Güncelleme Miroom Beta Miui 12

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam beklemek mecburiyetindeyiz zaten :D benim de tek istediğim bu kadar bekledikten sonra düzgün bir şekilde gelmiş olması
Xiaomi bu. Mi max 2 Android 7 ile çıktı hala Android 7. Vermek istemiyorsa yada geç veriyorsa yapabilecek birşey kalmıyor. Hayırlısı olsun demekten başka çare bırakmıyor

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam valla bazen bize özel yapıyorlar diye düşünüyorum :D bundan önce Mi 6 kullandım güncelleme aldı Mi 8 SE kullandım güncelleme aldı Redmi Note 8 hüsran :(
Hocam bu mi room da bu hücre bekleme şarjı fazla yiyor bununla ilgili bir çözüm var mıdır ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bu mi room da bu hücre bekleme şarjı fazla yiyor bununla ilgili bir çözüm var mıdır ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam,hücre bekleme rom ile değil de daha çok sizden kaynaklanan bir durum olabilir ben MiRoom kullandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum,çift sim veya baz istasyonu uzaklığı gibi etkenler

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam,hücre bekleme rom ile değil de daha çok sizden kaynaklanan bir durum olabilir ben MiRoom kullandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum,çift sim veya baz istasyonu uzaklığı gibi etkenler
Hmm hocam çift sim kullanmıyorum hatta 4.5 g den 2 g ye almıştım sonra şarjı fulledim ama güvenlik kısmından bakınca kullanımın fazla olduğunu görüyorum ki zaten 4.5 g kullanmıyorum evdeyim ve sürekli wifi den kullanıyorum

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Hmm hocam çift sim kullanmıyorum hatta 4.5 g den 2 g ye almıştım sonra şarjı fulledim ama güvenlik kısmından bakınca kullanımın fazla olduğunu görüyorum ki zaten 4.5 g kullanmıyorum evdeyim ve sürekli wifi den kullanıyorum
Hocam neredeyse 20 saatte şarjınız 13 azalmış , yanı bu kullanım ile 5 gün kullanırsınız gibi duruyor, :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Anladım hocam, maalesef yapılacak pek bir şey yok :( MiRoom betada hücre bekleme böyle değil onu da deneyimleyebilirsiniz :)

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Anladım hocam, maalesef yapılacak pek bir şey yok :( MiRoom betada hücre bekleme böyle değil onu da deneyimleyebilirsiniz :)
Ne yapalım yapacak birşey yok hocam ama olsun ben beğendim mi roomu fazlaca özellikler mevcut ve bu seferde eu romu merak etmeye başladım :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam neredeyse 20 saatte şarjınız 13 azalmış , yanı bu kullanım ile 5 gün kullanırsınız gibi duruyor, :)
Valla hocam dünya üzerinde öyle bir telefon daha üretilmedi varsa da ben bilmiyorum :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ne yapalım yapacak birşey yok hocam ama olsun ben beğendim mi roomu fazlaca özellikler mevcut ve bu seferde eu romu merak etmeye başladım :)
Evet hocam özelleştirmesi çok MiRoom'un,eu tam olarak böyle değil eu biraz daha global roma yakın çıkarıyor özelleştirmesi biraz az MiRoom'a göre normalde her zaman eu öneririm ancak son sürüm Redmi note 8 için iyi değil ya bu sürümde kalın ya da MiRoom beta deneyin eu beta Miui 12 çıkana kadar,2-3 hafta içinde de Miui 12 Android 10 Eu beta kurar mis gibi kullanırsınız :D

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Evet hocam özelleştirmesi çok MiRoom'un,eu tam olarak böyle değil eu biraz daha global roma yakın çıkarıyor özelleştirmesi biraz az MiRoom'a göre normalde her zaman eu öneririm ancak son sürüm Redmi note 8 için iyi değil ya bu sürümde kalın ya da MiRoom beta deneyin eu beta Miui 12 çıkana kadar,2-3 hafta içinde de Miui 12 Android 10 Eu beta kurar mis gibi kullanırsınız :D
Hocam öyle diyorsunuz güzel şeyler bunlar ama bataryamın çabuk tükenmesinden korkuyorum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam öyle diyorsunuz güzel şeyler bunlar ama bataryamın çabuk tükenmesinden korkuyorum
Eu'nun pil süresi çok iyi değil hocam son sürümde MiRoom stabili biraz test edin olmadı betayı deneyin,betanın pil süresi güzeldi 13 saat vermez ama 10 saate yakın vermekte

Üst Alt