MIUI 11 miui 11 le şarj :( mi9t mahvoldu

Dn@

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yns
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
1
mi 11 sürüm nerdeyse tüm cihazlarda sıkıntılı
10... versionlarda sıkıntı yok
Miui 11 de sıkıntı yok hocam ilk güncelleme yaptığınızda telefona hard reset atın daha sonra bütün güncellemeleri yapın 1 hafta telefona izin verin kendine oturması için zaten farkı hissedeceksiniz ayrıca size tavsiyem kullanmadığınız uygulamaları kaldırın Chrome vb. O zaman daha da fark edeceksiniz .

muazusame

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mucahid
Cihazım
mi not8
Meslek
telefon yazılım
Konular
0
Miui 11 de sıkıntı yok hocam ilk güncelleme yaptığınızda telefona hard reset atın daha sonra bütün güncellemeleri yapın 1 hafta telefona izin verin kendine oturması için zaten farkı hissedeceksiniz ayrıca size tavsiyem kullanmadığınız uygulamaları kaldırın Chrome vb. O zaman daha da fark edeceksiniz .
oldu cihazı boş kullanalım hatta eve koyalım dursun
bu bir model için değil 3 4 model için sitede söyleyen arkadaşlar var
takip etseydiniz aynı şekilde yazmazdınız sanırım 1hafta değil 1ayı geçti aynı

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
10. sürüm dikiş tutmazken, 11 i salıp 12 ye akmaya başladılar. Android q stabiliyeti bile miui de şüpheli oluyor diye görüşlere aldanmayın. Çünkü sıkıntı yok ve şans işi binde bi ihtimal başınıza gelmiş maalesef..

muazusame

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mucahid
Cihazım
mi not8
Meslek
telefon yazılım
Konular
0
10. sürüm dikiş tutmazken, 11 i salıp 12 ye akmaya başladılar. Android q stabiliyeti bile miui de şüpheli oluyor diye görüşlere aldanmayın. Çünkü sıkıntı yok ve şans işi binde bi ihtimal başınıza gelmiş maalesef..
10.. da sıkıntı yaşıyanı görmedim kötülemek olmaz ama 11.. sıkıntılı

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Hep global kararlı rootlu cihaz kullandım mi9t ile. Güncelleme ilerledikçe pil performansının düştüğü kesin. Ancak Ne kadar ekmek o kadar köfte misali, elinizdeki cihazdan da 10 bin liralık performans beklemeyin. Bu durum bile görecelidir zira garantisiz mi9t kullanıyorum ve hiç de keşke elmali, armutlu olsaydı demedim. Tercih meselesi.

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Hep global kararlı rootlu cihaz kullandım mi9t ile. Güncelleme ilerledikçe pil performansının düştüğü kesin. Ancak Ne kadar ekmek o kadar köfte misali, elinizdeki cihazdan da 10 bin liralık performans beklemeyin. Bu durum bile görecelidir zira garantisiz mi9t kullanıyorum ve hiç de keşke elmali, armutlu olsaydı demedim. Tercih meselesi.
yani mi 9 serisi memnun ediyor kasmıyor. pubg hdr ultra sıfır kasma daha ne olsun. her oyunu da en yüksekte açıyor hele ki game boosterda ekran rengini dıyguna aldınmı tamamdır..

muazusame

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mucahid
Cihazım
mi not8
Meslek
telefon yazılım
Konular
0
yok kimse kötülemesin başka markalar aynı cihazı üretseler 2 katı fiyata satarlar
oyunlarda üstüne yok elma armut yanında vız gelir 11.. pil perfonmasını biraz düşürdü

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
yok kimse kötülemesin başka markalar aynı cihazı üretseler 2 katı fiyata satarlar
oyunlarda üstüne yok elma armut yanında vız gelir 11.. pil perfonmasını biraz düşürdü
aynen donanıma göre ucuz bayağı ve üzerine malzeme kalitesi de yüksek. içini aç belli oluyor :D

drmakarna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ouz
Cihazım
n910
Konular
11
11.0.4.0 sürümünü kullanıyorum. Oyun oynamazsam 8 saat oyun oynarsam 6 saat civarı ekran süresi alıyorum. Oyun da Mobile Legends, grafik ayarları en üstte oynuyorum. 3-4 saat kadar oynatıyor o halde 6 saat alıyorum. Şarjım bana normal kullanımda bir buçuk iki gün yetiyor. Geceden sabaha yüzde bir ile yüzde üç arası şarjım gidiyor. Ya millet çok abartıyor ya da bende sürüm söylenildiği gibi kötü bir pil etkisi yaratmadı bilmiyorum. Adb ile gereksiz programları sildim, parmak izi ve AOD kullanıyorum.

Üst Alt