Rom MIUI 12.6 | MIUI BANGSAT | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42

izolluofficial02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
22

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
curtana cihazıma kurdum az önce fakat telefon açıldığında ilk kurulum ekranlarını geçemiyorum. ayarlar durduruldu hatası veriyor. dili seçiyorum wifi bağlantısını kuruyorum ardından google hesabıma giriş yapıyorum fakat sonraki adım olan google hizmet politikası kısmını geçemiyorum. aşağıdan kabul ete tıkladığımda sonraki aşamaya geçecekken ayarlar durduruldu hatası verip rapor göndermemi istiyo. özeti görüntüle diyorum hiçbir pencere açılmıyor. rapor gönder diyorum yine aynı. oradan öteye geçemedim. dolayısıyla telefonun kurulumunu tamamlayamıyorum. kapatıp magisk son sürümünü flaslayıp cihazı yeniden açtım fakat yine aynı yerde takılı kaldı onunla da alakalı değilmiş. şimdi aynı romu baştan tekrar kuruyorum. bakalım düzelecek mi?

Düzenleme: Maalesef yine aynı. Mecbur eski roma dönüyorum.

Son düzenleme:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
curtana cihazıma kurdum az önce fakat telefon açıldığında ilk kurulum ekranlarını geçemiyorum. ayarlar durduruldu hatası veriyor. dili seçiyorum wifi bağlantısını kuruyorum ardından google hesabıma giriş yapıyorum fakat sonraki adım olan google hizmet politikası kısmını geçemiyorum. aşağıdan kabul ete tıkladığımda sonraki aşamaya geçecekken ayarlar durduruldu hatası verip rapor göndermemi istiyo. özeti görüntüle diyorum hiçbir pencere açılmıyor. rapor gönder diyorum yine aynı. oradan öteye geçemedim. dolayısıyla telefonun kurulumunu tamamlayamıyorum. kapatıp magisk son sürümünü flaslayıp cihazı yeniden açtım fakat yine aynı yerde takılı kaldı onunla da alakalı değilmiş. şimdi aynı romu baştan tekrar kuruyorum. bakalım düzelecek mi?

Düzenleme: Maalesef yine aynı. Mecbur eski roma dönüyorum.
Temiz kurulum yapıp romu flashladıktan sonra Curtana Firmware yükleyip dener misiniz?

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
genellikle miatool romlar da bazı modellerde FW sorun alabiliyor. Deneyin bence sorun düzelir.
yok dostum ya yine aynı yerde hata veriyor. zaten fw sorunu olsaydı cihaz bootloopa düşerdi diye düşünüyorum. artık sonraki güncellemede tekrar denerim. teşekkürler ilgin için.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
yok dostum ya yine aynı yerde hata veriyor. zaten fw sorunu olsaydı cihaz bootloopa düşerdi diye düşünüyorum. artık sonraki güncellemede tekrar denerim. teşekkürler ilgin için.
curtana romlar da maalesef bazen böyle hatalar verebiliyor, benim uzun süre kullandığım nadir romlardandır. :)

izolluofficial02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
22
curtana romlar da maalesef bazen böyle hatalar verebiliyor, benim uzun süre kullandığım nadir romlardandır. :)
Hocam eğer size zahmet olmazsa miuipro rom kurulumunu anlatırsınız yeni çıkanı

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam eğer size zahmet olmazsa miuipro rom kurulumunu anlatırsınız yeni çıkanı
özelden de mesaj atmıştınız maalesef yeni aldığım kamera bozuk olduğu için iade etmek durumunda kaldım. Yenisini alacak bütçem de yok şuan işin.

Üst Alt