İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Yorumlarda miui 14 çok kötü olduğundan bahsediliyor. Dün ota güncelleme geldi. Ve telefondaki bütün kasma sorunları ortadan kalktı şimdilik çok memnunum .

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Yorumlarda miui 14 çok kötü olduğundan bahsediliyor. Dün ota güncelleme geldi. Ve telefondaki bütün kasma sorunları ortadan kalktı şimdilik çok memnunum .

Eea sürümü mü sizin ki , bir de komple sıfırlama yaptınız mı cihazı

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Eea sürümü mü sizin ki , bir de komple sıfırlama yaptınız mı cihazı
Hocam EEA sürümü kullanan da memnun bende memnunum bendeki global mesela. Endonezya kullananda memnun. Bence bu sefer becermiş Xiaomi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Giriş-Orta seviye arası Mediatek Cihazlar pardon,Mesela G serisi ve Helio G80 ve üstü işlemcili cihazlar
Evet haklısınız orda kendisini daha çok belli eder. Ama ben iyi olacağını düşünüyorum. Mi 11T işlemciside öyle süper değil bana kalırsa. Ama bu yazılım olayı çok değişiyor. Mesela ben Redmi 9 daki MIUI 12 sürümünü gördüm yağ gibiydi. Ama ondan daha iyi cihazda daha kötüydü falan. Değişiyor cihaza göre.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende anlamadım. Ben iki gündür kullanıyorum yağ gibi cihaz. Bi sorunlada karşılaşmadım.

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
3
endonezya 12.5 mi miui 14 mü hangisi endonezyadan geçen varmı aceba

recep.ozmennn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Surveyor
Konular
1
Şarj için hangisi tavsiye edilir

Alibeyy.1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
Mi 11T 256GB global 14.0.3 yüklü test edildi. Güç tasarrufu kapalı olarak 2 saat 120hz açık ve wifide kullanıldı. Oyun ve diğer uygulamalar gayet akıcıdır.
kanka konudan bağımsız bir sorum olacak bende de 11Tvar miıi14 yüklü, sürekli açık ekran açık iken ekranı kilitlediğimde saat flan çıkıyor ekranda fakat arkaplan siyah olması gerekirken gri siyah puslu bir görüntü oluyor yani bildiğimiz always on display gibi sadeece saat vs nin olduğu bölüm değil ekranın heryerindeki pikseller açık kalıyor ama logo gidince ekrana 1 kere daha dokunuyorumş ekran uyanıyor ama bu sefer olması gerektiği gibi sadece saatin olduğu pikseller çalışıyor diğer karanlık yerlerde piksller kapalı kalıyor ,zifiri karanlık bir oda vs ortamda dener misin sende de öyle m yoksa ekranım mı bozuk

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
kanka konudan bağımsız bir sorum olacak bende de 11Tvar miıi14 yüklü, sürekli açık ekran açık iken ekranı kilitlediğimde saat flan çıkıyor ekranda fakat arkaplan siyah olması gerekirken gri siyah puslu bir görüntü oluyor yani bildiğimiz always on display gibi sadeece saat vs nin olduğu bölüm değil ekranın heryerindeki pikseller açık kalıyor ama logo gidince ekrana 1 kere daha dokunuyorumş ekran uyanıyor ama bu sefer olması gerektiği gibi sadece saatin olduğu pikseller çalışıyor diğer karanlık yerlerde piksller kapalı kalıyor ,zifiri karanlık bir oda vs ortamda dener misin sende de öyle m yoksa ekranım mı bozuk
Şimdi denedim bendede öyle. Yazılımla alakalı büyük ihtimalle. Çünkü bazı sorunlar var xiaomiye geri bildirim yapılmış olan. Mesela telefonu yeniden başlattığında ilk açılıştaki MIUI logosu ekranda yanık gibi kalıyor zamanla kayboluyor buda bildirilen sorunlardan birisiydi. Dene bak sendede öyledir.

Üst Alt