İnceleme MIUI 10 - 8.8.9 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Askıya Alındı)

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Güncellemeyi yükledikten sonra sürekli android.process.media sürekli olarak durduruluyor hatası alıyorum
Çözüm bulabilen var mı ?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Aynen gitti twrp de neyse eve gidince zaten lineageos gececem. Miui10 iyi hoş ama bildirim paneli arayüzü hiç beğenmedim. Çok büyük, 2 bildirim geliyor üçüncü ekrana sığmıyor.
Aksine ben 8.8.2 yi çok beğendim. Niye geri çektiler onuda bilmiyorum ama inşallah 8.8.9 da öyle birşey olmaz. yeni yükleme yaptım twrp ve magisk kurdum. Telefonda ilk defa temizlik uygulamasında önbelleği temizle dediğim de %35 e düştüğünü gördüm.Şimdiye kadar %48in altına düşmemişti hiç. İnşallah bir hata değildir:))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi yükledikten sonra sürekli android.process.media sürekli olarak durduruluyor hatası alıyorum
Çözüm bulabilen var mı ?
Fasboot linkini indirip sıfırdan temiz kurulum yapın. Yada twrp den temizlik yapıp tekrar flashlamayı deneyin

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Sürekli optimizasyon hiç yenilik yok uzun zamandır. Ön kameraya derinlik efekti geldi arka kameraya da verseler bari bir an önce

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar mi 6 için herhangi bir değişiklik var mı mesela WhatsApp çift bildirim sesi gelme sorunu vs bende hiçbiri düzelmedi de ben anlamadım ne düzeltilmiş.lütfen bilgisi olan yazsın

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
eyvallah youtubeda oto üzerinden geçen videolar gördüm ama neyse bekleyelim çin sürümüne güncelleme verdiler bize de verirler heralde bu haftalarda

Bakalım ne zaman gelecek guncelleme mi 10 merak ediyorum otadan bekliyorum hiç ışık yok daha global için .Fastbottan yüklemek istemedim otadan cuma günü gelecek diyorlar ama dogrumu bilemiyorum

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bakalım ne zaman gelecek guncelleme mi 10 merak ediyorum otadan bekliyorum hiç ışık yok daha global için .Fastbottan yüklemek istemedim otadan cuma günü gelecek diyorlar ama dogrumu bilemiyorum
harbi mi? hadi inşallah ya v4 olayıda korkutuyor beni fastboot ile de geçilir diyorlar ama riski şimdi rollbeck işinden pek anlayan cıkmıyor

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
harbi mi? hadi inşallah ya v4 olayıda korkutuyor beni fastboot ile de geçilir diyorlar ama riski şimdi rollbeck işinden pek anlayan cıkmıyor

Aynen brick olursa telefon donusude yok telefonu çöpe atmaya gerek yok riske girmemem beklemeyi tercih ediyorum ne zaman gelirse ozaman yükleriz artık hayırlısı bakalım .

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Aynen brick olursa telefon donusude yok telefonu çöpe atmaya gerek yok riske girmemem beklemeyi tercih ediyorum ne zaman gelirse ozaman yükleriz artık hayırlısı bakalım .
aynen ya bu arada kamera akşamlar hakikaten kötü ya napcaz onu? ön kamerayı çok kullanmıyorum ama o daha da kötü akşam yazılımla düzelir mi biraz acaba

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
206000 olan AnTuTu skorum 180000 e düştü gün geçtikçe performansı düşürüyorlar güncellemelerle bravo beta geliştiricileri tebrikler. Hiç bir değişiklik de yok aynı sorunlar da devam ediyor. :/

KeçiöRenLi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
aynen ya bu arada kamera akşamlar hakikaten kötü ya napcaz onu? ön kamerayı çok kullanmıyorum ama o daha da kötü akşam yazılımla düzelir mi biraz acaba

Akşamları kamera testi hiç yapmadım ışıklı ortamda gayet başarılı görüyorum .Profesyonel bir kamera beklememek lazım tatmin edici bir kamerası var zaten .Ne kadar ekmek o kadar köfte misali diyelim :) .

Üst Alt