Soru Migros Mix 3

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Arkadaşlar ilk mix serisi çıktığından beri almak istiyorum ama sonunda dayanamadım ve mix 3 modelini almaya karar verdim internet üzerinde kvk garantili 4,400tl satışta ama migrosta 3.999tl sadece siyah renk ritzy garantisi var sizce alsam sorun yaşar mıyım? Birde şuanda redmi 5 plus kullanıyorum şuanda telefonumda yüklü olan programları mix 3 için tek tek yüklemek istemiyorum programları yedekleyip aktarma olanağım var mı?

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Mix 3 5G Avrupa fiyatı 599 euro yani 4.000₺ yakın bir tutar Türkiye fiyatı rahat 5.500₺ olur daha aşağı olacağını düşünmüyorum

Oyla:

mdirgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
android 7.1
Cihazım
mi redmi 5a
Konular
5
Mix 3 5G Avrupa fiyatı 599 euro yani 4.000₺ yakın bir tutar Türkiye fiyatı rahat 5.500₺ olur daha aşağı olacağını düşünmüyorum

Arkadaşlar merhaba

Bende Mi 9 ile Mi mix 3 arasında kalmıştım. Telefoncu arkadaşım fiyatlar çok artacak alacaksan al artık dedi ve Dün migrostan mi mix 3 aldım. Telefon çok şık, kamerası çok iyi, gps te hiç bir sorun yok. Bildirimlerin hepsi zamanında geliyor ve görebiliyorum. Mono hapörlürü var eski telefonum olan iphone 7 stereo hapörlürdü ve yan yana karşılaştırdık Mi mix 3 ün mono hapörlörü ezdi geçti. Çok şükür memnunum. Alırken snapdragon 845 olmuş 855 olmuş aldırış etmedim, telefon ile uzaya çıkacak değilim diye düşündüm.

Almak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir. İyi günler dilerim.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Arkadaşlar merhaba

Bende Mi 9 ile Mi mix 3 arasında kalmıştım. Telefoncu arkadaşım fiyatlar çok artacak alacaksan al artık dedi ve Dün migrostan mi mix 3 aldım. Telefon çok şık, kamerası çok iyi, gps te hiç bir sorun yok. Bildirimlerin hepsi zamanında geliyor ve görebiliyorum. Mono hapörlürü var eski telefonum olan iphone 7 stereo hapörlürdü ve yan yana karşılaştırdık Mi mix 3 ün mono hapörlörü ezdi geçti. Çok şükür memnunum. Alırken snapdragon 845 olmuş 855 olmuş aldırış etmedim, telefon ile uzaya çıkacak değilim diye düşündüm.

Aynı şekilde bende telefoncu arkadaşım ile konuştum migros fiyatını söyledim direk kaçırma al dedi ötv zammı ile birlikte telefon fiyatları ciddi oranda artacak herkes şuanda stok yapıyor dedi

Oyla:

napolyon1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İyi
Cihazım
Huawei mate
Konular
0
Arkadaşlar merhaba

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende 8 plus ile kıyasladım, sadece hoparlör de tokatladı. 8 plus ın hoparlöri çok güçlü. diğer her şey de hertürlü mi mix 3 önde bence. hele ekran hdr ile hertürlü önde.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler bu resmen soygun 5.799₺ fiyat nedir?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
dostum belki dediklerinde haklısın ama mi 9 ekran parmak izi okuma olayı biraz korkutuyor ekran zarar gördüğünde pahalıya patlayacak parmak izi olayından dolayı
Elektronik cihazlarda risk her zaman var ve ne gibi sknti olacagini kestirmek zor ustat. Peki ya kizakta sorun olursa? Onun da bi hayli masrafli olacagini dusunuyorum ki ekranin bozulma ihtimali daha az bana kalirsa. Bilemedim :/

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Elektronik cihazlarda risk her zaman var ve ne gibi sknti olacagini kestirmek zor ustat. Peki ya kizakta sorun olursa? Onun da bi hayli masrafli olacagini dusunuyorum ki ekranin bozulma ihtimali daha az bana kalirsa. Bilemedim :/

Dostum youtube bir video var adam mix 3 kızak testi yapıyor tam hatırlamıyorum ama 30 bin kere veya 300 bin kere falan kızak açıp kapatıyor cihaz üzerinde ve kızak hala sorunsuz çalışmaya devam ediyor

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Dostum youtube bir video var adam mix 3 kızak testi yapıyor tam hatırlamıyorum ama 30 bin kere veya 300 bin kere falan kızak açıp kapatıyor cihaz üzerinde ve kızak hala sorunsuz çalışmaya devam ediyor

Bahsi geçen video Yes~~
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Xiaomi yetkililerince açıklanan rakam 300 bin, testlerde çıkan 600 bin defadan sonra bile çalışmaya devam ediyor.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Videoyu gormustum hocam, kizagin kaliteli yapildigina inaniyorum ama teknoloji gercekten sans isi, kizagin bozulma ihtimali neyse ekrandan parmak izinin bozulma ihtimali de o kadardir bence. Herseyden onemlisi aldiginiz cihaz size zevk veriyosa geri terruat. Neticede siz kullanacaksiniz ve o cihazdan keyif almaniz gerekir. Yani gonlunuz hangisine daha yakinsa onu alin bence. Ikisi de sizi uzmez :)

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Bahsi geçen video Yes~~
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Xiaomi yetkililerince açıklanan rakam 300 bin, testlerde çıkan 600 bin defadan sonra bile çalışmaya devam ediyor.

Aynen hocam taa kendisi bu arada ankara da miui Türkiye adı altında satış yapan gsm tuna diye bir yer var mı? Bu konuda bilginiz var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videoyu gormustum hocam, kizagin kaliteli yapildigina inaniyorum ama teknoloji gercekten sans isi, kizagin bozulma ihtimali neyse ekrandan parmak izinin bozulma ihtimali de o kadardir bence. Herseyden onemlisi aldiginiz cihaz size zevk veriyosa geri terruat. Neticede siz kullanacaksiniz ve o cihazdan keyif almaniz gerekir. Yani gonlunuz hangisine daha yakinsa onu alin bence. Ikisi de sizi uzmez :)

Mix serisi ilk çıktığından beri hep hayalim

Oyla:
Üst Alt