MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Dostum 11 kasim indirmi derken ?? N11 demi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az kaldi miui 11 le ucacaz :D
Yeni cihazlar uçar. Eski cihazları kim ne yapsın? Eski telefonların performansını düşürerek yeni telefonları almamızı sağlamaya çalıştıklarını düşünüyorum. Son modellerden bir telefonunuz varsa miui 11 uçurur. Eski bir telefonunuz varsa güncellemenizi tavsiye etmem. Miui 10'a dönmek zor olabilir.
Bunlar kendi düşüncelerim. Yinede karar sizin.:)

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
bu arada yazılım olarakda ios artık eskisi kadar farklı değil androidden.daha doğrusu android ile paralel olarak gelişemedi.ben mi a2 de bile saf android performansından o kadar memnundum ki sıfır sıkıntı ve aşırı hızlıydı.SDM 660 olmasına rağmen 700 var gibiydi.buradaki fark tabiki de saf android arayüzünde.o animasyonlar uygulama geçişleri felan hiçbir romda yok.ios 13 de bile adnroid P animasyonları eklendi.ve iphone a para versem beni marsa uçurur demişsinde dostum,ver 10 bin tl uç.3-4 binlik telefonla 10 binliği karşılaştırmak pek mantıklı değil.ayrıyeten xiaomi bildirim sorunu dediğiniz şeyi sorun olarak görmüyor.çünkü çentikler geniş ve alan dar.mesaj gelince görünüyor ve kaybolup yerini saate bırakıyor.tıpkı iphone daki gibi.mesela zenfone 5 de orda bildirim sürekli duruyor ama yer olmadığı için 3 nokta olarak gösteriyor.xiaomi de bunu yerine gir çık yaptırıyor ve oraya saat koyuyor.

teknolojide geçersiz hocam onlar.şartlarda yazıyor

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hangi harika yazılımdan bahsediyorsunuz? İos 13.1.2 ile gelen güncellemeden sonra telefonun ısınması, bataryanın boşalması ve hatta bazen gelen çağrıları dahi göstermemesi gibi problemleri beraberinde getiren harika yazılımdan mı?
Xiaomi den memnun olmamanızı anlarım ama bir markayı kötülerken verdiğiniz örneklerde mantık hatası yapmayın bari. En azından dünyada neler olup bitiyor bir inceleyin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En azından instagrama bir şey atarken utanmıyorlar, konser alanında video çekebiliyorlar, basslar videoların seslerin anasını ağlatmıyor. Bizim gibi bir sorunun çözülmesini 85 sene beklemiyorlar. Bir sorun varsa geri bildirim ile en kısa sürede çözülüyor. Bizde xiaomi kullanıcısıyız da hayal dünyasına girmeyelim yani. Xiaomi ile Apple aynı kulvarda bile değiller. Kusura bakmayın gerçekler bunlar.

bu arada yazılım olarakda ios artık eskisi kadar farklı değil androidden.daha doğrusu android ile paralel olarak gelişemedi.ben mi a2 de bile saf android performansından o kadar memnundum ki sıfır sıkıntı ve aşırı hızlıydı.SDM 660 olmasına rağmen 700 var gibiydi.buradaki fark tabiki de saf android arayüzünde.o animasyonlar uygulama geçişleri felan hiçbir romda yok.ios 13 de bile adnroid P animasyonları eklendi.ve iphone a para versem beni marsa uçurur demişsinde dostum,ver 10 bin tl uç.3-4 binlik telefonla 10 binliği karşılaştırmak pek mantıklı değil.ayrıyeten xiaomi bildirim sorunu dediğiniz şeyi sorun olarak görmüyor.çünkü çentikler geniş ve alan dar.mesaj gelince görünüyor ve kaybolup yerini saate bırakıyor.tıpkı iphone daki gibi.mesela zenfone 5 de orda bildirim sürekli duruyor ama yer olmadığı için 3 nokta olarak gösteriyor.xiaomi de bunu yerine gir çık yaptırıyor ve oraya saat koyuyor.

teknolojide geçersiz hocam onlar.şartlarda yazıyor
Gelecek indirimler içerisinde apple ürünleri de var hocam kupon şart değil.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
En azından instagrama bir şey atarken utanmıyorlar, konser alanında video çekebiliyorlar, basslar videoların seslerin anasını ağlatmıyor. Bizim gibi bir sorunun çözülmesini 85 sene beklemiyorlar. Bir sorun varsa geri bildirim ile en kısa sürede çözülüyor. Bizde xiaomi kullanıcısıyız da hayal dünyasına girmeyelim yani. Xiaomi ile Apple aynı kulvarda bile değiller. Kusura bakmayın gerçekler bunlar.
orası öyle.özellikle instagram ios dan iyi para alıyor.videolar nerdeyse hiç kırpılmıyor iosda.ama adnroid e gelince her foto her video tost makinesi

