Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
V10.4.2.0.PCACNXM versiyonu yayınlanmış Mi 6 için, elimizde change log var mı? Yeni fark ettim mesela, arama engelleme çalışmıyor. Bir de 8'den 9'a geçilecek bu versiyonla, dirty flash yer mi, temiz mi kurmak lazım?
Eski sistem kalıntılarının kalmaması için temiz kurulum daha sağlıklı olur hocam

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
V10.4.2.0.PCACNXM versiyonu yayınlanmış Mi 6 için, elimizde change log var mı? Yeni fark ettim mesela, arama engelleme çalışmıyor. Bir de 8'den 9'a geçilecek bu versiyonla, dirty flash yer mi, temiz mi kurmak lazım?

Tavsiye temiz kurulum.Kapalı betada sürüm sızıntı linkten yükleyenler nasıl geri dönerim sorunlar var diye konu açmışlar resmi çin forumda.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bende dün kurdum hocam mi 6 ya. Şuanda herhangi bir sıkıntım yok. Temalarda sıkıntım vardı düzeldi. Yalnız 10. 3.1 de de çağrı engelleme sıkıntılıydı, şimdi de aynı sorun devam ediyor. Onun haricinde sıkıntı gördüğüm birşey yok şimdilik. Romu indirdim twpr ile yükledim 2 wipe yaptım okadar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha bu arada bir de alarm sesi tam anlamıyla kapanmıyor, nekadar sıfırlamaya çalışırsanız çalışın sıfırlanmıyor, 1.kademede kalıyor.

Son düzenleme:

sswethardd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
İtfaiye(110-112)
Konular
5
9.7.11 ile mi6 da şarj konusunda büyük sıkıntı yaşıyorum. Eski sürümlerde 4 saati aşan ekran süresi bu sürümde 2 saat i zor görüyor. Birde parmak izi okuma çalışıyor fakat bazı zamanlarda uygulamalardan çıkışta hem geri tuşu hemde ana ekran tuşu çalışmıyor. Tuş kilidini açıp kapatınca tekrar düzeliyor. Bu sorunları benden başka yaşayan vamrı aramızda ?

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Mi8 kullanıcısı olarak ben geçen cumaki güncellemeyi de pas geçtim yüklemedim. haha--

Yukarıda bahsedilen ücret konusu için teşekkür ederim. Hemen kapattım.

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Mi8 takılmaya başladı. Sosyal medyada gezinirken akıcı değil eskisi gibi. Eu beta 9.6.27 yüklü. Global geri döndüm yine aynı şekilde face de falan takılıyor , twrp den tekrar eu beta yükledim, format data vs yaptım ama yine sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin. Daha önce hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Mi8 takılmaya başladı. Sosyal medyada gezinirken akıcı değil eskisi gibi. Eu beta 9.6.27 yüklü. Global geri döndüm yine aynı şekilde face de falan takılıyor , twrp den tekrar eu beta yükledim, format data vs yaptım ama yine sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin. Daha önce hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.
Bende de bu sorunlar baş göstermeye başladı hayalet ekranda oluyor bu takılmalar esnasında temiz kurulum dahil herşeyi denedim ama aynı

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Peki ne yapmaz hocam. Şu an global kararlı yükledim yine aynı. Ara ara takılıyor. Akıcı değil eskisi gibi. Geçen kurulum yaparken çok ışınmıştı ondan olabilir mi acaba. Garantiye göndermek istemiyorum. Tel yok başka.

Üst Alt