Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Redmi note 5A ve Mi8 SE cihazın ikisinde de Eu rom var (redmi note 5A global cihaz diğeri çin cihazı)
Root yapmadan kullanıyorum
Banka uygulamaları bendede var , hiç sıkıntı yok
Teşekkurler globalle kıyaslarsanız hangisi stabil betayımı yoksa stabilimi yükleyeyim

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Teşekkurler globalle kıyaslarsanız hangisi stabil betayımı yoksa stabilimi yükleyeyim
2 gün önce mi8 stable sürümü çıktı , onu yükleyin derim

sas_sas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sururi
Cihazım
mi5
Konular
21
En son Kararlı eu rom üzerine MIUI 10 EU Beta Rom 9.3.28 Güncellemesi sonrasında benim Redmi Note 5 pro da VOLTE etkinleştirmek mümkün değil çünkü satır aktif değil.

Sizde aynı sorun var mı?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
İyi günler arkadaşlar bir şey sorucam bu eu rom yüklemek istiyorum bende mi 8 var global beta kullanıyorum siz eu romu önerirmisiniz biliyosunuz banka uygulamaları kullanıyoruz güvenlimi birde yüklersem stabilimi yoksa beta eu yumu yükleyim yardımcı olursanız sevinirim
Hatalarla uğraşmak istemiyorsanız eu stabil kurun ben stabil tavsiye ederim. Banka uygulamaları konusunda bir problem yaşamazsın çünkü root bile atmış olsan magiskte banka uygulamalarından rootu gizleyebilecegin HİDE bölümü var. Ben şuana kadar eu romdan başka custom rom yüklemedim ama forumu takip ettiğim kadarıyla başka romlar deneyenler de eu ya geri dönüyor bir süre sonra

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hatalarla uğraşmak istemiyorsanız eu stabil kurun ben stabil tavsiye ederim. Banka uygulamaları konusunda bir problem yaşamazsın çünkü root bile atmış olsan magiskte banka uygulamalarından rootu gizleyebilecegin HİDE bölümü var. Ben şuana kadar eu romdan başka custom rom yüklemedim ama forumu takip ettiğim kadarıyla başka romlar deneyenler de eu ya geri dönüyor bir süre sonra
Bende ilk başta çok rom arayışına girdim. Eu kullanıyordum sonra hepsini denedim malesef en son geri eu ya döndüm. Dediklerinize katılıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stabil de betada kullandım. Şunu belirteyim ikisinde de hata yok diyebilirim.
Beta her zaman yenilik demek. Her hafta yeni birşeyler denemek güzel bir şey. Stabil 2 ayda ancak güncelleme Alıyor. İnsan sıkılıyor.

SpeedyKing

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuz
Cihazım
Samsung
Konular
1
Xiaomi mi 9 global version ile çin version arasındaki fark nedir çin için üretilen bu çin versiyonunda 4.5g destekliyormu band20 varmı ve çinden gelen bu çin veriyonuna rom yükleyince global versiyon ile bire bir aynı oluyormu farkı öğrenmek istiyorum ve xiaomi mi 9'un 8 gb 128 gb global versiyonu varmı xiaomi alırken nelere dikkat etmeliyim hangi xiaomi mi 9 modelini almalıyım yardımlarınızı bekliyorum bu sorularıma yanıt verirseniz birçok kişi aydınlanmış ve fikir sahibi olmuş olur

serco05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERKAN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
En son Kararlı eu rom üzerine MIUI 10 EU Beta Rom 9.3.28 Güncellemesi sonrasında benim Redmi Note 5 pro da VOLTE etkinleştirmek mümkün değil çünkü satır aktif değil.

Sizde aynı sorun var mı?
Bende de aynısı oldu, volte silik haldeydi ve operatör tarafından desteklenmediği için açılmıyor gibisinden bir uyarı vardı. volte aktif etme kodunu girince normale döndü. kod: *#*#86583#*#*

murvety

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mürvet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Teknisyen
Konular
0
Xiaomi mi 8 L1 sertifika eu ya gelecek mi acaba pocoya gelmiş

İlkerp16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Mi 8 global roma gore artilari eksileri nelerdir dostlar bilgilendirirmisiniz beni

Üst Alt