Soru Miu12 resmi note 9pro global

emreebarutt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
2
Ne zaman gelicekmbunlanet güncelleme miu12 globalde

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Teşekkür ederim. Banka programları NFC ile ödeme YouTube ve Netflix gibi programlarla sorun yaşadınız mı acaba? Bir de şu an güvenlik sertifikası L1 mı L3 mü söyleyebilir misiniz?

Oyla:

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
19
Teşekkür ederim. Banka programları NFC ile ödeme YouTube ve Netflix gibi programlarla sorun yaşadınız mı acaba? Bir de şu an güvenlik sertifikası L1 mı L3 mü söyleyebilir misiniz?
Hiç bir sorun yok dostum sorunsuz kullanıyorum

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
İlginiz için teşekkür ediyorum. Drm Info programı ile güvenlik seviyesini doğrulamanız mümkün mü rica etsem?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Ben de merakla bekliyorum. Bankaların programları, YouTube, Netflix gibi bazı programlar kilidi açınca çalışmama ihtimali var. İki sene Xiaomi Türkiye garantisi var. Dokunmak istemiyorum. Yoksa içinden geçeceğim
Saydığınız programlqrda kilit açılınca bir problem olmuyor bende bekledim bekledim sonra parça fiyatlarına baktım amaaan dedim garanti patlarsa patlasın eu roma geçtim. Belki problem olursa geri kitleyip şansımı denerim garantide. Bl açılınca garanti dışı kalma işini de anlamam zaten saçmalık.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Saydığınız programlqrda kilit açılınca bir problem olmuyor bende bekledim bekledim sonra parça fiyatlarına baktım amaaan dedim garanti patlarsa patlasın eu roma geçtim. Belki problem olursa geri kitleyip şansımı denerim garantide. Bl açılınca garanti dışı kalma işini de anlamam zaten saçmalık.
Bl kilidi açılmadan müdahale edilemediği için açık kilidi müdahale edilmiş saymaktadırlar. Bundan doğal bir şey yok. Ama benim tereddütlerim programların kullanmaya izin vermemesi idi. Onu geçtim ama banka programları kullanıyoruz. Bilgilerin ifşa edilmesi belki maddi zararlara yol açabilir yada NFC ile temassız ödeme çalışmayabilir.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Sonuç odaklı düşünürsek Android evet özgürlük. Fakat kontrolsüz güç güç değildir derler. Kodlarında oynama yapılmış çeşitli modüler eklenmiş sistem bence hiç güvenli değil.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Tabi son yazdıklarım custom romlar ile ilgili.

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Donanım hasarlarında root ve garanti için yazmıştım.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Dostum miflastool ile trsurum olan v11 indirdim telefona yükledim daha sonra oto üzerinden güncelleme yaptım 12 oldu yani öncelikle miflas ile 11 sürümü yüklüyoruz daha sonra ayarlar dan güncelle diyip normal telefon günceller gibi guncelliyoruz bukadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama global versiyon 12 çıkınca tekrar globala gecicem yine aynı mantık global 11 indirip miflastol ile telefona yuklucem daha sonra oto üzerinden 12 değişen birşey yok yani 12 sürümü flas dosyası çıkarsa 11 gerek yok
Ben de Türkiye 11.0.2 yükledim. Fakat güncelleme gelmedi görünüyor. Sanırım biraz beklemek mi gerekiyor?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt