Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Şimdi xda daki konuyu kabataslak okuyunca twrp uzerinden aosp romlarda 9 olsun 8 olsun arb olayı mevcut değil. Ama miui sürümlerinde mevcut mu? Ben şuanda miui 10 eu stable sürümündeyim android p 9 sürümüne miui 10 eu beta ile geçersem birdaha 8.1 e dönemem mi yani doğrumudur? FireLife71

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Şimdi xda daki konuyu kabataslak okuyunca twrp uzerinden aosp romlarda 9 olsun 8 olsun arb olayı mevcut değil. Ama miui sürümlerinde mevcut mu? Ben şuanda miui 10 eu stable sürümündeyim android p 9 sürümüne miui 10 eu beta ile geçersem birdaha 8.1 e dönemem mi yani doğrumudur? FireLife71

MIUI Resmi olarak bazı model cihazlarında bu geriye dönüşü engelleme anlamında Anti-Rollback sistemini aktif etti.
Mi 8'de dahil olmak üzere.
Geçişlerde sıkıntı yaşabilirsiniz. Geri dönemeyebilirsiniz.
Geçiş yaptığınızda Anti-Rollback aktif olup olmadığı Forum içerisinde bulunan konu

Rehber - Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü(Konu Güncellendi)

İçeriğinden işlemleri yaparak öğrenebilirsiniz.

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Mi 8 telefonumu miui 10 Eu stable 10.4.0 dan 10.5.0 e güncelledim magisk kurulu değildi kurun diye uyarı veriyor uygulama. Bende kaldırdım magisk i ve normal olarak açıldı. Yani eu romlarda artık rootsuz kullanabiliyoruz illaki magiski flashlayip bootlop sorunundan kurtulmaya gerek kalmadı.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Mi 8 telefonumu miui 10 Eu stable 10.4.0 dan 10.5.0 e güncelledim magisk kurulu değildi kurun diye uyarı veriyor uygulama. Bende kaldırdım magisk i ve normal olarak açıldı. Yani eu romlarda artık rootsuz kullanabiliyoruz illaki magiski flashlayip bootlop sorunundan kurtulmaya gerek kalmadı.

Memnunmusunuz peki.? Ben de kilit açılınca yüklemeyi düşünüyorum. Açılışta ekranda telefon kilit açıktır diye uyarıların bulunduğu bir ekran var mı.?

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Arkadaslar adaway yükledim ama arama ekranı gelmiyor. Çözümünü bilen varmı

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Memnunmusunuz peki.? Ben de kilit açılınca yüklemeyi düşünüyorum. Açılışta ekranda telefon kilit açıktır diye uyarıların bulunduğu bir ekran var mı.?
Evet sol üstte değişik bootloader kilidiz açık yazıyor. Genel olarak memnunum google uygulamalarından temizlenmiş yüz tanıma için bölge seçme derdi yok bölge komple kaldırılmış yüz tanıma direkt aktif. google play sertifika sorunu da mevcut değil sertifikalı görünmekte.

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Arkadaşlar eu romda redmi 5 plusa hala miui10 stabil guncellemesi gelmedi ama global roma stabil guncellemesi gelmis. Eu rom çin stabil tabanlı oldugu icin daha erken gelmesi gerekmez miydi guncellemenin? Ne zamandir bekliyorum eu romda tık yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet var ota desteği
Hocam ota destegi direk guncelleyici uzerinden guncelleme yapmak midir? Ben guncellemeleri bilgisayar baglantisiyla twrp uzerinden yapiyorum hep.

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Mi 6 kullaniyorum pro romunu kullaniyordum stabil rom cikarmayacaklarindan sabit bir roma geceyim diyorum. Eu rom nasil sizce pil konusunda globe roma gore daha mi iyi?

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Mi mix 2s de dokunmatikte sorun var galiba. Bazen yazi yazarken sapitiyor.

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam ota destegi direk guncelleyici uzerinden guncelleme yapmak midir? Ben guncellemeleri bilgisayar baglantisiyla twrp uzerinden yapiyorum hep.

Güncelleyici üzerinden romu indiriyor hocam, sonra twrp üzerinden yükleme yapıyor.

Üst Alt