MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bazılarına sırayla cevap vereyim.

iPhone 11 pro hem baş hem vücut olarak sar değeri 0.99 W/kg Xiaomi Mi 9 ise Başta 1.389 W/kg vücutta ise 1.301 W/kg. Samsung Note 10 Plus Başta 0.187 W/kg vücutta 1.404 W/kg. Yani iPhone sar değeri konusunda çok çok iyi.

Yere düşen her telefon paramparça olur zaten. 2 defa iPhone x düşürdü abim. Ama hiçbir şey olmadı.

Geri tuşu tamamen yazılımsal olarak iOS da ve uygulamada mevcut.

Evet SD card takılmıyor. Zaten 10.000 veren adam 200 300 TL daha koyar 64 yerine 128 alır. Yurt dışında zaten telefon ucuz.

Tek kameralı iPhone XR Dxomark puanı 101. Note 9 103, mi Mix 3 103 redmi k20 pro 102 S9 plus 99. Kamera konusunda çok çok başarılı son 3 senedir.

iPhone 11 Pro Max 226 Gram. Note 10 Plus 198 Gram. 300 Gram nerde ? Arada da ahım şahimlik bir fark yok.

Facebook Android de 54 MB mi ??? Resimde de göreceğin gibi tam tamına 704 MB.

Kulaklık girişi artık çoğu üst seviye Mi 8 mi 9 yada iPhone 8 X yada Samsung Note 10 da kulaklık girişi yok. Bundan sonrada olmayacak amiral gemisi modellerde.

Ekran çözünürlüğü düşük ama o ekranların kalitesine bir mağazaya gidip bak ondan sonra karar ver istersen.

Yanımda Powerbank olmadan sokağa çok rahat çıktım. Şarj konusunda hiç sorun yaşatmadı.

21. Yüzyılda müzik atan var mı artık bilemiyorum. Spotify var. Var oğlu var yani. Atmak içinde ücretsiz kuruluyor. Eksilmeyiz yani bı tarafımızdan.

Çift hatlı iPhone lar var.

Pahalıdır evet çünkü 6 yıl destek sunar. 2 yıl sonra silmez o cihazı.
Ayrıva
Bazılarına sırayla cevap vereyim.

iPhone 11 pro hem baş hem vücut olarak sar değeri 0.99 W/kg Xiaomi Mi 9 ise Başta 1.389 W/kg vücutta ise 1.301 W/kg. Samsung Note 10 Plus Başta 0.187 W/kg vücutta 1.404 W/kg. Yani iPhone sar değeri konusunda çok çok iyi.

Yere düşen her telefon paramparça olur zaten. 2 defa iPhone x düşürdü abim. Ama hiçbir şey olmadı.

Geri tuşu tamamen yazılımsal olarak iOS da ve uygulamada mevcut.

Evet SD card takılmıyor. Zaten 10.000 veren adam 200 300 TL daha koyar 64 yerine 128 alır. Yurt dışında zaten telefon ucuz.

Tek kameralı iPhone XR Dxomark puanı 101. Note 9 103, mi Mix 3 103 redmi k20 pro 102 S9 plus 99. Kamera konusunda çok çok başarılı son 3 senedir.

iPhone 11 Pro Max 226 Gram. Note 10 Plus 198 Gram. 300 Gram nerde ? Arada da ahım şahimlik bir fark yok.

Facebook Android de 54 MB mi ??? Resimde de göreceğin gibi tam tamına 704 MB.

Kulaklık girişi artık çoğu üst seviye Mi 8 mi 9 yada iPhone 8 X yada Samsung Note 10 da kulaklık girişi yok. Bundan sonrada olmayacak amiral gemisi modellerde.

Ekran çözünürlüğü düşük ama o ekranların kalitesine bir mağazaya gidip bak ondan sonra karar ver istersen.

Yanımda Powerbank olmadan sokağa çok rahat çıktım. Şarj konusunda hiç sorun yaşatmadı.

21. Yüzyılda müzik atan var mı artık bilemiyorum. Spotify var. Var oğlu var yani. Atmak içinde ücretsiz kuruluyor. Eksilmeyiz yani bı tarafımızdan.

Çift hatlı iPhone lar var.

