Soru Migros Mix 3

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Arkadaşlar ilk mix serisi çıktığından beri almak istiyorum ama sonunda dayanamadım ve mix 3 modelini almaya karar verdim internet üzerinde kvk garantili 4,400tl satışta ama migrosta 3.999tl sadece siyah renk ritzy garantisi var sizce alsam sorun yaşar mıyım? Birde şuanda redmi 5 plus kullanıyorum şuanda telefonumda yüklü olan programları mix 3 için tek tek yüklemek istemiyorum programları yedekleyip aktarma olanağım var mı?

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler bugün cihazı alacaktım ama hesapta olmayan bazı maddi sebeplerden dolayı alım sürecini uzatmak zorunda kaldım eylül ayına kadar erteledim sizce bu süreç içerisinde mix 3 fiyatı artar mı azalır mı? Düşünceleriniz benim için önemli

Oyla:

napolyon1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İyi
Cihazım
Huawei mate
Konular
0
bir hafta evvel mavi renk, kvk'lı olanını 4 bin tl ye aldım. gittigidiyor kampanya yapmıştı. bence biraz bekleyin, fiyatlar düşer tekrar 4k seviyesine

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Beyler bugün cihazı alacaktım ama hesapta olmayan bazı maddi sebeplerden dolayı alım sürecini uzatmak zorunda kaldım eylül ayına kadar erteledim sizce bu süreç içerisinde mix 3 fiyatı artar mı azalır mı? Düşünceleriniz benim için önemli
kanaatimce seçim sonrası dolar yükselir
dolara endeksli ürünler zamlanir

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
bir hafta evvel mavi renk, kvk'lı olanını 4 bin tl ye aldım. gittigidiyor kampanya yapmıştı. bence biraz bekleyin, fiyatlar düşer tekrar 4k seviyesine

Şuan kvk garantili 4.400₺ GittiGidiyor da

kanaatimce seçim sonrası dolar yükselir
dolara endeksli ürünler zamlanir

Telefoncu arkadaşımda daha artacak diyor migrosta 4.000₺ bedava hemen al dedi ama maddi sorun yüzünden ertelemek zorunda kaldım.

Oyla:

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Şuan kvk garantili 4.400₺ GittiGidiyor da

Telefoncu arkadaşımda daha artacak diyor migrosta 4.000₺ bedava hemen al dedi ama maddi sorun yüzünden ertelemek zorunda kaldım.
İki kuruş kazanacaklar diye, günü kurtaralım da yarın memleket batarsa batsın kafasında olan tüccarlara satıcılara VS prim vermeyin

Yarın bugünden daha iyi olacak

Hazirana kadar konut kredileri 0.98e inecek!
Bu neyin habercisi sizce!

Oyla:

napolyon1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İyi
Cihazım
Huawei mate
Konular
0
Benim tahminim mi mix 3 4k nın altına düşmeyecek kvk'lı olanlarda.
mi 8 den örnek verecek olursak, son 3 ayda 128gb paralel olanı bile 3k nın altına hiç düşmedi. mi 9 çıktı hâlâ aynı.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
İki kuruş kazanacaklar diye, günü kurtaralım da yarın memleket batarsa batsın kafasında olan tüccarlara satıcılara VS prim vermeyin

Yarın bugünden daha iyi olacak

Hazirana kadar konut kredileri 0.98e inecek!
Bu neyin habercisi sizce!

valla keşke dediğin gibi olsa konut kredisi düşse eylül ayında 1.90 dan çektim imanım gevriyor öderken neredeyse 2 katını ödüyorum çektim paranın

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler önümüzdeki hafta cihaz alacağım ama mi 9 ile mix 3 arasında kaldım sizlerin tavsiyesi nedir? Mix 3 yerine mi 9 diyorlar ama mix 3 855 olan modeli varmış onu al mi 9 bile gerek yok diyorlar 855 olanda hiç bir yerde yok sizin tavsiyeniz nedir?

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Beyler önümüzdeki hafta cihaz alacağım ama mi 9 ile mix 3 arasında kaldım sizlerin tavsiyesi nedir? Mix 3 yerine mi 9 diyorlar ama mix 3 855 olan modeli varmış onu al mi 9 bile gerek yok diyorlar 855 olanda hiç bir yerde yok sizin tavsiyeniz nedir?
Hocam mix3 cok sik bi telefon olsa da su an hic bi kizakli telefon bana tam guven vermiyor. 855li surumu alsaniz da bence mi 9 daha iyi bi secenek. Hem ekrana gomulu parmak izi hem de kamera performansi mix3un bi adim onunde bana kalirsa. Ayric fiyat olarak da daha avantajli.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Hocam mix3 cok sik bi telefon olsa da su an hic bi kizakli telefon bana tam guven vermiyor. 855li surumu alsaniz da bence mi 9 daha iyi bi secenek. Hem ekrana gomulu parmak izi hem de kamera performansi mix3un bi adim onunde bana kalirsa. Ayric fiyat olarak da daha avantajli.

dostum belki dediklerinde haklısın ama mi 9 ekran parmak izi okuma olayı biraz korkutuyor ekran zarar gördüğünde pahalıya patlayacak parmak izi olayından dolayı

Oyla:
Üst Alt