MIUI 11 miui 11 le şarj :( mi9t mahvoldu

mimix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi9t
Konular
3
4-5 gün evvel mistore'dan mi9t 128 gb aldım ilk gün cihazımı miui 10 da kullandım şarjı fena değildi, sonra 11 güncellemesi gelince doğrudan güncelledim. Ertesi gün cihazımı sabah 8 de 100 de 100 şarjla çektim ve uyudum saat 13 de uyandığımda beklemede olan cihaz %22 de idi. cihazımı şarj edim aldığım yere gittim, önce baya mırın kırın etseler de cihazım orada sohbet sırasında bile yüzde 10 şarj kaybetti kullanılmazken bunu görünce yeni cihaz vermeyi kabul ettiler. cihazı onlara bıraktım yüzde 72 de kapatıp. ertesi gün yeni cihazı almaya gittiğimde cihazı açamadık. bana yeni cihaz verdiler. şimdi miui 10 u 11 e güncellemeye çekiniyorum. Benzer sorun yaşayan var mı?

Burak9454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi9 T
Konular
1
takip ediyorum bende 11'e güncellemeye çekiniyorum

mimix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi9t
Konular
3
gece gaza gelip güncellersem son durumu yazıcam. bu gün sabah 10:30 da şarjdan aldığım telim 23:13 de %63 de. miui10 la (instagram, 20 ye yakın görüşme, 20 dk youtube, 1 saat oyun hatırlayamadığım bir kaç şey daha)

Burak9454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi9 T
Konular
1
gece gaza gelip güncellersem son durumu yazıcam. bu gün sabah 10:30 da şarjdan aldığım telim 23:13 de %63 de. miui10 la (instagram, 20 ye yakın görüşme, 20 dk youtube, 1 saat oyun hatırlayamadığım bir kaç şey daha)
Haber bekliyorum

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7
Bence şimdilik guncellemeyinn.

mimix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi9t
Konular
3
Ufukcan34 neden? ben de satın alalı 14 gün dolmadığı için bir sorun çıkaracaksa şimdiden çıkarsın diye düşündüm. Yoksa şarjı şu an gayet başarılı ama sonradan bir sıkıntı yaşamaktansa bu süreçte yaşamak daha doğru olmaz mı?

Desduur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman osman
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Büyük güncellemelerde mutlaka recovery den tele reset atın

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
4-5 gün evvel mistore'dan mi9t 128 gb aldım ilk gün cihazımı miui 10 da kullandım şarjı fena değildi, sonra 11 güncellemesi gelince doğrudan güncelledim. Ertesi gün cihazımı sabah 8 de 100 de 100 şarjla çektim ve uyudum saat 13 de uyandığımda beklemede olan cihaz %22 de idi. cihazımı şarj edim aldığım yere gittim, önce baya mırın kırın etseler de cihazım orada sohbet sırasında bile yüzde 10 şarj kaybetti kullanılmazken bunu görünce yeni cihaz vermeyi kabul ettiler. cihazı onlara bıraktım yüzde 72 de kapatıp. ertesi gün yeni cihazı almaya gittiğimde cihazı açamadık. bana yeni cihaz verdiler. şimdi miui 10 u 11 e güncellemeye çekiniyorum. Benzer sorun yaşayan var mı?
Çok geçmiş olsun büyük talihsizlik.. elektronik şans işi . Güncelleme ile ilgili değildir illaki. Bende yaptım sıkıntı olmadı. Fakat değişim yapabilmeniz de ayrica büyük şans tebrik ederim.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7
Ufukcan34 neden? ben de satın alalı 14 gün dolmadığı için bir sorun çıkaracaksa şimdiden çıkarsın diye düşündüm. Yoksa şarjı şu an gayet başarılı ama sonradan bir sıkıntı yaşamaktansa bu süreçte yaşamak daha doğru olmaz mı?
Bende aynı şarj sorununu miu 11 de yaşadım ondan dedim. Suan batarya eskisinden çok daha hızlı bitiyor.Belki miu 11 güncellemesine düzeltme getirebilirler galeri probleminde var . Düzeltme geldiğinde güncellemesi daha faydalı olabilir çünkü çok geri bildirim aldı Miu11 .

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Dün MIUI 11 güncelledim. Ekran süresi hemen hemen aynı arada 30 dakika gibi bi düşüş anca vardır. Bildirimler tamamen düzelmemiş ama daha iyi onun dışında aman aman bir durum yok.
Dip: önceki sürümde oyun modu yoktu.Oyun modu da baya + bi yön

Son düzenleme:
Üst Alt