İnceleme MIUI 10 - 8.8.9 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Askıya Alındı)

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
merhaba xaomi note 5 global rom yüklü 9.6.2.0 yüklü. ota dan mi 10 güncellemesi ne zaman alırım acaba varmıdır bununla ilgili bir bilgi ? cevap verirseniz çok sevinirim

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Twrp den direk flaslasak mevcut root gider mi? Şuanda Bir önceki sürüm yüklü ve rootlu.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Twrp den direk flaslasak mevcut root gider mi? Şuanda Bir önceki sürüm yüklü ve rootlu.
Gidiyor. Ama basit şekilde geri yapabilirsin. Gelistirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ac. twrp yi tekrar flashla. Kodları girsen yeterli. Sonra da magisk i flasla. Bu kadar. Daha önce kullandığın magisk modları varsa onlarda kuruluyor magiskle. 1 dakika sürmüyor benim bunları yapmam

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Gidiyor. Ama basit şekilde geri yapabilirsin. Gelistirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ac. twrp yi tekrar flashla. Kodları girsen yeterli. Sonra da magisk i flasla. Bu kadar. Daha önce kullandığın magisk modları varsa onlarda kuruluyor magiskle. 1 dakika sürmüyor benim bunları yapmam

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen gitti twrp de neyse eve gidince zaten lineageos gececem. Miui10 iyi hoş ama bildirim paneli arayüzü hiç beğenmedim. Çok büyük, 2 bildirim geliyor üçüncü ekrana sığmıyor.

adoLy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
2
Mi resmi formunda mi8 için miui10 global beta rom linki yayınlanmış. Ancak bu konuda göremedim. Bilgisi olan var mı?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Otadan hata var diye kaldırmışlar internetten buldum indirdim telefondan rardan güncelleme dosyasını secip öyle yükledim .
sorun var mı? 9.5.19dayım geçeyim mi ya? betaya da geçmek istiyorum ama aynı şekilde beta yüklenir mi ki? güncelleyiicden paket seçerek

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
sorun var mı? 9.5.19dayım geçeyim mi ya? betaya da geçmek istiyorum ama aynı şekilde beta yüklenir mi ki? güncelleyiicden paket seçerek

Beta hakkında bilgim yok bende otadan geçmek istiyorum oyuzden yazdım buraya zaten. 9.6.2.0 a geçme hatalar var

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Beta hakkında bilgim yok bende otadan geçmek istiyorum oyuzden yazdım buraya zaten. 9.6.2.0 a geçme hatalar var
eyvallah youtubeda oto üzerinden geçen videolar gördüm ama neyse bekleyelim çin sürümüne güncelleme verdiler bize de verirler heralde bu haftalarda

Üst Alt