Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Yukleyemeyiz o zaman. Çünkü bana magisk şart enpara uygulansını kullanamam

ahmet0002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Peki tr dili varmı hocam?
Hocam yeni gördüm kusuruma bakmayın sınav iş filan derken yoğundum biraz. Ben kullandım biraz ama çok beğenmedim değiştirmeyi düşünüyorum. Batarya olarak fena değil galeri uygulaması ingilizce rehber mesajlar ve çağrı uygulamaları türkçe onlardan yana sıkıntın olmaz. Rom gayet akıcı ama tercihim değil soğudum açıkcası RaphaelOs veya miui vn romu araştırıyorum. Onlara geçebilirim.

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
rom u sorunsuz yüklüyorum ama telefon redmi ekraninda kaliyor ne yapmaliyim

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Hocam yeni gördüm kusuruma bakmayın sınav iş filan derken yoğundum biraz. Ben kullandım biraz ama çok beğenmedim değiştirmeyi düşünüyorum. Batarya olarak fena değil galeri uygulaması ingilizce rehber mesajlar ve çağrı uygulamaları türkçe onlardan yana sıkıntın olmaz. Rom gayet akıcı ama tercihim değil soğudum açıkcası RaphaelOs veya miui vn romu araştırıyorum. Onlara geçebilirim.
Estağfurullah hocam. V2 yi yükledim bende gayet memnunum şu an 12.5 ta ki çoğu hata burda yok daha akıcı geldi bana

ahmet0002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Estağfurullah hocam. V2 yi yükledim bende gayet memnunum şu an 12.5 ta ki çoğu hata burda yok daha akıcı geldi bana
Ben V4'ünü kullanmıştım. Biri aradığında öncesinde bilinmeyen numara aramış gibi gözüküyordu. V2 sürümünde herhangi bir hata ve ya gözüne çarpan bişey oldu mu?

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
bir kaç gündür kullanıyorum fotograf çektikten sonra galeriye düşmüyor fotolar bir kaç saat sonra galeriye düşüyor

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Ben V4'ünü kullanmıştım. Biri aradığında öncesinde bilinmeyen numara aramış gibi gözüküyordu. V2 sürümünde herhangi bir hata ve ya gözüne çarpan bişey oldu mu?
Hayır hocam öyle bir hata hiç olmadı bende. Ve gayet stabil çalışıyor şu an. Pil konusunda çok çok memnunum 2 yıl 5 ay oldu k20 pro kullanıyorum pubg vs oynarım yani pil baya yorgun bende ama bu roma geçtiğimden beri çok iyi gidiyor pil

Üst Alt