Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

muzo_0709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım atıp gönderdiler bende hali ile gelince yazılım güncelleme lerini yaptım ve hat okumama ya başladı anabant sürümü ve İmeiler bilinmiyor yazıyordu bende arayıp geri gonderdım yapıldı deyip geri gönderdiler bende tekrar güncelleme yapınca aynı sorun oldu bende Facebook'ta xiaomi grubunda sağolsun bayram kaya abimiz var ona ücreti karşılığında yaptırdım ama o da sadece şu şekilde yapmış global beta haftalık yüklemiş şimdi ben bu sorunlar ile karşılaşmadan sizin önerdiğiniz global stabil ve euro rom larına nasıl geçebilirim yardımcı olur iseniz çok sevinirim

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
9.7.11 deydim normalde dün bi sorun yaşadım yedeklemem 9.6.13 olduğu için yeni sürüm gelene kadar tekrar 9.6.13teyim :) acıkcası o süreyi aldığımda ayar yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum.Normalde Batarya performansı için gereksiz sistem uygulamalarını kaldırır, bütün yetkilendirmeleri iptal eder, hücre yayınlarını kapatır, greenfy ile uygulamları uyuturum
Hocam miui arayüzüne yabancıyımda bu yetkilendirme iptal dediğiniz kısım ve hücre yayınlarını kapatırım dediğiniz kısım tam neresi?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Hocam miui arayüzüne yabancıyımda bu yetkilendirme iptal dediğiniz kısım ve hücre yayınlarını kapatırım dediğiniz kısım tam neresi?
Yetkilendirme icin ayarlar>ek ayarlar> yetkilendirme ve iptal bölümünden ne var ne yok kapatabilirsiniz:) hücre yayınları icin ayarlar>sistem uygulaması ayarları> mesajlaşma>hücre yayınlarına girerek en alt diğer yazan yere veya üc noktaya tıklayıp ayarlara girin ve ne var ne yok kapatabilirsiniz hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım atıp gönderdiler bende hali ile gelince yazılım güncelleme lerini yaptım ve hat okumama ya başladı anabant sürümü ve İmeiler bilinmiyor yazıyordu bende arayıp geri gonderdım yapıldı deyip geri gönderdiler bende tekrar güncelleme yapınca aynı sorun oldu bende Facebook'ta xiaomi grubunda sağolsun bayram kaya abimiz var ona ücreti karşılığında yaptırdım ama o da sadece şu şekilde yapmış global beta haftalık yüklemiş şimdi ben bu sorunlar ile karşılaşmadan sizin önerdiğiniz global stabil ve euro rom larına nasıl geçebilirim yardımcı olur iseniz çok sevinirim
Güncellemeyi cihazdaki güncelleyiciden mi yaptınız hocam

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
9.7.x oturana kadar EU'ya dönmeyeceğim ben. Aosptan sıkılayım biraz, sorunlar da çözülürse dönerim. Hatta düzgün, her şey olan bir stable çıkarsa direkt ona geçerim.

muzo_0709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Yetkilendirme icin ayarlar>ek ayarlar> yetkilendirme ve iptal bölümünden ne var ne yok kapatabilirsiniz:) hücre yayınları icin ayarlar>sistem uygulaması ayarları> mesajlaşma>hücre yayınlarına girerek en alt diğer yazan yere veya üc noktaya tıklayıp ayarlara girin ve ne var ne yok kapatabilirsiniz hocam.

Güncellemeyi cihazdaki güncelleyiciden mi yaptınız hocam
Evet çünkü global stabil orjinal yüklüydü

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Mi8 kullanıyorum, son iki sürüm hatalı olsulu için eu beta 9.6.27 ye geri döndüm. Anlamsız bi şekilde face 10-15 saniyede bir aşağı doğru kaydırırken takılmaya başladı. Global e geri döndüm. Kaç kere format data yaptım Maalesef düzelmedi. Ayrıca Google doğrulama mesaj ı ücretli mi. Baya mesaj atmış, her format attığımda. Lütfen yardım eder misiniz

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Mi8 kullanıyorum, son iki sürüm hatalı olsulu için eu beta 9.6.27 ye geri döndüm. Anlamsız bi şekilde face 10-15 saniyede bir aşağı doğru kaydırırken takılmaya başladı. Global e geri döndüm. Kaç kere format data yaptım Maalesef düzelmedi. Ayrıca Google doğrulama mesaj ı ücretli mi. Baya mesaj atmış, her format attığımda. Lütfen yardım eder misiniz
Ücretli hocam ayarlar,>ek ayarlar> Yetkilendirme ve iptal bölümünden Xiaomi sim aktivasyon hizmetini kapatın.

Evet çünkü global stabil orjinal yüklüydü
Güncelleme ile IMEIniz ucuyor galiba. Önereceğim işlemlerde de ucma ihtimali var IMEI atmasını bilmiyorsanız hic bulaşmayın derim. Twrp kurulu ise full yedek alıp işlem yapın

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Romu silip yeniden kurmama rağmen yüz tanıma çalışmıyor

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
V10.4.2.0.PCACNXM versiyonu yayınlanmış Mi 6 için, elimizde change log var mı? Yeni fark ettim mesela, arama engelleme çalışmıyor. Bir de 8'den 9'a geçilecek bu versiyonla, dirty flash yer mi, temiz mi kurmak lazım?

Üst Alt