Çözüldü Miui 13.0.1 Güncellemesi Sonrası Oluşan Sorunlar

Şeftali Seven Adam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Herkese merhabalar. Telefonlar hakkında teknik bilgim yeterli olmadığı için bu konuyu açıyorum. Maalesef ki yukarıda belirttiğim lanet güncellemeyi yaptım ve daha 3 aylık olan Poco X3 Pro modelli telefonumu çöpe atmama ramak kaldı. Google ile bir uyuşmazlık söz konusu olduğunu düşünüyorum çünkü kayan bildirimlerde özellikle toplu temizlemeye bastığımda boş bi google bildirimi kalıyor ve 2 sn sonra telefonun ekranı gidiyor 2 3 sn sonra geri geliyor sanki yeniden başlatmışım gibi tepki veriyor anlayacağınız. Bununla birlikte kayan ekran uygulaması apayrı bir faciaya dönüşmüş durumda ki en çok kullandığım özellikti. Hearthstone ve başka oyunlarda oyundan atma ağ hatası daha ne ararsanız kendi kendine kapatma vs vs. Müşteri hizmetlerini arıyorum teknik servise yönlendiriyorlar fakat 15 20 gün telefonsuz kalma ihtimalini istemiyorum ve açıkçası şu kanaatteyim 3 aylık telefonun servis işlemi göreceği düşüncesi hoşuma gitmiyor yazılımsal bir sorundan dolayı. Ki servise gidip gelen bi telefondan hayır geleceğini de düşünmüyorum. Ben bu telefonu eski haline nasıl çeviririm garantisini bozmadan. Hard Reset ya da fabrika ayarlarına dönmem işe yarar mı? Bir link ya da yol gösterici kaynak varsa lütfen yardımcı olun bana :(

Çözüm
Arkadaşlar herkese müjde! Sorunu bu videodaki arkadaşın yöntemi ile çözdüm. Sizler de benim gibi Miui 13 den şikayetçi bir kullanıcı iseniz ister videodaki global romlardan yararlanın isterseniz benim yaptığım gibi TR Romlarından yükleyip Miui 13 eziyetine bir son verebilirsiniz :D Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürü borç bilirim 🙌 Konu çözüme kavuştuğu için yoruma kapatılabilir yönetici arkadaşlar. Linki aşağıya bırakıyorum:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

FTHyrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FATİH
Cihazım
POCO X 3 PRO
Konular
0
Garanti dışı kalması için BL kilidinin açılması gerekiyor bilmiyorum izlediniz videoyu ama burada öyle bir durum söz konusu değil.
hard reset attım güncelleme sonrası bir kaç gün kullanayım bakalım pil durumu nasıl olucak.... rom filan yüklemedim

Oyla:

Ferhat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
hala aynı sorunlar devam ediyor. tr garantili cihaz dediğiniz linkteki işlemi yapsak cihaz garanti dışı kalıyor mu acaba........
Yorum olarak yazdığım işlemi videoyu izleyerek yapabilirsiniz benim cihazda tr cihaz garantili sıfır aldım

Oyla:

Ferhtse1989

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
K40 gaming
Konular
1
13.0.3 den 13.0.1e dönmek istiyorum ama manuel dosya seçtikten sonra versiyon düşürelemez yazısı çıkıyor. Yardımcı olur musunuz şebekem gitti çünkü

Oyla:

halilibooo337

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
0
Herkese merhabalar. Telefonlar hakkında teknik bilgim yeterli olmadığı için bu konuyu açıyorum. Maalesef ki yukarıda belirttiğim lanet güncellemeyi yaptım ve daha 3 aylık olan Poco X3 Pro modelli telefonumu çöpe atmama ramak kaldı. Google ile bir uyuşmazlık söz konusu olduğunu düşünüyorum çünkü kayan bildirimlerde özellikle toplu temizlemeye bastığımda boş bi google bildirimi kalıyor ve 2 sn sonra telefonun ekranı gidiyor 2 3 sn sonra geri geliyor sanki yeniden başlatmışım gibi tepki veriyor anlayacağınız. Bununla birlikte kayan ekran uygulaması apayrı bir faciaya dönüşmüş durumda ki en çok kullandığım özellikti. Hearthstone ve başka oyunlarda oyundan atma ağ hatası daha ne ararsanız kendi kendine kapatma vs vs. Müşteri hizmetlerini arıyorum teknik servise yönlendiriyorlar fakat 15 20 gün telefonsuz kalma ihtimalini istemiyorum ve açıkçası şu kanaatteyim 3 aylık telefonun servis işlemi göreceği düşüncesi hoşuma gitmiyor yazılımsal bir sorundan dolayı. Ki servise gidip gelen bi telefondan hayır geleceğini de düşünmüyorum. Ben bu telefonu eski haline nasıl çeviririm garantisini bozmadan. Hard Reset ya da fabrika ayarlarına dönmem işe yarar mı? Bir link ya da yol gösterici kaynak varsa lütfen yardımcı olun bana :(
Kameraya bağlanılamıyor 2 - 3 saniye sonra tekrar deneyin yazıyor ve kapanıyor başka kamera uygulamalarında çalışıyor sebebi nedir nefret ettim 1 aydır şu sorundan

Oyla:
Üst Alt