Çözüldü Miui 14 touchpal pro klavye sorunu

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar redmi note 10 pro MIUI 14 güncelleme geldi ve yaptım fakat touchpal pro klavye çalışmıyor. Yazı fontu denedim ama olmadı, çözümü bilen varsa lütfen yardım edin, bu sorunu nasıl çözerim ????

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Merhabalar idareten bende xpreia klavye t 9 kullanıyorum şu an bi çözüm bulamadım zor gibi.

Oyla:

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
Merhabalar idareten bende xpreia klavye t 9 kullanıyorum şu an bi çözüm bulamadım zor gibi.
T9 destekliyor mu? Niye ben de çıkmıyor Sony t9? Bir klavye görüntüsü atabilir misiniz?

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
T9 destekliyor mu? Niye ben de çıkmıyor Sony t9? Bir klavye görüntüsü atabilir misiniz?
destekliyor hocam ayarlar kısmına girin aşağı kaydırın tam klavye ve tuş takımı var . Tuş takımını seçin oluyor touchpal kadar iyi değil ama

Oyla:

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
destekliyor hocam ayarlar kısmına girin aşağı kaydırın tam klavye ve tuş takımı var . Tuş takımını seçin oluyor touchpal kadar iyi değil ama
Bana klavyenin APK linkini atar mısınız lütfen

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Bana klavyenin APK linkini atar mısınız lütfen
Bir tavsiye daha vereyim size Tamo klavye t9, cift klavye ve qwerty klavyesini çok gelistirmis kelimeleri kaydetip kullandikca çok güzel ve hızlı bi klavyeye dönüyor taşları büyük ve boyutu herşeyi ayarlanabilir o yüzden artık touchpal bırakın derim sıkıntı.

Oyla:

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
Bir tavsiye daha vereyim size Tamo klavye t9, cift klavye ve qwerty klavyesini çok gelistirmis kelimeleri kaydetip kullandikca çok güzel ve hızlı bi klavyeye dönüyor taşları büyük ve boyutu herşeyi ayarlanabilir o yüzden artık touchpal bırakın derim sıkıntı.
Bu dediğiniz klavyeyi biliyorum. Kullanmaya çalıştım ama maalesef pek uyum sağlamadım. Şu an sony klavye en iyisi ve arkadaşın dediği t9 bölümünü de ayarladım. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Güzel klavyeymiş hocam teşekkürler. Çeviri özelliği gboard kadar hızlı değil ama her kopyalanan sözcükleri çevirme özelliği hoşuma gitti :)

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Güzel klavyeymiş hocam teşekkürler. Çeviri özelliği gboard kadar hızlı değil ama her kopyalanan sözcükleri çevirme özelliği hoşuma gitti :)
Ben çok beğenmiyorum çok gelişmesi lazım t 9 da tahmin yeteneği tuş dizayn çok kötü 😕

Oyla:
Üst Alt