde

android 6.0.1
miui8.0.3.0 kararlı global yazıyor

Mutlu38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi5
Konular
3
Şuan mi5s için son sürüm bu hocam.

dr.akinn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
0
Merhaba arkadaslar. Foruma yeni kagildim. Yaklasik 5 aydir mi 5 32gb kullaniyorum. Guncellemeleri miui forumdan takip ettim. Sonrasinda ise yazilan problenlerden ötürü guncellemeyi yapmadım. Belki cogu cozulmustur diyerek bugun guncellemeyi indirddim.. Tar uzantili dosya indi ama tiklayinca bu uzantiyi acavak uygulama yok dedi. Root twrp gibi teknik terimlere hakim degilim bu yuzden ne nasil yapılıyor bilmiyorum. Mumkunse guncellemenin gerekliligi konusundaki onerilerinizi ve egervyapacaksam tar uzantili dosysyi nasil açacağımı anlatirsaniz sevinirim. Ssimdiden teşekkürler

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaslar. Foruma yeni kagildim. Yaklasik 5 aydir mi 5 32gb kullaniyorum. Guncellemeleri miui forumdan takip ettim. Sonrasinda ise yazilan problenlerden ötürü guncellemeyi yapmadım. Belki cogu cozulmustur diyerek bugun guncellemeyi indirddim.. Tar uzantili dosya indi ama tiklayinca bu uzantiyi acavak uygulama yok dedi. Root twrp gibi teknik terimlere hakim degilim bu yuzden ne nasil yapılıyor bilmiyorum. Mumkunse guncellemenin gerekliligi konusundaki onerilerinizi ve egervyapacaksam tar uzantili dosysyi nasil açacağımı anlatirsaniz sevinirim. Ssimdiden teşekkürler

tar tgz uzantılı dosya fastboot romudur cihazı fastboot moda alarak (bootloader kilitinizin açık olması lazım) winrardan 2 kere çıkartıp images klasörünü mi flas programı ile gösterip yükleyebilirsiniz 64 bit bir bilgisayarda ve 64 bit mi flas programı ile yüklemeyle ilgili konulara verdiğim linkten ulaşabilirsiniz.

Resimli Anlatım İçin : http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-cihazlar-icin-fastboot-rom-kurma.2085/
Video Anlatım İçin : http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-tool-ile-fastboot-rom-kurulumu.3267/

dr.akinn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
0
tar tgz uzantılı dosya fastboot romudur cihazı fastboot moda alarak (bootloader kilitinizin açık olması lazım) winrardan 2 kere çıkartıp images klasörünü mi flas programı ile gösterip yükleyebilirsiniz 64 bit bir bilgisayarda ve 64 bit mi flas programı ile yüklemeyle ilgili konulara verdiğim linkten ulaşabilirsiniz.

Resimli Anlatım İçin : http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-cihazlar-icin-fastboot-rom-kurma.2085/
Video Anlatım İçin : http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-tool-ile-fastboot-rom-kurulumu.3267/
Etkili paylasiminiz icin teşekkür ederim. Peki 8.2 hakkindaki düşünceniz nedir. Bazıları google play e girmiyor demis bazilari donma var demis. Su an icin durum nedr

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Etkili paylasiminiz icin teşekkür ederim. Peki 8.2 hakkindaki düşünceniz nedir. Bazıları google play e girmiyor demis bazilari donma var demis. Su an icin durum nedr
rica ederim,kararlı (stabil) rom kullanmadığım için o rom hakkında fazla bir bilgim yok maleseff bahsettiğiniz romu cihaza kurarak sizde gözlemleyebilirsiniz hata varmı yokmu diye hata var isede başka bir roma dönebilirsiniz.

Üst Alt