Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ya bide Bluetooth sıkıntılı bende . Bluetooth kulaklık kullanıyorum her seferinde eşleştir diyor

tunasahin6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 4
Konular
2
Tuna Şahin, hakikaten rom da internet yavaşlaması var. Önceden iyidi sonra gittikçe internet hızı düştü. 80mb lik clash royal i indir diyorum 20 saniyede 1% oluyor. Annemin orijinal miui sinde de ayni anda bastim onunki 24% oldu. Bu rom u kurarken yeni rom için tüm sistemi silmiştim. Ondan sonra bunu kurmuştum. Mecbur birdaha format atıp bu yazılımı tekrar kuracağım ☹️
Magisk modülü olarak WiFi Bonding var, onu bir deneyin, olmazsa custom kernel deneyin. Yardımcı olacaktır.

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Magisk modülü olarak WiFi Bonding var, onu bir deneyin, olmazsa custom kernel deneyin. Yardımcı olacaktır.
Wifi bonding olmadı. Acaba play store da güncellenen sistem uygulamalar mı sıkıntı yaptı diye tüm güncellemeleri kaldırdım yine olmadı. Dns değiştirdim yine olmadı. Geriye kernel kaldı.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
@@nurullah55 hocam gcam apk yi yükledim fakat arka kamerada resime girince donma yapıyor..Başka apk tavsiyen var mı ?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Kurulum rehberi isteyen çok oluyordu. Buyrun hazırladım. Bilgisayarım ASUS T100T olduğu için yavaş video editliyor. O yüzden video yerine yazı ile yazdım. Tuna bey isterseniz kurulum ayrıntısına link i verebilirsiniz.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Kurulum rehberi isteyen çok oluyordu. Buyrun hazırladım. Bilgisayarım ASUS T100T olduğu için yavaş video editliyor. O yüzden video yerine yazı ile yazdım. Tuna bey isterseniz kurulum ayrıntısına link i verebilirsiniz.
Şuan miui rom mu kullanıyosunuz ? Ben yükledim gcam stabil bulamadım.sizin paylaştığınızda net verimli değil.başka öneriniz var mı acaba ?

volkan60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Nurullah55 verdiğin yönerge sayesinde kurulum yapabildim.sağolasın

Roma gelince konu sahibi arkadaşın ellerine sağlık çok stabil bir rom olmuş, cihazın kimyası değişti çok güzel olmuş bir soruna rast gelmedim.şarj biraz daha stabil oldumu tadından yenmez

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Şuan miui rom mu kullanıyosunuz ? Ben yükledim gcam stabil bulamadım.sizin paylaştığınızda net verimli değil.başka öneriniz var mı acaba ?

Bende çok aradım da en verimlisi oydu. Hâla da o sürümü kullanıyorum. Kendi kamerasını kullanmıyorum.

darkshaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
a2 lite,4x,6pr0
Konular
1

En son 20 sene önce mpx200'e rom yüklemiştim :) Şimdi 1-2 saat uğraştım ve yüklerken çok ne yaptığımı bilemedim, bazı dediklerinizi yaparken bulamadım ama bir şekilde yükledim. :)

Aynı zamanda Redmi 6 pro kullanıyorum ve a2lite mui arayüz ile çok daha güzel oldu.

darkshaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
a2 lite,4x,6pr0
Konular
1
Dün gece rom kurdum ve kullanıyorum. Diğer arkadaşların yazdığı pil durum grafiği yanında rakamlar eksik çıkıyor ve bazen tam ekran kullanırken aşağıdan yukarı çekip açılan uygulamaları görmek/kapatmak isterken ekran tamamen kararıyor. Kararma olunca power tuşuna basıp kilit ekranına dönmek gerekiyor.

Üst Alt