Pahalıdır evet çünkü 6 yıl destek sunar. 2 yıl sonra silmez o cihazı.
Bir de ekran yanması,ghost screen şebeke sorunu yok hiç değilse, xiaominin sorunsuz bir modeli neredeyse yok

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ayrıva
Bir de ekran yanması,ghost screen şebeke sorunu yok hiç değilse, xiaominin sorunsuz bir modeli neredeyse yok
Benimki sorunsuz aga kaç ay oldu alalı nerdeyse 5 kere sıfırladım zevkine bir sorun görmedim yaratmadı

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volkansenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Max 128
Konular
0
iphone'u bu kadar savunmak neyin sonucudur hiç anlamıyorum. Seviyor olabilirsiniz, xiaomi kullanmıyor olabilirsiniz ama unuttuğunuz yada farkında olmadığınız şey bu forumun xiaomi forumu olduğu. Buradaki insanlar kendilerine xiaominin herhangi bir modelini almışlar ve olumlu yada olumsuz taraflarını paylaşarak sohbet ediyorlar, deneyimlerini aktarıyorlar. Burası bir arena değil, iphone kullanıcısı olarak bu forumda xiaomi kötü iphone harika demek bunca insana hakaret olmuyormu? Yani siz çok zekisiniz telefon işini çözmüşsünüz ama bunca insan hiç anlamıyor, hiç bir şey bilmiyor. Fakir zaten burdakiler ne anlar iphone dan (size göre). Dostum yokmu sizin iphone cularin bir araya geldiği, iphonelarınızın muhteşem özelliklerini konuşup koltuklarınızı kabarttığınız falan bir forum. Ne işiniz var bizim gibi fakirlerin forumun da? Amacınızı gerçekten anlamak çok güç...

Şahsi fikrimi de söylemek isterim android ve windows varken apple in ne ios una ne macos una bulasmam...

Sevgiler, saygılar herkese..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Benimki sorunsuz aga kaç ay oldu alalı nerdeyse 5 kere sıfırladım zevkine bir sorun görmedim yaratmadı

Seninki sorunsuz diye diğerleri sorunsuz olacak diye bişey yok,ghost screen cıkacak diye telefonu dilediği gibi kullanmaya çekinen binlerce xiaomi kullanıcısı var

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Seninki sorunsuz diye diğerleri sorunsuz olacak diye bişey yok,ghost screen cıkacak diye telefonu dilediği gibi kullanmaya çekinen binlerce xiaomi kullanıcısı var
Olabilir inşallah sorunsuz cihazlar gelir elinize

volkansenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Max 128
Konular
0
Burada ki insanlarin xiaomi kullanmasi sizi neden rahatsız ediyor? Herkesin iphone mu kullanmasını istiyorsunuz?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Buraya sorun bildiren binlerce varsa bildirmeyen mutlu yüzbinler var siz orasını düşünün.. 17 aydır 2000 TL migrostan aldığım MI6 kullanıyorum..

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Buraya sorun bildiren binlerce varsa bildirmeyen mutlu yüzbinler var siz orasını düşünün.. 17 aydır 2000 TL migrostan aldığım MI6 kullanıyorum..
Ki benim gördüğüm kadarıyla sorun sadece güncellemenim geç gelmesi diğer sorunlar arkadaşların room işine karıştığından kaynaklı

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
iPhone 6 kullanan arkadaşım klavyesinin izi kaldığını söylemişti. Aynı şekilde iphone Xde de OLED kaynaklı yanma sorunları vardı. Son zamanlarda birçok iphone kullanıcısıda garanti konusunda sıkıntılar yaşıyor garanti dışı kalması vs. Son ios güncellemesini yapmaktan çekinen iPhone 8 plus kullanıcıları var. Ama bi yandan dark mod istiyor. Ama geri dönüşü yok. Her markada endişe duyulan problemler var

Sent from my MI 8 using Tapatalk

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
iPhone 6 kullanan arkadaşım klavyesinin izi kaldığını söylemişti. Aynı şekilde iphone Xde de OLED kaynaklı yanma sorunları vardı. Son zamanlarda birçok iphone kullanıcısıda garanti konusunda sıkıntılar yaşıyor garanti dışı kalması vs. Son ios güncellemesini yapmaktan çekinen iPhone 8 plus kullanıcıları var. Ama bi yandan dark mod istiyor. Ama geri dönüşü yok. Her markada endişe duyulan problemler var

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Benim iPhone 6 da da ghost screen vardı klavyenin izi kalıyordu Xiaomi geçtim bir tek sorunum yok Xiaomi Redmi Note 7 candır

Üst Alt