MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
mi a3 te miui 12.5 kullanan var mı? genel olarak kullanım nasıl, şarj süresi nasıl gidiyor ve türkçe dil seçeneği var mı acaba?

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
mi a3 te miui 12.5 kullanan var mı? genel olarak kullanım nasıl, şarj süresi nasıl gidiyor ve türkçe dil seçeneği var mı acaba?
Ben kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Türkçe ile ilgili bir sıkıntı zaten hiç olmadı. Pil süresi konusu da çoğunlukla sizin kullanımınıza ve uygulamalara bağlı ancak benim kullanımında 5-6 saat civarı ekran kullanımı var.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
MIUI 12 V21.1.13 EU/CN - Weekly
⦿ Sistem
*Optimizasyon - Sessiz / DND modunu ses çubuğundan açarken küçük düzen değişiklikleri.
*Düzeltme - Rootlanmamış cihazlar için SafetyNet testi başarısız oldu.
*Düzeltme - Google Kurulum sihirbazı, MIUI ilk kurulum sihirbazı yerine, ilk önyüklemede gösteriliyordu.
*Düzeltme - Bağlamsal metin seçimi açılır pencerelerindeki özel eylemler eksikti.
*Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu.

⦿ Galeri
*Düzeltme - Dinamik çekim / Hareketli fotoğraf veya Belge fotoğrafı düzenlemeye çalışırken "Bokeh" uygulaması kilitlendi. [Bazı cihazlar]

⦿ Süper Duvar Kağıtları
*Yeni - Dünya süper duvar kağıdı için iki yeni duvar kağıdı.

⦿ Kamera
*Yeni - Birkaç yeni kılavuz çizgisi eklendi. (altın oran)

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
MIUI 12 V21.1.13 EU/CN - Weekly
⦿ Sistem
*Optimizasyon - Sessiz / DND modunu ses çubuğundan açarken küçük düzen değişiklikleri.
*Düzeltme - Rootlanmamış cihazlar için SafetyNet testi başarısız oldu.
*Düzeltme - Google Kurulum sihirbazı, MIUI ilk kurulum sihirbazı yerine, ilk önyüklemede gösteriliyordu.
*Düzeltme - Bağlamsal metin seçimi açılır pencerelerindeki özel eylemler eksikti.
*Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu.

⦿ Galeri
*Düzeltme - Dinamik çekim / Hareketli fotoğraf veya Belge fotoğrafı düzenlemeye çalışırken "Bokeh" uygulaması kilitlendi. [Bazı cihazlar]

⦿ Süper Duvar Kağıtları
*Yeni - Dünya süper duvar kağıdı için iki yeni duvar kağıdı.

⦿ Kamera
*Yeni - Birkaç yeni kılavuz çizgisi eklendi. (altın oran)
hocam türkçe dil seçeneği mevcut mu?

Anhedonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi a3
Konular
0
Arkadaşlar Miui12den vazgeçip orijinal yazılıma döndüm ve cihazın bootloader kilidini kapatmak istiyorum. Android 11 sürümünde şu an var mıdır bir yöntem gösterebilecek olan ?

matto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Arkadaşlar Miui12den vazgeçip orijinal yazılıma döndüm ve cihazın bootloader kilidini kapatmak istiyorum. Android 11 sürümünde şu an var mıdır bir yöntem gösterebilecek olan ?
Azıcık internette araştırırsan karşına bi hintli abi (Tech InfoMania) çıkıcak o gayet güzel bir şekilde paylaşmış. Link veremediğim için yönlendiriyorum.

Açıkçası bende stock rom'a geçmeyi düşünmeye başladım. Sanki 12.5 20.12.28 güncellemesinde cihazda kasılmalar vs olmaya başladı. İnternette araştırınca da stock rom'da da sorunlar olduğunu gördüm. Özellikle 11 güncellemesinde cihazlar brick oluyormuş. İki arada bir derede kaldım :D Ama en büyük etken MIUI'nin görselliği ve kullanımından kopamıyorum... Niye A3 aldım diye pişmanlığım yaklaşık 6 ay önce başlayarak kat ve kat artıyor :\

musluk1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
musluk
Cihazım
a3
Konular
0
21.01.21 sürümü yayınlanmış deneyen arkadas oldumu

Üst Alt