Çözüldü Miui 14 touchpal pro klavye sorunu

Turgut06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Poco
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar redmi note 10 pro MIUI 14 güncelleme geldi ve yaptım fakat touchpal pro klavye çalışmıyor. Yazı fontu denedim ama olmadı, çözümü bilen varsa lütfen yardım edin, bu sorunu nasıl çözerim ????

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
6
Günlerdir bir Touchpal klavye konusu görüyorum. Açıkçası swiftkeyden şaşmıyorum. Ama denemek de istiyorum rar dosyasında 3 tane dosya var hepsini kuruyoruz sanırım sırası var mı yada yapılması gereken başka bir şey.

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Günlerdir bir Touchpal klavye konusu görüyorum. Açıkçası swiftkeyden şaşmıyorum. Ama denemek de istiyorum rar dosyasında 3 tane dosya var hepsini kuruyoruz sanırım sırası var mı yada yapılması gereken başka bir şey.
Yok hocam birinci veya ikinci sıradan bi tanesini kurmaniz yeterli olur.

Oyla:

mithathoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mithat
Cihazım
Poco F5 Pro
Konular
0
Merhaba. İndirmeye çalıırken We're sorry. You can't access this item because it is in violation of our . hatası alıyorum. Bir çözümü var mıdır acaba?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Muhtemelen virüslü olduğu için kaldırıldı...

Arkadaşlar Klavye uygulamaları androidde en kritik uygulamalardır diyebiliriz. Yazılan her şeyi kayıt etme ve bu kayıtları farklı sunuculara gönderme iznini elimizle veriyoruz. Dışarıdan apk olarak bir klavye uygulaması yüklemek çok ama çok riskli. Hatta play store üzerinden bile swiftkey (microsoft) ve Google keyboard dışındakileri yüklemeyi düşünmeyin derim. Microsoft ve Google zaten her şeyi biliyor ve her şeyimiz ellerinde, klavye üzerinden tekrar alma riskine girmezler ama bu ikisi dışındakileri hepsi riskli. Hele apk olarak üzerinde oynanmış bir versiyonu yüklemek... Telefon eden hakime, savcıya banka hesabınızdaki tüm parayı, yastık altındaki altınları vermek daha akıllıca sanki :)

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Merhaba. İndirmeye çalıırken We're sorry. You can't access this item because it is in violation of our . hatası alıyorum. Bir çözümü var mıdır acaba?
Site de başka linki vardı oradan indirin hocam.

Oyla:

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Merhaba
Forumlara çok aşina olmadığım için bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
buradan indirmiştim ben 1. sıradakini kurdum çalıştı. Bu yöntemde klavye kullanmak güvenli midir bilmiyorum size kalmış hocam.

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
Arkadaşlar klavye iyi güzel ama ayarları yapınca bazen tekrar hata veriyor açılmıyor klavye. Tekrar tekrar verileri sil yapmak zorunda kalıyorum. Yine başka versiyon var mı çalışan?

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
Ve bir önerim olacak. T9 klavye seven ve arayanlar için bir telegram grubu kursak modlu yada normal bulanlar daha çabuk iletişim kurabilir birbiriyle. Sadece klavye değil buna benzer şeylerde olabilir. Benim gibi eskiyi sevenler :)

Oyla:

Nemela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nemela
Cihazım
Xia poco X3 pro
Konular
0

Bu linkten indirin. Rar dosyası içinde 3 farklı apk var. Benim 2. Sıra yani ortadaki çalıştı ve sorunsuz. Ayrıca linkin çalışıp çalışmadığı konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim. Güzel günlerde kullanın. Bir teşekkürü eksik etmeyin 😊
Nerden hocam?

Oyla:
Üst Alt