MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Mi9t pro benim cihaz

omerSen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Bu bahsettiğiniz sorunlar bende neden yok acaba? 5 plus ardından note 6 pro şimdi 9t kullanıyorum telefon akıp gidiyor şarjı bitecek diye hiç bir yerden kısmıyorum açmadığı oyun program yok paralı birşey satmıyor cebimde şarj aleti gezmiyorum tasarım hoş kamerası güzel çekiyor daha ne yapsın yada siz ne istiyorsunuz

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
iPhone'a parasını veriyorsun harika bir yazılım hizmeti alıyorsun, xiaomi öyle mi,en pahalı cihazında bile yazılımsal hatalardan geçilmiyor
Hangi harika yazılımdan bahsediyorsunuz? İos 13.1.2 ile gelen güncellemeden sonra telefonun ısınması, bataryanın boşalması ve hatta bazen gelen çağrıları dahi göstermemesi gibi problemleri beraberinde getiren harika yazılımdan mı?
Xiaomi den memnun olmamanızı anlarım ama bir markayı kötülerken verdiğiniz örneklerde mantık hatası yapmayın bari. En azından dünyada neler olup bitiyor bir inceleyin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Bu bahsettiğiniz sorunlar bende neden yok acaba? 5 plus ardından note 6 pro şimdi 9t kullanıyorum telefon akıp gidiyor şarjı bitecek diye hiç bir yerden kısmıyorum açmadığı oyun program yok paralı birşey satmıyor cebimde şarj aleti gezmiyorum tasarım hoş kamerası güzel çekiyor daha ne yapsın yada siz ne istiyorsunuz
İçsesim konuş konuşşş aynen

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Hangi harika yazılımdan bahsediyorsunuz? İos 13.1.2 ile gelen güncellemeden sonra telefonun ısınması, bataryanın boşalması ve hatta bazen gelen çağrıları dahi göstermemesi gibi problemleri beraberinde getiren harika yazılımdan mı?
Xiaomi den memnun olmamanızı anlarım ama bir markayı kötülerken verdiğiniz örneklerde mantık hatası yapmayın bari. En azından dünyada neler olup bitiyor bir inceleyin.

Valla cok haklisin reis tam ben yazicaktim

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7

Bende ondan bahsettim aslında senelerce kullandım derken. Hislerime tercüman oldunuz teşekkürler

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Ayfon bir amerika balonudur. Almam kullanmam sevmem.

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Valla aynen öyle. Bende ilana verdim telefonu 11 kasım indirimleri için kupon falan aldım. iPhone 8 Plus'a geçiyorum inşallah.
Dostum 11 kasim indirmi derken ?? N11 demi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az kaldi miui 11 le ucacaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt