İnceleme MIUI 10 - 8.8.9 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Askıya Alındı)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Akşamları kamera testi hiç yapmadım ışıklı ortamda gayet başarılı görüyorum .Profesyonel bir kamera beklememek lazım tatmin edici bir kamerası var zaten .Ne kadar ekmek o kadar köfte misali diyelim :) .
aynen öyle sorun etmiyorum o yüzden. kameradaki ses dışında bir sorun yok yani

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
aynen öyle sorun etmiyorum o yüzden. kameradaki ses dışında bir sorun yok yani

Güncelleme ile her soruna çözüm buluyorlar haffatada yada ayda güncelleme geliyor zaten sürekli .Telefon harika zaten kullan keyfine bak ufak tefek hatalar düzeltilir onlar sorun olmaz . Kullandığın telefon iyi telefon xaomi kalitesini bu üründe gayet güzel göstermiş .

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Güncelleme ile her soruna çözüm buluyorlar haffatada yada ayda güncelleme geliyor zaten sürekli .Telefon harika zaten kullan keyfine bak ufak tefek hatalar düzeltilir onlar sorun olmaz . Kullandığın telefon iyi telefon xaomi kalitesini bu üründe gayet güzel göstermiş .
miui10da çözülür diye bekliyorum işte. xda formunda v4 romları arasınd ageçiş olur demişler. stabilden betaya yada tam tersi

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Hiç kurcalama bence global neyse onu kullanmaya devam et . Elbet alacaksın zaten otadan mi 10 güncellemesini .Yani Fastbottan yüklemek istedim ama brick olursa sıkıntı riske gerek yok diye düşünüyorum . Burada bir arkadaş cevap yazsa bilgi verse iyi olacak aslında ama bilgi veren kişiyi bulamadım daha .

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Hiç kurcalama bence global neyse onu kullanmaya devam et . Elbet alacaksın zaten otadan mi 10 güncellemesini .Yani Fastbottan yüklemek istedim ama brick olursa sıkıntı riske gerek yok diye düşünüyorum . Burada bir arkadaş cevap yazsa bilgi verse iyi olacak aslında ama bilgi veren kişiyi bulamadım daha .
xda formundakilere güvenebiliriz ama bl kilidi açma işi garanti dışı o yüzden bulaşmicam artık öyle şeylere verirlerse kullanırız vermezlerse 1-1.5 sene geçsin ondan sonra girerim custom rom işine

bilisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
mi5
Konular
0
mi8 içinde cıkar inş.

Üst Alt