Uygulama Migrate Yedek Alma [Görsel Ekli] [Root]

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Titanium Backup kullanıp uygulama üstünden İstediğimiz yedeği alıp sonra uygulamayı kaldırabiliyoruz sonra istersek geri yüklüyoruz mesela.. Ama bunda söz konusu değil anladığım kadarıyla, bu açıdan sıkıntı yaratır... Ama ilk mesajda belirtilmiş zaten romlar arası geçiş için diye.. Bence titanium Backup ile migrate farklı iki yedekleme yöntemi.. Ne istediğimize geliyor konu dönüp dolaşıp :) ellerinize sağlık CraweL hocam..

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Hocam dip not: Android 8.1 de yedek alınca android 10 da çalışmaz gibi bir not girin fikrimce bunu yaşadığım için insanların yaşamasını da istemem uğraşmamak açısından. Android 8.1 de yedek alındıysa 8.1lerde 9 da alındıysa 9 sürümlerinde çalışıyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam dip not: Android 8.1 de yedek alınca android 10 da çalışmaz gibi bir not girin fikrimce bunu yaşadığım için insanların yaşamasını da istemem uğraşmamak açısından. Android 8.1 de yedek alındıysa 8.1lerde 9 da alındıysa 9 sürümlerinde çalışıyor.
Sistem uygulaması diyorsanız doğru ama kullanıcı uygulamalarında böyle bir sorun yaşamadım.

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Sistem uygulaması diyorsanız doğru ama kullanıcı uygulamalarında böyle bir sorun yaşamadım.
Miui eu 8.1 yedek aldım aosp havoc os android 10 da orangefox error 7 hatası verdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sistem uygulamalanırı yedeklemedim hatta sonradan yüklediğim google uygulamaları dahi...

Son düzenleme:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui eu 8.1 yedek aldım aosp havoc os android 10 da orangefox error 7 hatası verdi
Titanium backup ile twrp 'yi karıştırmış olabilir misiniz hocam?

Kusura bakmayın konuları karıştırdım.. Haklı olabilirsiniz ben Titanium backup konu başlığı altında sandım yazdığınızı.

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Titanium backup ile twrp 'yi karıştırmış olabilir misiniz hocam?
twrp kullanmıyorum 0mb hatası verdiği için titanium backup da ücretli olduğu için kullanmıyorum ücretsiz olsun az özellik olsun mantığı orange fox recovery kullanmaktayım install kısmından zip'i yüklemeye çalıştığımda error 7 hatası verdi hatta farklı bir konuda bir üye android 8.1de aldığın yedek android 10da çalışmamasının sebebi olduğunu söylemişti.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Android 9.0 yedeğini Android 8.1 de sorunsuz bir şekilde kullandım.

Üst Alt