Yardım Miui 11 pil sorunum

seyitsenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Mi 8
Konular
8
telefonu güncellemeden önce rahat 5 6 saat ekran süresi alıyordum şuan ki durum böyle ne yapmam gerekli telefon mi 8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 35

sefaburak07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bu miu 11 benide bitirdi ya güncellemeden sonra çok hızlı şarjım gidiyor hiç bir farklılık yapmadım ekstra uygulama vs de yapmadım.

Ekli dosyalar

• cihaz.jpg
    cihaz.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 68
Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
o miui 10 a geçiş yapıldığında etkisi olmuştu ancak şuanda onlar kapalı olmasına rağmen yinede çok fazla harcama tüketiyor hücresel hatta telefonu wifi de full kullanıyorum yinede çok harcıyor.
Onu bilemiyorum kardeşim. Hizmetler be geri bildirim kısmından durumu belirt. Ya cevap göndersinler ya da düzeltsinler.

Oyla:

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
bende de mi8 var. benim de ekran sürem 1 saat düştü neredeyse. Bu da gün içerisinde 1 defa şarja takmama neden oluyor. miui11 güncellemesi iyi gelmedi şarja
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Onu bilemiyorum kardeşim. Hizmetler be geri bildirim kısmından durumu belirt. Ya cevap göndersinler ya da düzeltsinler.
cevap geldiğini hiç görmedim. bende çok yazıyorum

Oyla:

mechfurkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mech
Cihazım
max_2
Konular
2
Bunun sebebi hücre bekleme kısmında. Ayarlar girip arama kısmına acil durum yazın. Çıkan kısımdaki herşeyi pasif yapın. Telefonu yeniden başlatıp açın.

Bende bir aralar durduk yere pil tüketiyordu. Baktım pil kullanım iststiklerine. Ekran kullanımdan daha fazla pil tüketmiş.

miui10 kullanıyorum, onlar hep açık. Bence romla alakalı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-17-11-45-37-201_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-11-17-11-45-37-201_com.miui.securitycenter.png
    58,6 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2019-11-17-11-47-22-470_com.android.cellbroadcastreceiver.png
    Screenshot_2019-11-17-11-47-22-470_com.android.cellbroadcastreceiver.png
    235,9 KB · Görüntüleme: 43
Oyla:

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
bende de mi8 var. benim de ekran sürem 1 saat düştü neredeyse. Bu da gün içerisinde 1 defa şarja takmama neden oluyor. miui11 güncellemesi iyi gelmedi şarja
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cevap geldiğini hiç görmedim. bende çok yazıyorum
Benim icin bu güncelleme cok güzel oldu nerden baksan 2 saat farketti miui12 gelene kadar güncellemeyi düşünmüyorum cok guzel pil performansı aliyorum cihazim mi8 7 küsur saat ekran suresi 2 saat konusma tum sosyal medyalari da aktif kullanim sunuyor günü de rahatlikla cikariyor

Oyla:

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Benim icin bu güncelleme cok güzel oldu nerden baksan 2 saat farketti miui12 gelene kadar güncellemeyi düşünmüyorum cok guzel pil performansı aliyorum cihazim mi8 7 küsur saat ekran suresi 2 saat konusma tum sosyal medyalari da aktif kullanim sunuyor günü de rahatlikla cikariyor
valla harika bu neye göre oluyor anlamıyorum. ben hard format attım yine düzelmedi hücre bekleme çok şarj yiyor bnde. bilmiyorum nasıl düzelir

Oyla:

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
valla harika bu neye göre oluyor anlamıyorum. ben hard format attım yine düzelmedi hücre bekleme çok şarj yiyor bnde. bilmiyorum nasıl düzelir
Bendede bazen android sistem cok sarj yiyor telefonu kapatip 10 dk sonra acarim kendine gelir android telefonlari ayda yada iki ayda bir bu sekildd kapatıp biraz bekletip kendine gelmesi gerekiyormus bi makalede okumuştum , ayrıca karanlik mod da kullaniyorum bu forumda bulunan pil tasarrufu konularindaki gerekli adimlarida bana uygun olanları uyguladm suan için gerçekten memnunim miui9 dan sonra ki en guzel sürüm :)

Oyla:

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
hangi operatör kullanıyorsunuz ?

Oyla:

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Bendede bazen android sistem cok sarj yiyor telefonu kapatip 10 dk sonra acarim kendine gelir android telefonlari ayda yada iki ayda bir bu sekildd kapatıp biraz bekletip kendine gelmesi gerekiyormus bi makalede okumuştum , ayrıca karanlik mod da kullaniyorum bu forumda bulunan pil tasarrufu konularindaki gerekli adimlarida bana uygun olanları uyguladm suan için gerçekten memnunim miui9 dan sonra ki en guzel sürüm :)
deneyeceğim bunu bende. Uyuz oldum resmen. şarj dayanmıyor.

Oyla:
Üst Alt