İnceleme MIUI 10 - 8.11.22/ 8.11.23 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Merhaba,Sıkıntı kablodanmış.Arabada kullandığım yedek xiaomi marka kablo ile denedim ; hızlı şarj oldu.İlgi ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim...
Evet kabloda önemli bu konuda, geçen akımı desteklemeli ve direnci karşılamalı. Sorununuzun çözülmesine sevindim, iyi günler... angel~~

forzaltay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
EYS Sorumlusu
Konular
10
evet ya bu hafta geç kaldı headbang~~

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Garip, hala gelmedi.. :?

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Bugün sadece kapalı beta sürümünün güncellendiği, açık betanın pazartesi dağıtılacağı bildirildi.

Gerekçe; kilit ekranındaki hatalar, el feneri hatası ve simge boyutlarındaki hatalar nedeniyle geri çekilmesi.

Kısacası pazartesine kadar güncelleme yok.

Kaynak:

Kaynak Rusça'dır.

Not: Artık xiaomi'nin yazılımları merdiven altı bi dükkanda programlama 1.sınıf öğrencilerine yaptırdığına eminim.

Bilkent ya da odtü'den 2.sınıftan elemanları oturt daha bugsız, daha düzgün yazılım uygularlar şu donanıma.

Son düzenleme:

trnmax2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
trnc
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Selamlar, mi Max 2 beta 8 11 15 kullanıyorum, 8 11 22 güncellemesi şu ana kadar gelmedi, ayrıca her hafta gelen güncellemeyi yüklemek mi ,yoksa en son roomu (örneğin 8.11.22 ) indirip yüklemek mi sağlıklı ?

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Sadece 1 mesaj yukarıda neden güncelleme olmadığını yazdım.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Selamlar, mi Max 2 beta 8 11 15 kullanıyorum, 8 11 22 güncellemesi şu ana kadar gelmedi, ayrıca her hafta gelen güncellemeyi yüklemek mi ,yoksa en son roomu (örneğin 8.11.22 ) indirip yüklemek mi sağlıklı ?
2. Soruya cevap vereyim bende tabii OTA diye bir sistem kurmuşlar güncellemeler otomatik gönderiliyor ve yüklüyoruz bunda herhangi bir problem yok. Ancak her hafta gelen yeni güncellemelerde önceki sistemin kalıntıları muhakkak kaldığı için ve bu zamanla cihazda belli başlı sorunlar oluşturabileceğinden her hafta olmasada arada bir temiz kurulum yapmakta fayda var. :D

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trnmax2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
trnc
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
2. Soruya cevap vereyim bende tabii OTA diye bir sistem kurmuşlar güncellemeler otomatik gönderiliyor ve yüklüyoruz bunda herhangi bir problem yok. Ancak her hafta gelen yeni güncellemelerde önceki sistemin kalıntıları muhakkak kaldığı için ve bu zamanla cihazda belli başlı sorunlar oluşturabileceğinden her hafta olmasada arada bir temiz kurulum yapmakta fayda var. :D

Teşekkürler hocam, selamlar...

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
efiltem Arkadaşımıza teşekkür ederiz bilgilendirme için.
Konu içeriği güncellenmiştir.

Güncelleme Pazartesi Yayınlanacaktır.

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
6
Merhabalar, mi 5 cihazımda bugün mobil veri tarifesini değiştirmek istedim ama güvenlik uygulamasına girdiğimde daha önce ayarlama yaptığım bölüme giriş yapamıyorum. Tarife üzerine tıkladığimda tarife ayarlama sayfası açılıyordu şimdi açılmıyor. Sorunun nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Acaba kapalı betadan güncelleme yapan var ise bu sorunun düzeltip düzelmediği ile ilgili bilgi verebilir mi?
Mi 5 global beta 8.11.15 rom

Üst Alt