Soru Milano GSM

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
"gerçek yüzlerini" ortaya koymak için gelmiş zaten...
Link bozuk... Sırf merakımdan linki düzeltip açayım dedim 23 dakika boyunca neredeyse sadece sizin klavyede yazı yazmanız izleniyor. Hepi topu 3-4 ekran görüntüsüne sığacak WP konuşmaları için yirmi küsür dakika video yapmışsınız. Olumlu ya da olumsuz firmaya etkiniz yok bu video ile sadece bizim 23 dakikamıza göz dikmişsiniz. Direk yazsanız biz okurduk zaten bir sayfa bile etmez yazılanlar. Neyse izlemedim tabii atlaya atlaya adamlar kaçakçıymış onu gördüm de zaten biliyorduk bunu. :D

Bir de kusura bakmayın ama sizi "sıkıntılı müşteri aman bizden almasın başkasının başına bela olsun" kategorisine almışlar gibi görünüyor. Cihazı alacağınız yere Allah sabır versin whew~~

Fblad2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9 se
Konular
2
Arkadaşlar milanogsm hakkında gerçekler burada, gerçek yüzleri buyurun. Sırf gerçek ve detaylı bir araştırma yapmadığımız için çoğu zaman mağdur oluyoruz. İzlediğiniz zaman her şeyi anlayacaksınız. . .com/watch? V=8ZfikNT3sPA&t=38s

Ne boş yapmışsın ya :D Aldığın telefon malum yolla kayıt ediliyor sen resmiyettesin hey allahım ya madem korkuyorsun git normal al. Adamlar o kadar telefonu getiricek o fiyata sana sunucak yok faturaydı oydu buydu abuk subuk sorular sorarsan ben olsam bende seni terslerdim. Adamlar gayet işini düzgün yapan bir firma. Bir sorun cıkarsa diye her ihtimale karşı telefone imei atmıyorlar 1 ay. 1 Ay sana değişim garantisi veriyorlar. 1 ay haricinde 6 ay cihaz garantisi ve ömür boyu imei garantisi veriyor adam daha ne yapsın.

mrtyzr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ9 T
Konular
0
Merhabalar, ilk defa Xiaomi telefon alacağım. Metro, Teknosa gibi mağazalara baktım fiyatları uçuk geldi. Sahibinden'de araştırdım İstanbul Anadolu yakasında uygun fiyatlı olarak Milano GSM'i buldum. Burdan alışveriş yapan oldu mu ? Malının arkasında mı ? Güvenilir mi ?

Yada önerceğiniz başka bir yer varmıdır ?

Şimdiden Teşekkür ederim.
arkadaşım aldın mı almadın mı cihazı bilmiyorum ama ben aldım pişman oldum. cihaza diyecek bişeyim yok ama imei ile ilgili sıkıntılı durumlar oluyor. fiyatlarda biraz düştü hiç riske girme bence

ewqewq

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
weqew
Cihazım
weqewq
Konular
0
garantili redmi note 7 pro 1800 aşşağısı nereden alabilirim

Odin34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Musa
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Arkadaşlar milanogsm hakkında gerçekler burada, gerçek yüzleri buyurun. Sırf gerçek ve detaylı bir araştırma yapmadığımız için çoğu zaman mağdur oluyoruz. İzlediğiniz zaman her şeyi anlayacaksınız. . .com/watch? V=8ZfikNT3sPA&t=38s
Ben bu videoya bakınca anca rakip bir firmanin karalamasindan baska bir şey göremedim bence tamamen spam bı yorum yapmışsin . Cihaz bile almamışsin gelmişsin burada 22 dakikalık üşenmeden teyyareden bir video hazirlamisin resmen 22 dakikami ziyan ettin. Bende bu videona inat adamların mağazasına gittim. Yerlerini gördüm diğer satıcılara göre samimi ve cana yakın insanlar kendi teknik servisleri var işlerinide çok düzgün yapıyorlar. cihazlara gelince aynı faturali aldığın cihaz gibi 1 aylık birebir degisim garantisi veriyorlar bunu KVK bile vermiyor ve neredeyse yarı fiyatına alıyorsun. Bu fiyatlara daha ne olsun. Cihaz alacak arkadaşlar bu videoyu izleyip zamanını ziyan etmesin. Gidin adamların yeri kadikoyde görün. Öyle alın

Odin34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Musa
Cihazım
Mi 9
Konular
0
garantili redmi note 7 pro 1800 aşşağısı nereden alabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 7 pro alacaginiza note 8 pro alın daha mantıklı hemde bahsetmiş olduğunuz fiyata

OWCGhetto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Merhaba, kendileri kesinlikle ve kesinlikle güvenilir değil.
Telefonlara pasaport kaydı yapacağız diyip, turkcell vınn imeisi atıyorlar cihazlara, cihazda yapabileceğiniz çoğu işlemi yapamıyorsunuz.
Tüketici haklarına başvurucağımı söyleyince de, 2 ay önce aldığım telefonun, bütün parasını geri vermeyi teklif ettiler.
Pazartesi günü tüketici haklarına başvuracağım, iyice araştırmanızı yapın almadan önce.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Telefonlara pasaport kaydı yapacağız diyip, turkcell vınn imeisi atıyorlar cihazlara, cihazda yapabileceğiniz çoğu işlemi yapamıyorsunuz.
Tüketici haklarına başvurucağımı söyleyince de, 2 ay önce aldığım telefonun, bütün parasını geri vermeyi teklif ettiler.
Pazartesi günü tüketici haklarına başvuracağım, iyice araştırmanızı yapın almadan önce.
Faturası olmayan ürünü THH ye başvurup nasıl iade edeceksiniz merak ettim doğrusu.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Her telefon satan pasaport kaydı mı yapıyor? Kayıt ücreti 1800₺ olmuşken hangi telefon satıcısı pasaport kaydı yapabilir de atıyorum telefonu 2 bin liralara satabilir? Bu mümkün mü? Bu gibi teknik konuları araştırıp öğrenirsek konunun doğal mağduru olmayız...

Not; ilgili firmayı tanımam etmem.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Firmayı Merak ettim bir bakınayım dedim, siz çıktınız karşıma :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt