Güncelleme Miroom Beta Miui 12

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Eu'nun pil süresi çok iyi değil hocam son sürümde MiRoom stabili biraz test edin olmadı betayı deneyin,betanın pil süresi güzeldi 13 saat vermez ama 10 saate yakın vermekte
Eu'nun pil süresi çok iyi değil hocam son sürümde MiRoom stabili biraz test edin olmadı betayı deneyin,betanın pil süresi güzeldi 13 saat vermez ama 10 saate yakın vermekte
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam daha %20 lik kısmını kullandım

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam daha %20 lik kısmını kullandım
Gayet başarılı hocam bana kalırsa :D,beta da aşağı yukarı bu süreyi alırsınız ben kalın derim.Eu betayı da deneyin merakınız varsa ancak pil süresi iyi değil.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Gayet başarılı hocam bana kalırsa :D,beta da aşağı yukarı bu süreyi alırsınız ben kalın derim.Eu betayı da deneyin merakınız varsa ancak pil süresi iyi değil.
Hmm hocam o zaman kalsın mi room bana yeter.Oh miss gibi Google rehber,mesajları yok gereksiz uygulamalar yok arka planı yoran işlemciye yüklenen ağırlık veren gereksiz uygulamalar yok o yüzden beğendim yani.Arayüzler güzel geldi bana amma velakin sanki biraz akıcılık sezemiyorum tam akıcı değil yani nasıl desem uygulamayı arka plana atarken çok az kasıyomuş gibi geldi tamam göze batmıyor ama onu sezebiliyorsunuz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hmm hocam o zaman kalsın mi room bana yeter.Oh miss gibi Google rehber,mesajları yok gereksiz uygulamalar yok arka planı yoran işlemciye yüklenen ağırlık veren gereksiz uygulamalar yok o yüzden beğendim yani.Arayüzler güzel geldi bana amma velakin sanki biraz akıcılık sezemiyorum tam akıcı değil yani nasıl desem uygulamayı arka plana atarken çok az kasıyomuş gibi geldi tamam göze batmıyor ama onu sezebiliyorsunuz
O akıcılık MiRoom betada var hocam işte :D
Bugüne kadar denediğim rom baya fazla, beni bilen bilir.
Hemen hemen hiçbirinde takılma, kasılma olmadı, ancaaak.
Yav kardeşim bu rom ile makine şaha kalktı, bence RN8 için şu an en iyisi.
İnsan bazen alet takılsa da canımızı sıksa diyor hani :)
Benim için de kaymaklı kadayıf an itibariyle miroom 20.3.26...
Bu arada benim bu roma geçmem için telkinde bulunan Strex kardeşimin kulaklarını çınlatıyorum giggle~~
Buyrun :D

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
O akıcılık MiRoom betada var hocam işte :D

Buyrun :D
Hocam peki bu beta sürümünde batarya nasıl iyi mi ? Ayriyetten hocam beta da sorunlar var mı mesela bu kullandığım stabil mi roomda hesap makinesi durduruldu diyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam peki bu beta sürümünde batarya nasıl iyi mi ? Ayriyetten hocam beta da sorunlar var mı mesela bu kullandığım stabil mi roomda hesap makinesi durduruldu diyor
Kullandığım kadarıyla sorunu yok hocam,sizin hesap makinesi çözümü de basit,dili ingilizce yapıp hesap makinesine girin sonra geri türkçeye çevirim ek olarak beta süresi gayet iyi ancak daha önce stabil kullanmadığım için çok fazla kıyas yapamıyorum maalesef kurup test etseniz daha iyi olacaktır.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Kullandığım kadarıyla sorunu yok hocam,sizin hesap makinesi çözümü de basit,dili ingilizce yapıp hesap makinesine girin sonra geri türkçeye çevirim ek olarak beta süresi gayet iyi ancak daha önce stabil kullanmadığım için çok fazla kıyas yapamıyorum maalesef kurup test etseniz daha iyi olacaktır.
Hocam şuan stabili kuralı 2 gün oldu biraz kullansam iyi olucak daha sonra sıkılırsam betaya geçebilirim

arguss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
poco f1
Konular
1
Miroom miui 12 geldigin de pazartesi gunu biz direk ota dan guncelleme alabiliyoruz degil mi ? Miroom un boyle bir artisi vardi sanki

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Miroom miui 12 geldigin de pazartesi gunu biz direk ota dan guncelleme alabiliyoruz degil mi ? Miroom un boyle bir artisi vardi sanki

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet hocam ota dan güncelleme alabileceksiniz

Üst Alt