Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

kaangenis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
4
Bir sorum olacak; yorumlarda bağış yapalım muhabbeti dönmüştü, ben de ininal barkod linkimi koymuştum. Bağış yapmak isteyenler acaba bir sorun mu yaşadı? Barkod numarası mı hatalı? Cevap verirseniz sevinirim.
ben haftasonu göndermeyi deneyeceğim size bildiririm barkot çalışmazsa

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
belki paylaşıldı ama gcam var mı bu rom için stabil çalışan acaba Nurullah55

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Klasik romlarda hangi gcam'i kullanıyorsanız miui'da da kullanabilirsiniz.
tunasahin6 2 tane yukledım bırı pembemsı cekıyor dıgerıde ön kamera cekıyor sesı gelıyor ama galeride görünmuyor..stabıl gcam varsa bende yuklemek ısterım.sız gcam apk kullanıyormusunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom yavas sarj demısler ama 1.78 mah cekerek doluyor..benım gordugum hata hattım vodafone 2 sım slotunda da denedım sebeke yukarda sureklı ınıslı çıkıslı 4g de..
kendımde mi9t var daha oncelerıde xıaomı cıhaz kullandım bu sekıl degıldı..mi 2 lite android one yazılımında da degıldı bulundugum bolge 4g sı 4-5 diş çeken yer..belki buna ilerde bır çözüm uretılebılır...

ozantankus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
deep2kTV
Cihazım
Redmi Note 7PRO
Meslek
Ağ işletmenliği BT
Konular
2
Arkadaşlar.Babamın telefonuna yükledim gerçekten çok beğendi.Cİhaza ne yaptığımı hatırlamıyorum alt tarafı Gcam kurdum yada magisk guncellemesınden sonrada olmus olabılır Cihazda anlık (4-5 saniye) donma oluyor.Atıyorum galerıde resımlere bakarken zoom yapıcam cıhaz donuyor.sonra duzelıyor.aradan 5-10 sanıye sonra yıne baslıyor..aynı seyı temalardada yapıyor.veya ayarlarda gezerken.Varmı bu problemı yaşayan?

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Arkadaşlar.Babamın telefonuna yükledim gerçekten çok beğendi.Cİhaza ne yaptığımı hatırlamıyorum alt tarafı Gcam kurdum yada magisk guncellemesınden sonrada olmus olabılır Cihazda anlık (4-5 saniye) donma oluyor.Atıyorum galerıde resımlere bakarken zoom yapıcam cıhaz donuyor.sonra duzelıyor.aradan 5-10 sanıye sonra yıne baslıyor..aynı seyı temalardada yapıyor.veya ayarlarda gezerken.Varmı bu problemı yaşayan?
Muhtemelen sisteme iyi gelmeyen bir şey kurdunuz..gcam olabilir..
Stabılmı sizdeki gcam ben romdan sonra 6-7 adet gcam kurdum hep sorunlu ve hdr işlemede bir çoğu teli kasıyor..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozantankus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
deep2kTV
Cihazım
Redmi Note 7PRO
Meslek
Ağ işletmenliği BT
Konular
2
Muhtemelen sisteme iyi gelmeyen bir şey kurdunuz..gcam olabilir..
Stabılmı sizdeki gcam ben romdan sonra 6-7 adet gcam kurdum hep sorunlu ve hdr işlemede bir çoğu teli kasıyor..

Geliştirici seçeneklerinden loglama tarzı bi ayar vardı.onu kapamıştım şimdi açtım(birini hata olarak seçtim.onun altındakinide 1mb olarak seçtim yada 256k olarak seçtim)hiçbir alakası olacağını zannetmiyorum ama babam şimdi neyaptıysan takılmıyo artık diyo :D

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
4g şebeke üzerinden görüntülü görüşme deneyen oldu mu ?
Mi a2 lite bağlanıyor fakat görüntüyü diğer cihaza aktarmıyor..ön kamerada arka kamerada görüntüyü aktarmıyor...

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
[Ön kamera da HDR yi kapatın yoksa fotoğrafı kaydetmez]
A2 Lite için en stabil Google Camera:
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek sıkıntı yavaş şarj. Ortalama 1200mA da şarj ediyor. Pil şarjı 20% de iken de baktım yine aynı mA da şarj ediyor. Orijinal yazılımda 1700mA da şarj ediyordu ama cihaz da ısınıyordu. Bu yazılım yavaş şarj ettiği için cihaz da ısınmıyor. İnşallah yeni güncellemelerle şarj etme gücü arttırılır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Tuna Şahin, hakikaten rom da internet yavaşlaması var. Önceden iyidi sonra gittikçe internet hızı düştü. 80mb lik clash royal i indir diyorum 20 saniyede 1% oluyor. Annemin orijinal miui sinde de ayni anda bastim onunki 6% oldu. Bu rom u kurarken yeni rom için tüm sistemi silmiştim. Ondan sonra bunu kurmuştum. Mecbur birdaha format atıp bu yazılımı tekrar kuracağım ☹️

Son düzenleme:
Üst Alt