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75

samsungda s10 la instagramla anlaşmalar yaptı ama birşeyler değiştimi bilmiyorum.kamerasında instagram felan vardı

yarın hindistan damı yayınlanacak yani biz boşuna mı bekliyoz
yüksek ihtimal.ama bu sene çok hızlı dağılcak felan demiş xiaomi.belki öbür güne felan gelebilir.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Hangi harika yazılımdan bahsediyorsunuz? İos 13.1.2 ile gelen güncellemeden sonra telefonun ısınması, bataryanın boşalması ve hatta bazen gelen çağrıları dahi göstermemesi gibi problemleri beraberinde getiren harika yazılımdan mı?
Xiaomi den memnun olmamanızı anlarım ama bir markayı kötülerken verdiğiniz örneklerde mantık hatası yapmayın bari. En azından dünyada neler olup bitiyor bir inceleyin.

Hocam bu saydıklarınız iosta sadece bir kere ve son güncellemeyle olmuş şeyler,ama miuide 8den tutun 11e kadar var,ben mantık hatası yaptığımı düşünmüyorum kimin işine nasıl geliyorsa öyle anlar

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Madem ki bir xiaomi kullanıcısısınız size hararetle custom rom kullanmanızı tavsiye ederim. ( Tercihan da eu beta) O zaman bahsettiğiniz problemleri yaşamaz ve hatta anında kendiniz müdahale edebilirsiniz. " 85 sene beklemenize de lüzum kalmaz."
Yok eğer normal bir kullanıcı iseniz zaten xiaomi kullanmanızın bir manası yok. Artık geçmiş ola...

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
samsungda s10 la instagramla anlaşmalar yaptı ama birşeyler değiştimi bilmiyorum.kamerasında instagram felan vardı

yüksek ihtimal.ama bu sene çok hızlı dağılcak felan demiş xiaomi.belki öbür güne felan gelebilir.
Hocam samsunglar da zaten bir problem yok şu an. Yeni arayüzleri tam destek veriyor sosyal medyaya. Bu sorunu çeken bir biziz ya ben 3 senedir düzelmesini bekliyorum 3 SENE. Eyvallah 2500 liraya gittim snapdragon 845 li telefon aldım çatur çutur oyun oynuyorum ama F/P olduğunu düşünmüyorum. Ben bir yerlerden kısıldığına inanıyorum artık. Planlı eskitme ise cabası. Durup dururken bütün telefonlara gelen "temalar çalışıyor" hatasının ne izahi var? Hiç bir şey yapmadan nasıl gelebilir herkese aynı anda. Bazı günler herkes şarj süresi nasıl bu kadar uzun gitti diye şaşırıyor. Bazen de bir anda forumda aynı cihaz üzerinden aynı sıkıntı yazılıyor. Bak seviyorum, gerçekten miui çok temiz, çok güzel bir arayüz. Fiyatlar da uygun. Ama burda benim dediğim şey yazılım desteği bekleyip hayal kurmamak. Bu cihazlara root atmadan adam gibi kullanmak mümkün olmuyor. Apk yüklemeden hiç değil. Samsungun Plugln servisleri bile indirilmiyor, yanu netflix'de full hd izlenmiyor abi. Neyse ben daha fazla uzatmak istemiyorum. Her koyun kendi bacağından asılır. Ben buraya apple'dan geldim ve bu forumda çok insan tanıdım çok güzel insanlar tanıdım. Cihazım illahlah da ettirse seviyorum. Ama sözlümün 8 plus'ini 1 ay kullandım, o da benim mi8'i 1 ay kullandı. Birbirimize yaptığımız yorumlara girmeyeceğim burda sadece ben apple'a dönücem. O paraları vermek kerizlik evet. Ama Türkiye şartları belli. Amerikan malıdır ambargodur beni ilgilendirmez baba, adamlar kaliteyi veriyor mu veriyor. Bu paralara almak zorunda miyiz zorundayız. Hepsi bu

Madem ki bir xiaomi kullanıcısısınız size hararetle custom rom kullanmanızı tavsiye ederim. ( Tercihan da eu beta) O zaman bahsettiğiniz problemleri yaşamaz ve hatta anında kendiniz müdahale edebilirsiniz. " 85 sene beklemenize de lüzum kalmaz."
Yok eğer normal bir kullanıcı iseniz zaten xiaomi kullanmanızın bir manası yok. Artık geçmiş ola...

Magisk modüllerimi atmama gerek var mıdır hocam? Benim yazdığım şeyleri rom ile magisk ile çözen varsa helal olsun ben cahilimdir ben xda'dan çıkmıyorum.

Bak yukarda hala hepsiburada simgesi var ama bildirim yok :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt