MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiaomi evet mükemmel değil ne kadar ekmek o kadar köftedir.

Lakin madem başka markaya geçilecek iPhone alıp paranızı çöpe atmayın. İçinde işlemciden başma donanım olmayan senelerce 720p ekranı en pahalı telefonlarıyla satan iPhone 6 da nfc yi yenilik diye lanse eden halbuki ondan önce kaç android cihazın kullandığını söylemeyen Apple denen aşağılık firmaya para kazandırmayın. Akıllı telefon piyasasını mahvetti çentik diye iğrenç bir tasarım akımı başlattı, 3.5mm jackın kaldırılması gibi bir şeyide moda etti sırf kendi aptal Bluetooth kulaklığı satılsın diye, yaptıkları android camiasında da trend oldu.

Iphone inovasyon değildir kısıtlamadır insanlarla alay etmektir popülizm ayağına milletin cebindeki 3 kuruş parayı gasp etmektir.

Büyük konuşmayayım dünyada telefon kalmasa yine gidip Apple kullanmam kullanana da saygı duymam çünkü saygı duyulacak bir satın alım olayı değil teknolojinin yerinde sayması hatta daha geriye gitmesi için harcanan paradır yazıktır etmeyin tutmayın.

Samsung var, huawei var oppo var meizu var lg var var oğlu var hatta manowar god of war diye iğrenç eapiriyle devam etmek isterim ama konunun cidyetini baltalamak istememek adına kendimi zor tutuyorum.

Hayırlı akşamlar. Apple ve iğrenç kısır ürünlerinden uzak durun.
İnsanları özgür iradelerine bırakın bence

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Stabil eu ya geldi

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
İnsanları özgür iradelerini bırakın bence

Ne yapayım kıyamıyorum harcanan paralara. Para milli servet nihayetinde bilinçli kullanmak toplumun hayrına olur daima. Toplumda bilinçli hareketler toplumun vizyonu ve istikbalini belirler. 1 kişiyle ne olur demeyin hiç bir zaman. Forumda fikir belirtip 1 kişiyi bile apple ürünlerinden vazgeçirmek bana göre kazanç. Günümüz dünyasında ana para tekeli abd ve firmalarının tekeline geçtiği şu zamanlarda iğneyle dağı kazımakta olsa icraattır şahsi düşüncem.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ne yapayım kıyamıyorum harcanan paralara. Para milli servet nihayetinde bilinçli kullanmak toplumun hayrına olur daima. Toplumda bilinçli hareketler toplumun vizyonu ve istikbalini belirler. 1 kişiyle ne olur demeyin hiç bir zaman. Forumda fikir belirtip 1 kişiyi bile apple ürünlerinden vazgeçirmek bana göre kazanç. Günümüz dünyasında ana para tekeli abd ve firmalarının tekeline geçtiği şu zamanlarda iğneyle dağı kazımakta olsa icraattır şahsi düşüncem.
Kesinlikle katılıyorum hocam, ancak parası çok olan akılsızlara da boşuna nefes tüketmeyelim diyorum

Akinozan30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Gelecek özelliklere bakarsak pek birsey yok guncelleme icinde. Düşünün en cok bahsettikleri AOD ve Yazı tipi değişikleri. E onlari da mqx 1-2 gün denerim sonra birakirim. Stabil olsub benim için yeterli :)

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bu instagram olayı şöyle değil mi: instagram içinden foto/video çekip yükleyince rezil bir kalitede yüklüyor ama normal kamera uygulaması ile çekip, instagram içinde galeriden seçince düzgün kalitede yüklüyor.
Doğru mudur?

Akinozan30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Bu instagram olayı şöyle değil mi: instagram içinden foto/video çekip yükleyince rezil bir kalitede yüklüyor ama normal kamera uygulaması ile çekip, instagram içinde galeriden seçince düzgün kalitede yüklüyor.
Doğru mudur?
Doğru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt