Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Xiaomi mi 8 L1 sertifika eu ya gelecek mi acaba pocoya gelmiş

L1 sertifikasını Netflix için istiyorsanız (ki öyle olduğunu sanıyorum Amazon Prime v.b ülkemizde çok popüler değil), Poco F1 kullanıcılarına pek özenmenize gerek yok. Zira L1'i Amazon Prime (ve sanırım Hulu) destekliyor. Netflix L3 sertifikası istiyor... ki Poco F1'de de o yok. Lakin geleceğini açıkladılar.

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
L1 sertifikasını Netflix için istiyorsanız (ki öyle olduğunu sanıyorum Amazon Prime v.b ülkemizde çok popüler değil), Poco F1 kullanıcılarına pek özenmenize gerek yok. Zira L1'i Amazon Prime (ve sanırım Hulu) destekliyor. Netflix L3 sertifikası istiyor... ki Poco F1'de de o yok. Lakin geleceğini açıkladılar.
Netflix L3 istemiyor o da L1 sertifikası istiyor. Zaten POCO ile alakalı bi durum kalmadı. Netflix whitelist denilen bölüme Pocoyu eklemesi gerekiyor. Bu da Netflix güncellemesi ile olacak. Mi8 L1 alsa da Amazon Prime için 1 aydan fazla sürer onun onayı da. Pocophone Hindistan için önemli olunca adamlar başka sd845li telefonları yokmuş gibi davranıyorlar. Zenfone 5Z de netflix HD desteklemiyordu ama 2018 sonbaharında update ile çözdüler.

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Netflix L3 istemiyor o da L1 sertifikası istiyor. Zaten POCO ile alakalı bi durum kalmadı. Netflix whitelist denilen bölüme Pocoyu eklemesi gerekiyor. Bu da Netflix güncellemesi ile olacak. Mi8 L1 alsa da Amazon Prime için 1 aydan fazla sürer onun onayı da. Pocophone Hindistan için önemli olunca adamlar başka sd845li telefonları yokmuş gibi davranıyorlar. Zenfone 5Z de netflix HD desteklemiyordu ama 2018 sonbaharında update ile çözdüler.

Haklısın ben mevzuyu ters sürümden değerlendirdim, L1 gerekliydi, L3 zaten vardı.

Bu arada şunu da hatırlatayım 9.3.28 Beta ROM'u kurduktan sonra Google Play Store sertifikası da kalktı ve Netflix Play Store'dan kurulamaz hale geldi (haricen indirip kurdum). Bu ROM'da Netflix cihazı kabul etse bile izlemek mümkün değil (meraklasına not).

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Mi 8 eu stabil güncelleme var ama indirmiyor. Sebebi ne acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Mi 8 eu stabil güncelleme var ama indirmiyor. Sebebi ne acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bazen bu şekilde olabiliyor.eu sitesinden zip dosyasını indirip twrp ile drek yükleyebilirsiniz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Bazen bu şekilde olabiliyor.eu sitesinden zip dosyasını indirip twrp ile drek yükleyebilirsiniz

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
TWRP dışında üstteki üç noktadan güncelleme paketini seçin deyip yapsam olmaz mı peki?
Ben sürekli twrp ile yüklediğim için bilmiyorum.Bir deneyin dediğiniz şekilde olmazsa twrp ile yüklersiniz

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
TWRP dışında üstteki üç noktadan güncelleme paketini seçin deyip yapsam olmaz mı peki?
3 noktadan da yükleseniz yine twrp açılıp güncelleme yapacaktır telefon

Üst Alt