Çözüldü Miui 14 touchpal pro klavye sorunu

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar redmi note 10 pro MIUI 14 güncelleme geldi ve yaptım fakat touchpal pro klavye çalışmıyor. Yazı fontu denedim ama olmadı, çözümü bilen varsa lütfen yardım edin, bu sorunu nasıl çözerim ????

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Smart keyboard fena değil t 9 için belirtmek istedim.

Oyla:

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Bence gboard çok iyi. Gerek tema gerekse klavye boyutu ve klavyenin yukarı aşağı taşınması ile. T9 olarak 2 kere aynı mesajı yazınca öğrenmiş oluyor kısayolları özelleştirme de çok işime yarıyor. iPhone da klavyeden çok şikayetçi idim. Google klavye candır. Şans vermenizi öneririm.

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Bence gboard çok iyi. Gerek tema gerekse klavye boyutu ve klavyenin yukarı aşağı taşınması ile. T9 olarak 2 kere aynı mesajı yazınca öğrenmiş oluyor kısayolları özelleştirme de çok işime yarıyor. iPhone da klavyeden çok şikayetçi idim. Google klavye candır. Şans vermenizi öneririm.
iyi iyide gboard yüksekliği bana yetecek kadar yüksek olmuyor maalesef yanlış tuşlara basıyorum o yüzden de .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gboard neden 3*4 klavye dizaynı yapmıyor anlamıyorum onlar için çok basit aslında.

Oyla:

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34

iyi iyide gboard yüksekliği bana yetecek kadar yüksek olmuyor maalesef yanlış tuşlara basıyorum o yüzden de .

gboard neden 3*4 klavye dizaynı yapmıyor anlamıyorum onlar için çok basit aslında.
Ayarlarından en yüksek klavyeyi seçin. Klavye ekranında tahmin yerinde solda 4 kare var ona dokunun yeniden boyutlandırma diye bir şey var ona dokunun yukarı sürükleyebilirsin. Ben öyle yaptım rahat ettim

3*4 klavye kullanmayalı çok uzun zaman oldu. Yapılsa güzel olabilir

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2

Ayarlarından en yüksek klavyeyi seçin. Klavye ekranında tahmin yerinde solda 4 kare var ona dokunun yeniden boyutlandırma diye bir şey var ona dokunun yukarı sürükleyebilirsin. Ben öyle yaptım rahat ettim

3*4 klavye kullanmayalı çok uzun zaman oldu. Yapılsa güzel olabilir
Deneyeyim teşekkürler

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Sonuç nasıl oldu hocam beğendiniz mi ?
Şu an gboard dan yazıyorum boyutlandırma yeni gelmiş sanırım güzel olmuş kolay gibi alışmaya çalışacağım hızlı yazdım eskiye nazaran. Diğer emoji klavye swpkey falan nasil acaba

Oyla:

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Şu an gboard dan yazıyorum boyutlandırma yeni gelmiş sanırım güzel olmuş kolay gibi alışmaya çalışacağım hızlı yazdım eskiye nazaran. Diğer emoji klavye swpkey falan nasil acaba
Swifkey de daha önceden de vardı sanırım bu. Hatta yan çevirince ekrandan ikiye bölüyordu. Ama tahmin bölmesi çok büyüktü

Oyla:
Üst Alt