Soru Milano GSM

OWCGhetto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Faturası olmayan ürünü THH ye başvurup nasıl iade edeceksiniz merak ettim doğrusu.
Gerekli olan ses kayıtları, alındığına dair kaşe var. Faturaya pek de gerek yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerekli olan ses kayıtları, alındığına dair kaşe var. Faturaya pek de gerek yok.
Böyle bir şey olacağını bildiğim için, telefonu satın almadan önce ses kaydını açıp girdim içeri telefondan. Pek de sorun olacağını düşünmüyorum fatura ile ilgili.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28

Böyle bir şey olacağını bildiğim için, telefonu satın almadan önce ses kaydını açıp girdim içeri telefondan. Pek de sorun olacağını düşünmüyorum fatura ile ilgili.
Hocam izinsiz bir şekilde karşının ses kaydını almak suç bu arada haberiniz olsun başınız yanmasın

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Merhaba, kendileri kesinlikle ve kesinlikle güvenilir değil.
Telefonlara pasaport kaydı yapacağız diyip, turkcell vınn imeisi atıyorlar cihazlara, cihazda yapabileceğiniz çoğu işlemi yapamıyorsunuz.
Tüketici haklarına başvurucağımı söyleyince de, 2 ay önce aldığım telefonun, bütün parasını geri vermeyi teklif ettiler.
Pazartesi günü tüketici haklarına başvuracağım, iyice araştırmanızı yapın almadan önce.
Hocam iyimisiniz Xiaomi kullanan birisi zaten bunun olacağını bilir. Adam sana 1800'e telefon mu kaydetsin ?

Arkadaşlar bahsi geçen dükkana şimdi de benim işim düştü her yerden araştırdım adamları da aradım güven verdiler, sanırım yarın alışveriş yapacağım. Cevapların üzerinden biraz zaman geçmiş o yüzden tekrar sormak istedim. Mağazada sorun yok gibi görünüyor ama yine de bir sorun yaşayan var mıdır ?

Edit: İmei kaçak
Telefon Kaçak
Kutu Fason vb gibi şeyler söylemeyin bunlar normaldir.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam iyimisiniz Xiaomi kullanan birisi zaten bunun olacağını bilir. Adam sana 1800'e telefon mu kaydetsin ?

Arkadaşlar bahsi geçen dükkana şimdi de benim işim düştü her yerden araştırdım adamları da aradım güven verdiler, sanırım yarın alışveriş yapacağım. Cevapların üzerinden biraz zaman geçmiş o yüzden tekrar sormak istedim. Mağazada sorun yok gibi görünüyor ama yine de bir sorun yaşayan var mıdır ?

Edit: İmei kaçak
Telefon Kaçak
Kutu Fason vb gibi şeyler söylemeyin bunlar normaldir.
hocam aldın mı? nasıl?

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
hocam aldın mı? nasıl?
Hocam ben bugün sipariş geçtim. 4'ten sonra doğu tarafına kargo gönderilemiyormuş diyerek kendisi yarın erkenden cihazı kargolayacağını söyledi. Aynı zamanda 1 ay içinde değişim ve 6 ay Garantileri olduğunu söyledi kibar bir arkadaş. Kargo sigortali olarak gönderiliyormuş. İnşallah yarın kargo takip numarası alacağım ondan sonra da cihaz hakkında deneyimlerimi yazarım buraya 3 güne muhtemelen.

ForeverXiaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
R N 8 Pro
Konular
3
Reklamın iyisi kötüsü olmaz clap~~

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
hangi model alıyosun hocam

Hocam ben bugün sipariş geçtim. 4'ten sonra doğu tarafına kargo gönderilemiyormuş diyerek kendisi yarın erkenden cihazı kargolayacağını söyledi. Aynı zamanda 1 ay içinde değişim ve 6 ay Garantileri olduğunu söyledi kibar bir arkadaş. Kargo sigortali olarak gönderiliyormuş. İnşallah yarın kargo takip numarası alacağım ondan sonra da cihaz hakkında deneyimlerimi yazarım buraya 3 güne muhtemelen.
hangi model alacaksın hocam

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Kağıthane semers iletisim üstte de birinin dediği gibi güvenilir bir yer tavsiye ederim

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Kağıthane semers iletisim üstte de birinin dediği gibi güvenilir bir yer tavsiye ederim
hocam orayı biliyorumda ciahz kalmadı elinde benim ilgilendiklerim yok

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
hangi model alıyosun hocam

hangi model alacaksın hocam
Xiaomi Mi Note 10 almıştım ama hala elime geçmedi. Oyalanıyor muyum yoksa yoğunluk mu var çözemedim

Üst Alt