MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Xiaominin son modeli 4.300 TL.
Ayfonun da 3 ayrı sosyal statü veren fiyata sahip modeli var ama orada ayrım yapmıyorsunuz, neden? bir sorgulayın, kendinize sorun.. hadi markayı değiştirelim elsiva gömlek 30 TL damat gömlek 130 TL.. her ikiside 2 sene ütü alıyor.. neden damat marka?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sohbet koyu . Bu konu MIUI11 gelene kadar susmaz
Ben kendi adıma toplumumuzun körü körüne marka bağımlılığına isyan ediyorum.. kimseyi rencide etmek niyetim değil.. kimse kırılmasın darılmasın . Ama biz ülke olarak daha iyisini yapamıyor isek en az yurtdışına para gönderdiğimiz sistemi seçmeliyiz bence..

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Xiaominin son modeli 4.300 TL.
iPhone 11 pro max 1200 dolardan pahalı.
Mi 9'un en pahalısı 400 dolar.

Ha unutmadan, bellek tüketimini falan övmeyin. Annemin 8 Plus. Şu anda benim telefondan fiyat olarak 3 tane alıyor.

Ekli dosyalar

• IMG-20191023-WA0016.jpeg
    IMG-20191023-WA0016.jpeg
    1,3 MB · Görüntüleme: 74

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Yurtdışında fiyat bazında samsungla iPhone i karşılaştırırsan tercih meselesidir android mi ios mu ekstra özellikler vs ama Samsung'un amiral gemisi telefonuna olan desteğini 2 sene de bitirecegini sanmıyorum burdaki Xiaomi telefonlar ise fiyat performans ürünü hele ki ülkemiz için fiyat performans konusunda değerlendirme yaparsan iPhone 7 nin en düşük varyasyonu fiyatına mi9t pro alabiliyorsun bu telefon her anlamda 7 den kat kat iyi
Yurt dışındaki kitle fiyat yükseldikçe iPhone a kayıyor. Samsung da 2 sene veriyor amiral gemisine.

S7 mesela 2016 da çıktı. Android 6 ile. 2018 de Android 8 aldı ve telefon unutuldu. S8 android 7 ile çıktı 9 u aldı bitti. 10 u alacak mı bilinmiyor. Ama almaz gibi. iPhone 7 ise 3 yıllık cihaz. Mi 9t pro ile kıyaslanamaz zaten.

Ayfonun da 3 ayrı sosyal statü veren fiyata sahip modeli var ama orada ayrım yapmıyorsunuz, neden? bir sorgulayın, kendinize sorun.. hadi markayı değiştirelim elsiva gömlek 30 TL damat gömlek 130 TL.. her ikiside 2 sene ütü alıyor.. neden damat marka?

Ben kendi adıma toplumumuzun körü körüne marka bağımlılığına isyan ediyorum.. kimseyi rencide etmek niyetim değil.. kimse kırılmasın darılmasın . Ama biz ülke olarak daha iyisini yapamıyor isek en az yurtdışına para gönderdiğimiz sistemi seçmeliyiz bence..
Gömlek ile telefon bir olmaz. Konuşurken iPhone 11 Pro değerlerini söyledim hep.

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Yurt dışındaki kitle fiyat yükseldikçe iPhone a kayıyor. Samsung da 2 sene veriyor amiral gemisine.

S7 mesela 2016 da çıktı. Android 6 ile. 2018 de Android 8 aldı ve telefon unutuldu. S8 android 7 ile çıktı 9 u aldı bitti. 10 u alacak mı bilinmiyor. Ama almaz gibi. iPhone 7 ise 3 yıllık cihaz. Mi 9t pro ile kıyaslanamaz zaten.

Gömlek ile telefon bir olmaz. Konuşurken iPhone 11 Pro değerlerini söyledim hep.
Apple istediği kadar güncelleme getirsin. iOS 10 güncellemesi ile neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Geçmişteki tüm telefonları, o efsane iphone olan modellerin hepsini, saçma salak bir cihazın özelliğine ayak uydursun diye güncellediler. Apple 1-2 sene özellik için güncelleme verir. Gerisi güvenlik. Bunu farklı cihazlarla deneyimleyebilirsiniz. Unutmadan, kazara bir apple cihaz aldıysanız üstünde ne yazılım varsa (daha doğrusu işlemci kodu ile yazılım kodu aynı olsun) onu kullanın. Güncellemeyin. Kimse sizin telefonunuzu hacklemeye çalışmıyor.

