MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Bence herşey gayet yolunda. Bir sıkıntısı yok. Bir öncekinde de sıkıntı yoktu bende. Şuan sadece ihtiyacım olan batarya performansı. Diğer kasma donma olaylarını aştılar diyebilirim. Batarya nasıl olacak bakacağız yeni kernelle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nasıl donma kasma var mı
Bence herşey gayet yolunda. Bir sıkıntısı yok. Bir öncekinde de sıkıntı yoktu bende. Şuan sadece ihtiyacım olan batarya performansı. Diğer kasma donma olaylarını aştılar diyebilirim. Batarya nasıl olacak bakacağız yeni kernelle

Fatihkastamonu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi a3
Konular
0
MIUI 12 V21.1.13 EU/CN - Weekly
⦿ Sistem
*Optimizasyon - Sessiz / DND modunu ses çubuğundan açarken küçük düzen değişiklikleri.
*Düzeltme - Rootlanmamış cihazlar için SafetyNet testi başarısız oldu.
*Düzeltme - Google Kurulum sihirbazı, MIUI ilk kurulum sihirbazı yerine, ilk önyüklemede gösteriliyordu.
*Düzeltme - Bağlamsal metin seçimi açılır pencerelerindeki özel eylemler eksikti.
*Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu.

⦿ Galeri
*Düzeltme - Dinamik çekim / Hareketli fotoğraf veya Belge fotoğrafı düzenlemeye çalışırken "Bokeh" uygulaması kilitlendi. [Bazı cihazlar]

⦿ Süper Duvar Kağıtları
*Yeni - Dünya süper duvar kağıdı için iki yeni duvar kağıdı.

⦿ Kamera
*Yeni - Birkaç yeni kılavuz çizgisi eklendi. (altın oran)
Kablosuz şarj bu cihazda var mı
Varsa nasıl kullana biliriz ben hem özelliklerini araştırırken hemde kullanım esnasında hiç karşılaşmadım. Hatta kablosuz şarj standında bile denedim olmadı
Eğer yoksa burada anlatılan özellik nedir ben anlayamadım
"Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu"

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ortalama ekran süreniz nedir acaba miui da

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
pekı aod açık mı acaba? saf android 10 da aod kapalı haliyle 10 saati göremiyorum coğu zaman
Son güncelleme ile batarya tüketimi fazla gibi. AOD bende 10 sn ye ayarlı. 10 sn açık kalır sonra kapanır.

firozat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FIRAT OZAN
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Merhabalar,
imei reparierlı android one cihazın bootloader kilitini kapatmıştık. Kilidi geri açıp EU roma geçmek istiyoruz ama tekrar kilit açılması durumunda imeiler silinir mi? Böyle bir şey hatırlıyor gibiyim angel~~

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Kablosuz şarj bu cihazda var mı
Varsa nasıl kullana biliriz ben hem özelliklerini araştırırken hemde kullanım esnasında hiç karşılaşmadım. Hatta kablosuz şarj standında bile denedim olmadı
Eğer yoksa burada anlatılan özellik nedir ben anlayamadım
"Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu"
Kablosuz şarj yok A3'te. Orada bahsedilen bu desteğe sahip cihazlarda sorunun düzeltilmesi.

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Merhabalar,
imei reparierlı android one cihazın bootloader kilitini kapatmıştık. Kilidi geri açıp EU roma geçmek istiyoruz ama tekrar kilit açılması durumunda imeiler silinir mi? Böyle bir şey hatırlıyor gibiyim angel~~
İmei repair nedir bilmiyorum benim cihaz yurtdışı sonradan imei atıldı bl açıp eu rom yükledim silinmedi

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
beyler android one den miui ye geçicem ama her seferinde tel sıfırlanmadan nasıl güncelleyebilirim sistemi cahile anlatır gibi anlatabilir misiniz

Üst Alt