İnceleme MIUI 10 - 8.11.22/ 8.11.23 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Mi not 3 cihazima miu 10 güncellemesi gelmedi artık cihaza güncelleme mı gelmiyor benim cihazda mı sorun
Cihazınızda sorun yok. Global Kararlıda iseniz Mi Note 3 için henüz kararlı güncellemesi çıkmadı.

sadress26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıfat
Cihazım
Mi5S
Konular
1
Mi 5S için gelmedi 8.11.15 yüklü şuan uygun güncelleme yok diyor.

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Hocam ota üzerinden güncelleme geldi bana 8.11.23, güncelle diyorum yükleniyor ve telefon kapanıp açıldığı zaman twrp ekranına atıyor, ben ota üzerinden gelen güncellemeyi yapamazmıyım ?

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam ota üzerinden güncelleme geldi bana 8.11.23, güncelle diyorum yükleniyor ve telefon kapanıp açıldığı zaman twrp ekranına atıyor, ben ota üzerinden gelen güncellemeyi yapamazmıyım ?
Twrp yüklü ise otadan güncelleme yapamazsınız. Full romu indirip twrpden yüklemeniz gerekli

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Twrp yüklü ise otadan güncelleme yapamazsınız. Full romu indirip twrpden yüklemeniz gerekli
Hocam peki bunu yaptığım zaman telefona sıfırdan kurulum yapmam gerekli mi ? Mesela her hafta güncelleme geliyor ve her hafta gelen güncellemeyi twrp üzerinden sıfırdan kurulum yaparsam o zaman telefon her hafta sıfırlanması sıkıntı olur benim için..

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam peki bunu yaptığım zaman telefona sıfırdan kurulum yapmam gerekli mi ? Mesela her hafta güncelleme geliyor ve her hafta gelen güncellemeyi twrp üzerinden sıfırdan kurulum yaparsam o zaman telefon her hafta sıfırlanması sıkıntı olur benim için..
Her hafta full rom yüklemen gerekli ancak wipe işlemi yapmadan direk kurabilirsiniz. Wipe yapmazsanız veriler silinmez

joungsam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
4
Ya mi 6x kullaniyorum türkçe yapamadım