He tabi "Kız düşüreyim, elalemi çatlatayım, zenginim" kafasında olsaydım hiç uğraşmaz apple alır "yhaaa iphone kullanmayan da ne bileyim çok lüküs çok pahalı(bu cümleyi kurarken ciddi ciddi düşündüm hangi özelliği daha üstün kaldı diye, kalmamış, sadece fiyatı)" diye gezerdim. iPhone dışı kullanıp o cihazlar hakkında konuşanlara "ne boş yaptınız model numaran ne kadar yüksekse o kadar iyidir bizde siz konuşmaya devam edin" derdim. Fakat bu özelliklerin hiçbiri bende yok. Şimdi olmayan geri tuşunuza basıp siteden çıkın ve bir daha geri dönmeyin. Elveda...

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Mi 8
Konular
27
iPhone 11 pro max 1200 dolardan pahalı.
Mi 9'un en pahalısı 400 dolar.

Ha unutmadan, bellek tüketimini falan övmeyin. Annemin 8 Plus. Şu anda benim telefondan fiyat olarak 3 tane alıyor.
Mi 9 256 GB depolama 520 Dolar.

iPhone 11 Pro 256 GB depolama 1.149 Dolar.

eXcitinG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
Hocam ülkemizde kazanç durumuna bakarsak iphone alacak gücümüz yok malesef yoksa iphone dan geçilmezdi ortalık neyse konuyu dağıtmayalım.Güncelleme gel ulan

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam iphone çok kullandım ben telefonda alo diyorum biraz Whatsapp ara sıra oyun vs genelde iş için kullanıyorum bence gereksiz iphone alacak durumum var en pahalısını ama gereksiz olarak görüyorum 6s den mi 9t 128 gb ye geçiş yaptım 1 aydır kullanıyorum memnunum şarjı 2 gün gidiyor. Çok oynarsam 1 gün.

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Söylemeden edemeyeceğim. 1334x750 ekranınızla nasıl oluyor da bu yazıları okuyabiliyorsunuz? Pimapen ekran neredeyse pixel pixel... Ha diyeceksiniz 2015 teknolojisi, 2019 oldu 1080p oldu. Eyvallah. Aynı yıllarda adamlar 800dpi 4k ekranlı paşalar gibi telefon çıkarttılar be. O hâlde bile şarjı o "teknolojisiz" telefondan daha iyiydi.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Apple istediği kadar güncelleme getirsin. iOS 10 güncellemesi ile neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Geçmişteki tüm telefonları, o efsane iphone olan modellerin hepsini, saçma salak bir cihazın özelliğine ayak uydursun diye güncellediler. Apple 1-2 sene özellik için güncelleme verir. Gerisi güvenlik. Bunu farklı cihazlarla deneyimleyebilirsiniz. Unutmadan, kazara bir apple cihaz aldıysanız üstünde ne yazılım varsa (daha doğrusu işlemci kodu ile yazılım kodu aynı olsun) onu kullanın. Güncellemeyin. Kimse sizin telefonunuzu hacklemeye çalışmıyor.

He tabi "Kız düşüreyim, elalemi çatlatayım, zenginim" kafasında olsaydım hiç uğraşmaz apple alır "yhaaa iphone kullanmayan da ne bileyim çok lüküs çok pahalı(bu cümleyi kurarken ciddi ciddi düşündüm hangi özelliği daha üstün kaldı diye, kalmamış, sadece fiyatı)" diye gezerdim. iPhone dışı kullanıp o cihazlar hakkında konuşanlara "ne boş yaptınız model numaran ne kadar yüksekse o kadar iyidir bizde siz konuşmaya devam edin" derdim. Fakat bu özelliklerin hiçbiri bende yok. Şimdi olmayan geri tuşunuza basıp siteden çıkın ve bir daha geri dönmeyin. Elveda...
Kafalar Galaxi

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Mi 9 256 GB depolama 520 Dolar.

iPhone 11 Pro 256 GB depolama 1.149 Dolar.
Bulabildiğim en ucuz 11 pro max
Bulabildiğim en ucuz mi9 (8-128)

Bulabildiğim en ucuz 11 pro max
Bulabildiğim en ucuz mi9 (8-128)
256 gb mi9 bulamadım çin sürümüymüş onlar. Çin pazarıyla uğraşmak istemiyorum yeteri kadar avrupa pazarını biliyoruz zaten...

Zaten 2 kat 3 kat çok bir fark yok. En az 2 tane alıyorsunuz birinden daha ne? Donanım olarak önde olduğu halde 3 kat ucuz. Yazılım olarak tabiki tartışılır. Bundan 5 yıl öncesi olsa boyun eğerdim. İtiraf etmek gerekirse bundan 5 yıl önce ben de apple hayranıydım. Fakat artık hiç bir özelliği kalmadı. Neyse size pimapen ekranınız ile mutluluklar :) Yalıtımı falan iyidir onun, mümkünse çift camlı olsun mazallah tek camlıları kırılıyor.

Son düzenleme:

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Bugün söylenenlere göre POCO f1 e miui11 gelecekti. Yalan oldu. Boşuna bekliyoruz galiba.

Üst Alt