Rehber MIUI 11 Yeni Animasyonları Beta Kullanma

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 119
  • Görüntüleme 11K

turkbey06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi mix ³
Konular
34
Hocam ekteki APK güncellemesini kurdum miroom da aktif oldu
Dneyecekler arkadaslar icin yaziyorum farkli temada calismiyor stock tema kullanmaniz lazim silmenizide gerek yok direk ustune kursanizda calisiyor ve bu apk bende calisti diger 1. Sayfadaki apk calismadi bilginize clap~~

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Dneyecekler arkadaslar icin yaziyorum farkli temada calismiyor stock tema kullanmaniz lazim silmenizide gerek yok direk ustune kursanizda calisiyor ve bu apk bende calisti diger 1. Sayfadaki apk calismadi bilginize clap~~
ilginç hocam bende kullanıyorum direk yükleyerek kullanmaya başladım tüm temalarda kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Farklı temalarda çalışıyor hocam. Hangi romu kullanıyorsunuz?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Miuipro bende stock temada calisti
MiuiPro ücretli bir rom olduğu için dosya değiştirmelerde hata almanız normal bir şey hocam. MiuiMiX romun da bütün temalarda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

BGBBGB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rudi
Cihazım
Mi 8
Konular
3
bazı özellikleri henüz ya eklememişler ya da köklü olarak değiştirmişler. arama sağlayıcısı google seçemiyorum ve çift tıkla ekran kilidi yapılmıyor.

Bence kullanışlı özelliklerdi. Umarım stabil versiyon çıktığında eklemiş olurlar :(

Paylaşım için teşekkür ederim. Mi 8 explorer edition EU Beta 20.1.16 da ve her tema da çalıştırdım.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
bazı özellikleri henüz ya eklememişler ya da köklü olarak değiştirmişler. arama sağlayıcısı google seçemiyorum ve çift tıkla ekran kilidi yapılmıyor.

Bence kullanışlı özelliklerdi. Umarım stabil versiyon çıktığında eklemiş olurlar :(

Paylaşım için teşekkür ederim. Mi 8 explorer edition EU Beta 20.1.16 da ve her tema da çalıştırdım.
Rica ederim hocam. Henüz ilk beta sürümü ilerleyen zamanlarda yeni özellikler ekliyeceklerdir.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28

hocam o özellikleri eu rom üreticileri kendisi aktif ediyordu sanıyorum o yüzden o özellikleri kullanamıyoruz.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular